Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – gegužės 22 d.

Lova
Shutterstock nuotr. / Lova
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nagi, koks ketvirtadienis laukia visų Zodiako ženklų? Kas gi pamalonins mūsų širdį? Kokios gi charakterio savybės paaštrės tą savaitės dieną?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ruošite save rimtiems, bet maloniems išbandymams darbe ir darysite viską, kad savo misiją atliktumėte neatkreipdami pašalinių žmonių dėmesio. Užgniaužę viduje verdančias aistras, turėsite gerokai daugiau šansų išlikti tvirti ir užtikrinti. Tinkamas atpildas už pastangas vakare bus šeimos narių jumyse pasėtas optimizmas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien puikiai jausitės grupėje. Tinkamu būdu užmegsite ryšius ir sulauksite abipusio supratimo, tačiau kiek per rimtai žiūrėsite į kiekvieną nepalankų žvilgsnį ar jums nepatinkančią smulkmeną. Būkite tvirti ir ramūs, kad dienos įvykių srovė nuneštų jus būtent ten, kur reikia. Taip ir bus. Netikite? Pabandykite!

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Didžiulės pastangos labiau džiugins ne jus, o jūsų vadovą ar darbdavį. Darbo vietoje iš jūsų bus reikalaujama nepervertinti savo galimybių ar gebėjimų, o noriai bendradarbiauti ir pasitikėti kolegomis. Supratę, kad stengtis šiandien jums naudinga, net nebandysite stabtelėti pusiaukelėje.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dienos įvykių karuselė lėtai, bet stipriai įsuks jus, o jūs vos spėsite tenkinti tiek savo, tiek kitų užgaidas. Tiesą sakant, nežinia, ko bus daugiau, tačiau bet kuriuo atveju – nebus nuobodu. Atlikdami jums malonias užduotis, neužmikite ant laurų, manydami, kad viskas turi vykti savaime. Bent vakare būkite pasiruošę daugiau duoti nei imti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nedidelės permainos buityje nesutrikdys jūsų. Galbūt net kaip vaikai džiaugsitės galimybe pakeisti tai, kas jau senokai jums įgriso. Tačiau lengvabūdiškai vertinti to, kas vyksta, nepavyks. Vakarop nusimetę rimtumo, nepasitikėjimo ir atsargumo kaukę, leisite sau atlikti vieną kitą darbelį, už kurį nesitikėsite jokio atlygio.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Sieksite viską atlikti patys, nepasitarę su kolegomis ar antrąja puse – pamesite dalį šios dienos kelrodžių. Galite išdrįsti pasielgti priešingai, o būtent šia linkme ir būsite kreipiami šią pavasario dieną. Džiaukitės visais, kurie bandys bando sujaukti įprastą jūsų dienos ritmą savo pageidavimais ar pasiūlymais, ir dėkokite jiems.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūsų kuklumas didžiąją dienos dalį stebins net jus pačius. Ir nepaisysite to, kad artimi žmonės reikalauja iš jūsų daugiau nei galite ar norite duoti. Užuot protestavę, tyliai dirbsite ir guosite save, kad tokiu būdu jaučiatės svarbūs ir reikalingi. Per dieną nuoširdžiai išlieję ne vieną prakaito lašą, vakare džiaugsitės savo pasiekimais.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Turėsite visko, ko geis jūsų širdelės, bet dėl savo išankstinių nusistatymų ar nuotaikos svyravimų kai kurių dovanų galite nepastebėti. Visų pirma gerai apsižvalgykite, kad pamatytumėte viską, kuo esate apiberti. O tada nesvarstydami dalinkitės su aplinkiniais viskuo: giedromis mintimis, giliomis patirtimis ir kūrybiškomis idėjomis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Būsite nelinkę afišuoti savo išgyvenimų ar poreikių ir niekas net neįtars, kiek prieštaravimų verda jūsų galvoje. Kaip ir to, kiek daug laiko turite skirti namų problemoms spręsti ir šeimos narių užgaidoms pildyti. Tačiau greitai suprasite, kad dienos mūšius laimėsite tik taikioje kovoje, laikydami už rankos tuos, kuriuos mylite ir vertinate.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Teiksite bendravimui daug reikšmės, bet susikalbėti ir vieniems kitus surasti bus sunku, jei kliausitės tik tuo, ką girdite ausimis ir matote akimis. Šiandien kuo atidžiau klausykite širdimi. Tiesa, lyg koks debesis retkarčiais užplauks noras viską nuspalvinti tamsiomis spalvomis. Vykite jį, o vakare mėgaukitės gyvenimo draugo ar draugės dėmesiu.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien būsite susitelkę į norą save kokiais nors būdais įtvirtinti, bet plaukti prieš srovę nenorėsite. Tiesa, kažkas į ausį pakuždės, kaip geriausiai galite panaudoti savo dvasinius ir materialinius resursus. Būkite pasiruošę išgirsti. Palengvėjimą ir atokvėpį vakare  suteiks kasdienybė su mažais ar dideliais savo rūpesčiais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Viskas, ką aplink save spinduliuosite, bus sugrąžinta atgalios. Jūsų nuotaika svyruos lyg švytuoklė į įvairiausias puses. Laikydami tvirtai savo būsenų vairą, nuvažiuosite ten, kur jums reikia, ir sukursite sau tokią aplinką, kokios jums reikia. Vakare patikimiausias ir gaiviausias džiaugsmo šaltinis jums bus jūsų vaikai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką