Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugsėjo 1d. 06:00

Ketvirtadienio horoskopas – rugsėjo 1 d.

Obuoliai.
Fotolia nuotr. / Obuoliai.

Tegu būna pažinimo vaisiai saldūs. Visus su Mokslo ir žinių diena, gražaus rugsėjo!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien vyksiantis Saulės užtemimas aplankys jūsų kasdienybės ir sveikatos sritį. Priversti aplinkybių, suprastėjusios savijautos, nesklandumų darbe ar dėl kitų priežasčių suprasite, kad tai pretekstas keisti savo darbo, maitinimosi ar kitus kasdienius įpročius. Nieko nepešite, laukdami tinkamesnės progos.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien įvyks Saulės užtemimas Mergelės ženkle, jums parodydamas (ne vien gražiais būdais), ką gero galite nuveikti, kad jūsų gyvenimą užpildytų vaikų juokas ir netrūktų pramogų bei kūrybinių pergalių. Baimė gali kišti koją, tačiau imdamiesi konkrečių priemonių, nepajusite, kaip viskas dėliojasi į vietas.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šią šventinę dieną įvyks Saulės užtemimas, daugiausiai įtakos padarysiantis jūsų šeimai. Užsimerkti matant tai, kas bado akis, nėra prasmės – turėsite imtis priemonių, padėsiančių pakreipti jūsų namų ir šeimos gyvenimą geresne linkme. Spręskite problemas, užuot bandę nuo jų pabėgti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Astrologės įžvalgos: kaip mus veiks Saulės užtemimas rugsėjo 1-ąją?

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandienos Saulės užtemimas gali jus nuvilti dėl neišsipildžiusių galimybių keliauti ar kitų sudužusių planų. Jums kažkokiu būdu bus parodyta, kad daug svarbiau ne dairytis toli, o pasirūpinti gyvenimu, kuris vyksta šalia jūsų, įgyti reikalingų žinių ir patobulinti ryšius su žmonėmis, kuriuos dažnai sutinkate.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jūsų asmeninių vertybių srityje įvyks jaunatis ir Saulės užtemimas. Norėdami pagerinti savo finansinę situaciją, imkitės veiksmų patys, nesitikėdami, kad kas nors kitas jums atneš ką nors ant paauksuoto padėklo. Ir net jei trokštamas atlygis neįkrenta jums į rankas lengvai, dedant pastangas, nėra nieko neįmanomo.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ši pirmoji rudens diena sutampa su užtemimu jūsų ženkle. Gąsdintis neverta, o pravartu pažvelgti tiesai į akis tuomet, kai reikės pasirūpinti savo asmenybės stiprinimu. Kai kas gali viltis, kad kitas žmogus, pavyzdžiui, jūsų antroji pusė, jus išgelbės nuo per didelės atsakomybės, tačiau greit suprasite, kad jūsų laimė – vien jūsų rankose.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien vyks Saulės užtemimas, aplankysiantis jūsų vidinio pasaulio erdves. Oi, kaip norėsite pasislėpti kasdienėje rutinoje nuo nuoskaudų, būtinybės atleisti ar kitas vidines žaizdas išsigydyti! Anksčiau ar vėliau vėl būsite nublokšti atgal ir priversti pripažinti, kad niekas kitas to vidinio darbo neatliks už jus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Save išgydžiusios kūno psichoterapeutės Rasos Mažionienės patarimai: kokios emocijos sukelia kokias ligas

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien Saulės užtemimas jūsų komandos ir bičiulių srityje. Kai kurie iš jūsų mėgins išsisukti nuo problemų, kurias reikia spręsti nedelsiant, bandydami pademonstruoti savo kūrybiškumą, ieškodami pramogų ar dėdami viltis į savo atžalas. Labiau tikėdami savo komanda ir atlikdami ką nors konkretaus dėl jos, išlošite daugiau.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien įvyks Saulės užtemimas Mergelės ženkle, jūsų karjeros ir visuomeninio statuso srityje. Jei po kojomis šiek tiek susvyruos žemė, tai ne priežastis likti namuose ir pamiršti savo profesinius siekius. Tiesa ta, kad sukaupę jėgas ir kantrybę, žingsnelis po žingsnelio jūs įkopsite į bet kokio aukštumo kalną.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandienos užtemimas gali jums būti privalomų pokyčių kelionių, pažiūrų, studijų ir mokymo srityje. Kasdieniai įvykiai, naujienos, klaidingi faktai ar išgalvotos istorijos turbūt išmuš jus iš vėžių. Tačiau neiškrypsite iš kelio ar laiku išbrisite, nuolat primindami sau, jog turite, tikėdami savimi, daryti mažus darbus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ką daryti, jei jūsų vyrui – vidurio amžiaus krizė? Psichologės patarimai

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien įvyks užtemimas, kuris neturėtų būti priežastis atidėti į šalį savo sumanymus. Priešingai, labai veiksminga atlikti mažas permainas tam, kad jūsų ryšiai su kitais žmonėmis stiprėtų. Bendražygių žodžiai ar įvykiai komandoje gali jums parodyti, ką verta atlikti kartu, nebandant užsidaryti nuo bendrų sprendimų savo vienutėje.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ši pirmoji rudens diena gali nebūti atgaiva jūsų santykiams darbe ar namuose. Turbūt vilsitės, kad daug ką galite atlikti patys, kad jūsų santykis su kitu žmogumi pakistų. Tačiau liautis save apgaudinėti būtų teisingiausia. Verčiau pasirinkite priemones, pasiūlytas jo ar jos, ir siekite kuo geresnio konkretaus rezultato.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką