Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – gegužės 29 d.

Gėlės
Shutterstock nuotr. / Gėlės
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Mirštate iš smalsumo, kas jūsų laukia ketvirtadienį? Ilgai nedelsę pasidomėkite, ką jums pranašauja žvaigždės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien dvi astrologinės naujienos: Venera yra Jaučio, o Merkurijus – Vėžio ženkle. Pirmoji talkins norintiesiems įveikti finansinius rūpesčius, padės įsigyti vertingų daiktų ar meno kūrinių. Deja, ji gundys pernelyg išlaidauti ir smaližiauti. Antrasis primins, kaip gera ir šilta, kai namuose netyla nuoširdūs pokalbiai su šeimos nariais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Grožio planeta – jūsų ženkle, tad dabar jums geriausias laikas sužavėti tuo, kuo  apdovanojo gamta. Niekas nepajėgs atsispirti jūsų kerams. O pakitusi komunikacijos planetos padėtis įtrauks jus į malonų įvykių ir informacijos srautą. Daugiausia žinių jums suteiks nuoširdus bendravimas su žmonėmis, kuriuos kasdien sutinkate kieme, gatvėje ar virtualioje erdvėje.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Venera svečiuojasi Jaučio ženkle, todėl neužteks vien kalbų, jei norite sužavėti priešingos lyties atstovus. Bijantiems suklupti, rekomenduojama padaryti nedidelę pauzę, kol jausmų planeta pereis į jūsų ženklą. O štai Merkurijus trumpam apsilankys gretimame Vėžio ženkle tam, kad dažniau pagalvotumėte apie savo savivertę.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Venera nuo šios dienos – žemės ženkle, o ji vertina stabilumą ir jūsų pastangas rūpintis tuo, kad tarp jūsų ir draugų viskas būtų gražu ir patvaru. Ta pati taisyklė galioja ir jūsų santykiams su kolektyvo nariais. Dėl Merkurijaus vizito jūsų ženkle, jūsų žodžiai ir mintys įgaus daugiau svorio. Įsitikinkite, kad ir viena, ir antra jums ne trukdo, o padeda.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Žemiškoji Jautyje esanti Venera, vertinanti tik tai, ką gali paliesti, taps jums nedideliu nepatogiu slenksčiu. Be vargo peržengsite jį, jei grožį ir harmoniją skleisite darbo vietoje, nepamiršdami ir profesinių savo tikslų. Merkurijus Vėžyje primins jums, kad daugiau informacijos slypi ne žodžiuose ar jų skambesy, o pauzėse ir atodūsiuose.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kol Venera keturias savaites viešės žemės ženkle, mėgaukitės sukurtomis jos sąlygomis pažinti tai, kas dar nepažinta, ir atverti sau platesnes perspektyvas. Nuoširdžiau įsileiskite viską, kas beldžiasi į jūsų gyvenimą, norėdami praturtinti jį. Merkurijus Vėžio ženkle šlovins intuityvų bendravimą. Nemokate? Turėsite  progą pasikartoti iki šiol neišmoktas pamokas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Venera – žemės ženkle, todėl virtualus flirtas taps neįdomus, kaip oro reikės fizinio ryšio su tais, kurie jus žavi ir vilioja. Jei su antrąja puse teks diskutuoti apie finansinius reikalus, būkite pasiruošę konkretiems veiksmams. Vėžiu keliaujantis Merkurijus suintensyvins  profesinį jūsų gyvenimą ir skatins darbe pasinaudoti vaizduotės vaisiais.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Venerai nuo šios dienos viešint Jaučio ženkle, lepinkite mylimuosius dėmesiu ir dovanomis. Neatmeskite galimybės pradžiuginti juos savo kulinariniais šedevrais. Merkurijus įeina į vandens stichijos ženklą, o jums tai yra gera žinia. Vadovaukitės nuojauta ir būkite subjektyvūs – tokiu būdu atversite sau naujų perspektyvų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kol Venera keturias savaites viešės Jaučio ženkle, konkrečiais būdais pasirūpinkite savo kūnu: sveikai maitinkitės, mankštinkitės, apsilankykite masažo salone ar pirtyje. Tai patenkins jūsų kūno poreikius. Merkurijus – Vėžio ženkle, tad jis švelniai jums primins, koks svarbus artimas asmeninis ryšys.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Meilės ir malonumų planeta Venera šiandien įsikurs jai tobuloje vietoje – Jaučio ženkle. Tai – žemės ženklas, todėl jausitės komfortiškai ir patogiai. Mylėsite ir būsite mylimi. Kursite ir žavėsite kitus savo kūryba. O štai Merkurijus atsidurs priešingoje Zodiako pusėje. Emocijos liesis upeliais ir tik jums nuspręsti, ar jus tai erzina, ar gydo jūsų žaizdas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kol Venera viešės Jaučio ženkle, jums bus tobulos aplinkybės kurti komfortišką ir gražią atmosferą namie. Parodykite nuoširdų dėmesį šeimos nariams, pavyzdžiui, ruošdami įspūdingus patiekalus. Merkurijus Vėžio ženkle paprašys jūsų šiltai ir betarpiškai bendrauti su kolegomis, paguosti ir suprasti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiuo metu, kai Venera yra Jaučio ženkle, vis dažniau megsis naujos pažintys ir atsiras galimybė sutvirtinti ankstesniąsias. Laimė, daugiau žavėsitės ir žavėsite, o ne nepulsite ant kaklo kiekvienam sutiktajam. Į vandens stichijos ženklą įeinantis Merkurijus sustiprins kūrybines jūsų galias, skatins daugiau laiko leisti su vaikais ir padės juos suprasti.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką