Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – rugsėjo 15 d.

Ruduo
Fotolia nuotr. / Ruduo
Šaltinis: 15min
0
A A

Dar viena puiki diena. Kuo ji mus nudžiugins?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei tik galėtumėte, visą šią dieną miegotumėte ar leistumėte laiką svajodami, peržiūrėdami praeities įvykius ir svarstydami, ką galėjote padaryti kitaip. Svarbu nepasiduoti savigailai ir opiausius dalykus paslėpti nuo išorinio pasaulio. Vakare svajonės jus tiesiog užvaldys. Kuo anksčiau panirsite į miegą, tuo harmoningiau pabaigsite dieną.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jums bus ypatingai sunku nustatyti ribas savo bendražygiams, kolegoms, bendramoksliams ar bičiuliams. Ir kuo labiau jumis naudosis, tuo labiau norėsite jiems padėti, nematydami tame nieko blogo. O jei vakare patys ko nors paprašysite kitų, kažin ar pamatysite dosnią jums ištiestą ranką.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien sutelkti dėmesį į savo darbą ir, ypač, į pasiekimus jums bus lengviau nei įprastai. Nors, tiesą sakant, turėsite ne visiškai pamatuotų iliuzijų savo profesinės veiklos ir pasiekimų atžvilgiu. Dienos pabaigoje jūsų tikslai bus toli nuo realybės, o jūs dangstysitės mėgstama veikla, kad išvengtumėte nemalonių partnerių pastabų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien savo žavesio dėka skleisite optimistiškesnes nuotaikas ar suteiksite kitiems reikalingų žinių. Vakare įniksite į knygas, filmus, diskusijas apie keliones ar įsitikinimus, tikėdamiesi pasislėpti nuo niūrios realybės. Nepaisant to, šiems jūsų polėkiams trukdys sunkios it akmuo buities, darbo užduotys ar sveikatos problemos.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien rasite veiklos, kuri padeda jums atrasti savyje naujų savybių ar išeiti iš komforto zonos. Pirmyn jus ves tikėjimas bendrų pastangų galia, o dienai ritantis vakarop, tapsite ypatingai patiklūs ir norintys kitiems įtikti. Nenuostabu, kad sutiksite su visomis jų siūlomomis sąlygomis. Kažin ar tai teiks jums vidinio pasitenkinimo.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien leisite kitiems jus nukreipti kuria nors linkme veikiau ne dėl to, kad jūsų to prašys, o dėl to, kad kitaip elgtis negalėsite. Greičiausia dėl užuojautos ir noro kaip nors padėti tiems, kuriems sunku. Dienos pabaigoje šeimos nariai jums nurodys, kuo užsiimti, užuot skyrus laiką tam, kur linksta jūsų širdis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien darbai turbūt didelio pagreičio neįgis, bet jų bus gausu, kaip ir vilčių, kad visa tai, ką darote, kam nors svarbu ir naudinga. Kolegų manipuliacijos ir neaiškumas to, kas po tuo slepiasi, jums nekels jokių nemalonių jausmų. Vakare apgaudinėsite save dėl sveikatos, maisto ir netikėsite jums suteikta informacija.

TAIP PAT SKAITYKITE: Psichologė N.Gylė apie moteris, kurios myli per stipriai: „Dažniausiai jos pritraukia vyrus, kuriuos reikia „gelbėti“

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien žinosite būdus, padedančius paveikti abejinguosius ir juos įtikinti, kad jūsų sumanymai verti dėmesio. Dienai baigiantis verčiau užmerksite akis, žiūrėdami į vaikų ar mylimo žmogaus nusižengimus, užuot pripažinę tiesą, o džiaugsmo resursus mažinsite žvelgdami į savo finansines galimybes.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien mieliau kūrensite asmeninio gyvenimo židinį, nei sieksite profesinių pergalių, o jei darbe reikės pasistengti, į viską žiūrėsite veikiau subjektyviai nei objektyviai. Vakare neatsispirsite kelioms šeimos narių manipuliacijoms, bet kai jos jums pabos, visiems tiems, kurie pernelyg daug iš jūsų tikisi, pabandysite atverti akis.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien patirsite tikrąjį bendravimo malonumą, nes kituose matysite tik tai, kas jums patinka ir jų žodžiuose girdėsite vien malonius dalykus. Nenuostabu, kad patys giliai širdyje tuo tikėdami, ir kitus pasistengsite įtikinti, sukurdami vieną kitą išgalvotą istoriją. Vakare ryšiai su aplinkiniais kiek pašlis dėl nekokių prisiminimų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien neliksite abejingi tam, ką galima turėti, bet lygiai taip pat negalėsite atsakyti prašantiems. Kai kurie geriau už kitus užuos naudingas kryptis, bet nežinia, ar ten pasuks, nes švaistys laiką svajonėms apie tai, ką galėtų turėti, užuot to siekę. Dienos pabaigoje pasijusite neįvertinti bičiulių.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien mažai kas jums bus aišku ir jūs lyg kokiame rūke blaškysitės. Toje netikrumo migloje jausitės pakankamai komfortiškai – kur kas geriau nei kiti. Beje, vėliau teks pasiaiškinti už šios dienos veiksmų pasekmes. Dienai baigiantis bus norinčių daužyti jūsų svajones, todėl pasidėkite jas į šalį ir kuo anksčiau išsiruoškite į sapnų karalystę.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką