Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – lapkričio 20 d.

Karšta kava
Fotolia nuotr. / Karšta kava
Šaltinis: 15min
0
A A

Labas rytas! Kuo šiandien pradžiuginsite save? Pradėkime nuo geros nuotaikos, žibančių akių ir astrologinių šnekų.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Tik radę sąjungininkų ir ryžto kuo giliau įnikti į kiekvieną dienos užduotį, be vargo su jomis susidorosite. Ir netikėkite tais, kurie bandys jums įteigti, kad galite ką nors turėti nieko neprarasdami. Nedideli vidiniai pokyčiai, kurių metu reikia kažko atsisakyti – šiandien norma. O žvelgdami tiesai į akis, fantazijomis nepasikliaukite.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Statydami tiltus, siejančius jus su partneriais, šiandien būsite devintame danguje. Kolegų veiduose pamatysite geriausius bičiulius ir nieko nelaukdami pakviesite juos pietų, vakarienės ar kartu pasimėgauti kokia nors pramoga. Lašelis idealistinio požiūrio į kolektyvo narius nepakenks, bet didelių vilčių į šitą krepšį nesudėkite. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pernelyg didelė iliuzijų porcija, kuria jus bandys pasotinti kažkas iš kolegų ar vadovų, sukels jūsų širdyje tikrą jausmų ir vilčių audrą. Jau beveik krausitės lagaminus į pasakiškai laimingą kelionę karjeros ar asmeninių lūkesčių išsipildymo traukiniu. Prieš tai darydami, apsižvalgykite aplinkui ir įsitikinkite, ar atlikote visus kasdienius darbelius. 

Taip pat skaitykite: Tikra istorija. „Karščiausia naktis, kurios niekada nepamiršiu“

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien elgsitės prieštaringai: ribosite save ten, kur turėsite neribotas galimybes. O ten, kur prieš akis atsivers neaprėpiamos erdvės, jūs knaisiositės smulkmenose, neketindami pakelti aukščiau galvos. Jei čia jus užkluptų akligatvis, pasikvieskite arčiau kūrybiškumą, pakilią nuotaiką ar susitelkite ties savo vaikais. Visa tai jums leis patikėti, kad gyvenimas yra gražus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jūsų azartas ir noras patirti bei paskanauti kuo daugiau visko ir kuo didesniais kiekiais, šiandien yra nepasotinamas. Gavę atlygį, norėsite vis daugiau ir daugiau. Deja, tokiu būdu daugiau sugriausite nei pastatysite. Pasidėję  į šalį savo lūkesčius, pasitelkę artimųjų pagalbą, atlikite ką nors svarbaus dėl savo namų.  

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien būsite linkę susipančioti iliuzijų ir svajonių voratinklyje, kurį neva nupins jūsų antroji pusė ar dalykiniai partneriai. Panašu, kad patys to norėjote, todėl kitiems kaltės nesuverskite. Kita vertus, turite ir be to ką veikti. Svarbu būti atidiems pokalbių metu. Sužinota (arba suprasta) informacija, galbūt padės jums išspręsti ir anksčiau minėtas problemas. 

Taip pat skaitykite: Kodėl vaikai dažnai serga?

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Meilės fronte šiandien nieko gero: eilinę dalykinę pažintį palaikysite susitikimu su savo sielos bičiuliu, bet svajonės greitai atsitrenks į rūsčią realybę. Liaukitės svajoję ir su didžiuliu įkvėpimu atlikite visus namų ruošos darbus. Galimas daiktas, kad būtent dabar už jūsų pastangas jums bus atplukdyta dosni atlygio banga.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jūsų lūkesčiai turėti daugiau, gali skatinti pernelyg dosniai atverti piniginę tada, kai norėsite patenkinti savo užgaidas. O apetitu tikrai nesiskųsite! Verčiau raskite nišą savo asmenybei įtvirtinti, kurią jums pakuždės jūsų atžalos, mylimas žmogus arba kurią patys rasite giliai pasinėrę į savo kūrybines vizijas. 

Taip pat skaitykite: 10 didžiausių klaidų, daromų ruošiant maistą

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jūs būsite tikri, kad šiandien jums leista kur kas daugiau nei kitomis dienomis. Tačiau rizikuoti jokių priežasčių nėra, net jei tai darote dėl šeimos. Padėkite savo ir artimųjų aistroms nurimti pabūdami kiek atokiau nuo aplink jus kunkuliuojančio gyvenimo. Nedarydami didelių žingsnių, pamažu kūrenkite savo šeimos židinį, kad sušildytumėte juose gyvenančius žmones. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien ne visada suprasite, ką žmonės aplink jus kalba. Bet, jei užuot patylėję įsitrauksite į jausmingus pokalbius, pasipils nesibaigianti nesusipratimų srovė. Savo nuomonę ir jausmus palikti uždaroje erdvėje būtų teisingesnis sprendimas, kol neįsitikinote, kad esate saugūs. O būdami klausytojais žmonių grupėje, patirsite mielą bendrumo jausmą. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien savo meilę draugams išreikškite įvairiais būdais, bet tik ne finansine parama ar skolomis. Viskas, kuo dabar tiki jie ir tikite jūs – yra netiesa. Nepakliuvę į šiuos tinklus, būsite stiprūs darbe, ir bet kurioje srityje dirbdami rasite aibę kūrybiškų sprendimų. Dar viena geroji žinia – už tai jums dabar ar vėliau bus dosniai atlyginta. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų kelias į profesines aukštumas šiandien nebus rožėmis klotas. Tačiau manysite, kad turi būti tik taip, o ne kitaip. O jei dar kažko trūksta, vadinasi, privalote turėti. Iškėlę savo norų kartelę į pačias aukštumas, nei akimirką nematysite, kad tai ne jūsų nosiai. Kad kristi žemyn nebūtų skaudu, čiupkite knygą į rankas ir ką nors sužinokite ar išmokite. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką