Dabar populiaru
Publikuota: 2015 birželio 25d. 06:00

Ketvirtadienio horoskopas – birželio 25 d.

Uogos.
Fotolia nuotr. / Uogos.

Gaivios dienos, daug vitaminų joje ir nesaldžios romantikos!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Darbas, vadovai ar jūsų profesinės ambicijos šiandien jums primins, kad nėra laiko žvalgytis į kitus asmenis ir laukti jų pritarimo. Kiek čia išlaviruosite nieko nesužeidę, tiek laimingi vakare jausitės. O tuomet kaip pelnytą atlygį gausite keletą džiugių akimirkų, kurias jums nuoširdžiai padovanos jūsų atžalos ar mylimas asmuo.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien negailėsite savęs tuomet, kai reikės iš širdies pasidarbuoti, aptarti svarbiausias temas su kolegomis, jiems patalkinti ar netgi jais pasirūpinti. Atmosferą darbe temdys tik kažkieno tvirta nuomonė, kurios jis ar ji nekeis dėl darnesnių santykių. Dienos nesmagumai vakarop pasimirš, kai iš namų pasklis pasakiški kvapai.  

Taip pat skaitykite: Kaip alkoholis paveikia konkrečius organus

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jausitės džiugūs, gerai pailsėję ir dėl to be galo kūrybiški. Tačiau ar ilgai? Popietę pastebėsite, kad aistros, kurios kunkuliuoja netoliese, trukdo jums tęsti dieną šia džiugia gaida. Ne jūsų valioje jas užgesinti, bet jūsų jėgoms visa tai ignoruoti. O kai vakare bus proga su sese ar kaimyne smagiai pasišnekučiuoti, visa kita bus galiausiai užmiršta. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien saugosite savo namus ir šeimą nuo visko, kas gali jiems pakenkti, tačiau ne visada sėkmingai. Atsiras žmonių, kurie reikalaus iš jūsų visą dėmesį skirti jiems, užuot leidus jums pasirūpinti savo artimaisiais. Kaip kompensaciją už mažus praradimus ar atidumo stoką vakare šį tą gražaus padovanosite savo namiškiams.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką