Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – gruodžio 12 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Žvaigždžių prognozės specialiai jums...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nenorėsite ištirpti minioje, priešingai – norėsite atkreipti į save aplinkinių dėmesį. Tam naudosite visas jums žinomas priemones. Be didelių pastangų įgysite gerbėjų, kurie nesivaržydami prašys jūsų pagalbos ar kreipsis į jus patarimo. Tačiau darbe nebus viskas taip paprasta: galimi nesutarimai ar nuomonių skirtumai su  kolegomis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šios dienos pamokos paprastos: jus saugos kuklumas, susikaupimas ir noras skirti daugiau dėmesio vidiniams poreikiams. Tačiau viltys nusipelnyti pagarbos ir pritarimo gali likti lūkesčių pasaulyje. Būkite tolerantiškesni tiems, kurie, jūsų galva, elgsis ne visiškai brandžiai ir toli gražu neapgalvotai. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų stiprybės šaltinis bus jūsų kolegos, draugai ar kiti bendražygiai. Kiek šalia savęs subursite jų, tiek stiprūs jausitės. Įvertinkite kiekvieną gautą pasiūlymą, bet nė vieno nepervertinkite. Tai nutiks, jei skubėdami galvosite apie pasekmes, rezultatus, o ne esamas aplinkybes. Numatykite ne tik tolimus, bet ir artimus ėjimus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Privalėsite skirti daug jėgų profesiniams savo siekiams įgyvendinti, tačiau nenorėsite palikti nuošalyje ir kitų jums aktualių dalykų. Vienas jų – jūsų santykiai su žmonėmis, kuriems gali reikėti daugiau jūsų dėmesio, nei jums bus leista. Be to, raskite saugų aukso vidurį tarp skuboto paviršutiniškumo ir kruopštaus nuoseklumo. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Galite įžvelgti savo trūkumų ar nesėkmių priežastis, o tai leis priartinti jūsų svajones prie realybės. Tereikia plačiau apsižvalgyti ir elgtis taip, kaip liepia sveikas protas. Rinkitės aktyvios kovos būdus, tačiau nevengdami išsaugoti harmoningų santykių. Tai bus svarbu darbe, bendraujant su kolegomis. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Būkite aktyvūs, bet neperdozuokite patirčių, galinčių nuklaidinti jus į kraštutinumus. Jei atsidursite kovos lauke – kovokite su savo silpnybėmis. Tai leis pradėti svarbų etapą kurioje nors jūsų gyvenimo srityje. Be to, sąžiningos dalybos tiek materialiomis gėrybėmis, tiek emocinėmis patirtimis sustiprins jūsų ryšius su aplinkiniais. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Atidžiai išklausykite stovinčius kitoje barikadų pusėje. Tik tokioje kovoje šiandien laimėsite. O jei manote, kad kovos dvasia jums svetima, tuomet žiūrėkite į priešininkus kaip į galimus partnerius, bet ne esamus priešus. Deja, jus erzins tiesmukumas ir diplomatijos stoka. Ypač akivaizdu tai bus bendraujant su šeimos nariais.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Džiaugsitės šia diena, nes turėsite progų išbandyti savo jėgas ir kantrybę. Būsite skubinami, kai norėsite elgtis ramiai ir apgalvoti kiekvieną žingsnį. Susitelkite į kasdienę veiklą ir nesidairykite į šalis dažnai. Išsiblaškymas, tikslaus plano ir krypties neturėjimas trukdys pamatyti ir įvykdyti jums svarbius dalykus. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei nuspręsite praleisti dieną smagiai – taip ir padarykite. Iš tiesų jums nestigs rimties ir susitelkimo, kaip ir noro pasiekti neįmanoma. Jei atliksite darbą lyg žaisdami, pramogaudami, nestokosite susikaupimo, o bendraudami su pašnekovais išliksite atidūs. Be to, patirsite ne tik daug įspūdžių, bet ir džiaugsitės harmoningu dienos finalu. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nepavyks nustumti šeimos narių poreikių į antrą planą, todėl negaiškite laiko beprasmėms pastangoms, bandydami viso to atsikratyti ir visa galva panirti į darbus. Jei darbo vietoje išsakysite savo pageidavimus – niekas nebus sužavėtas jūsų norų gausa ir dar vangiau tenkins ambicingas jūsų užgaidas. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kažkas skubins jus, kažkas jums trukdys, kažkas kaišios nosį ne į savo reikalus. Tačiau jums tai patiks! Nenustygsite vietoje. Manysite, kad turite visur suspėti, antraip liksite neišnaudoję visų šios dienos galimybių. Apsivertę kalnais nedidelių užduočių, nepritrūkite kantrybės joms vykdyti.  

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Paklusę jus nešančiai srovei, ir patys nuoširdžiai darbuositės, nes žinosite, kad jūsų aktyvumas yra galimybė išlikti esant nelabai palankioms sąlygoms. Jausitės tvirtesni, jei rasite netolimą kryptį ir tikslingai plauksite jos link. Vis dėlto turite galvoje tai, kad pasaulis nenustos suktis, jei leisite sau bent šiek tiek pailsėti. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką