Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – gruodžio 19 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Sužinokite, ar žvaigždės jums pranašauja sėkmingą dieną.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Sunkiai seksis galvoti apie darbą, nes galva bus prikimšta minčių apie namiškius. Ryte, sėkmingai sutvarkę finansinius šeimos reikalus, jausitės įvykdę svarbią misiją. Iš tiesų jūsų noras pasirūpinti šeimos tvirtove turi išlikti šios dienos prioritetu. Tai puiki proga prieš artėjančias šventes sustiprinti šeimos pamatus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Būkite judrūs ir bendraujantys, jautrūs ir rūpestingi. Ryte šios jūsų pastangos pagerins santykius su antrąja puse ar kolega. Kažkas iš jų jums parodys, kokie veiksmai gali padėti pasiekti stabilių ir patikimų rezultatų. Vakarą pasitiksite su šypsena, jei, dienai bėgant, gebėsite suderinti savo poreikius su jums skirtomis užduotimis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nedidelės papildomos išlaidos, kad namuose visi būtų sotūs ir laimingi, turėtų jus paguosti, o ne liūdinti. Juo labiau kad iki pietų seksis stabilizuoti savo pajamų ir išlaidų santykį. Be to, dienos rezultatai bus puikūs, jei susitelksite ne į veiklą ar pramogas, o į ryšių su artimaisiais stiprinimą. Parodykite, kokie jie jums svarbūs.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ši diena palanki stipriosioms jūsų savybėms atsiskleisti. Na ir kas, kad ryte kiek perlenksite lazdą tikėdami savimi ir tuo, ką darote. Tiesa ta, kad nuo to visiems bus lengviau. Davę valios vaizduotei ir kūrybiškumui, galite pasiekti tokią viršukalnę, į kurią ne kasdien įkopiate. Aplinkinių simpatijos ir palankumas garantuotas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Daugiau svajosite nei darysite, ir jums tai bus teisingas kelias. Jis leis kaupti jėgas prieš artėjančias šventes ir pamatyti daug ką kitokioje šviesoje. Gerai jausitės ir tada, kai prioritetu pasirinksite kitų žmonių poreikių tenkinimą. Palepinę kitus ir sulauksite atgalinio ryšio, kuris padės pasijusti svarbesniems.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dėl sugebėjimo rūpintis kitais būsite kone kolektyvo žvaigždė. Sužibėsite pasitelkę į pagalbą savo gebėjimą bendrauti ir tinkamai pritaikyti gautą informaciją. Net jei už šios dienos nuopelnus jums niekas neįteiks oficialaus garbės rašto, visą dieną galėsite dalytis įvairiomis gėrybėmis, nevaržydami savo norų ir galimybių.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Būsite skatinami užkariauti naujas teritorijas kiek neįprastomis priemonėmis: švelnumu, atidumu ir rūpesčiu. Pasitikėdami tais, dėl kurių kovojate, dar labiau sustiprinsite savo pozicijas ir palypėsite kelias laipteliais aukštyn. Nesuklysite, jei sprendimus grįsite noru padėti kitiems, o ne poreikiu žūtbūt įsitvirtinti.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Visiems įrodysite, kad žinote, kaip reikia elgtis, ir niekas neišdrįs jums prieštarauti. Teigiamai vertinkite visas sąlygas, padėsiančias pažvelgti į save ir savo problemas iš tolesnės perspektyvos. Tokiu būdu geriau suprasite, kur esate ir kur norėtumėte būti. Svarbu, kad akyse įsižiebtų naujos viltys, o prieš akis – naujos galimybės.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ryte privalėsite atsitraukti ir tyliai atlikti tai, kas privaloma, niekam neprimindami apie įdėtas pastangas ar sugaištą laiką. Dėl šios ar dėl kitų priežasčių pakvips permainomis. Tačiau jos jums taps naujų vilčių, o ne nuogąstavimų šaltiniu. Viską, ką šiandien iš jūsų atims ir kas jums bus įteikta, vertinkite kaip dovanas, kurių esate nusipelnę.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šios dienos neišgyvensite būdami vieni ar vieniši. Daugiau laimės tie, kurie sieks atskleisti savyje naujų savybių. Todėl šiandien privalu rasti alternatyvą tokioms sąvokoms kaip „šaltas abejingumas“ ir „racionalus protas“. Atidžiai išklausę, ką ir kaip jums norės pasakyti partneriai, kolegos ar klientai, išgirsite daug svarbios informacijos.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Įžvelkite prasmę kasdienėje rutinoje. Atlikdami pareigas, įgysite ne tik daugiau stiprybės, bet ir nutiesite naujus tiltus, jungiančius jus su kolegomis. Pasidaliję su jais savo dėmesiu ir nuoširdžiai pasiūlę pagalbą, įgysite kur kas daugiau nei patys buvote išdaliję. Dėl šios priežasties nepastebėsite, kad šiandien darbų daugiau nei laiko atlikti juos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ši diena bus tikra dovana jums ir jūsų aplinkiniams, jei besąlygiškai dalysite savo šilumą jums brangiems žmonėms. Džiaugsitės suteikta galimybe duoti tai, ką turite geriausio. Tiesa, jūsų optimizmas bus paslėptas po stora susikaupimo skraiste, bet tai padės išsaugoti ramybę ir neprarasti tikėjimo kitais ir savimi.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką