Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – rugsėjo 22 d.

Pieštukai.
Fotolia nuotr. / Pieštukai.
Šaltinis: 15min
0
A A

„Kaip ir vakar, taip šiandien svarbu bendrauti su aplinka, pasidalinti idėjomis, paklausti patarimo. Jeigu bandytumėte dirbti vienumoje, tuomet nuveiksite gerokai mažiau ir praleisite nemažai naudingų galimybių“, – sako astrologė Lana Kutkytė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien kur buvę, kur nebuvę rasite priežastį pasišnekučiuoti. Tiesa, tik dalis pokalbių padės priimti sprendimus. Be to, dėl Saulės perėjusios į jūsų kompromisų ženklą ir jūsų partnerystės sritį jums reikės atrasti saviraiškos būdų kitam asmeniui padedant ir susitaikyti su jos ar jo pasiūlytais diplomatiniais žaidimais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien prisiminę apie tai, ko jums trūksta ar, priešingai, tai, ką turite arba norėtumėte turėti, būtinai kitiems papasakosite. Ar tokiu būdu ką nors pešite, nežinia, tačiau kitaip elgtis bus sunku. O dėl Saulės Svarstyklių ženkle ypač parūps parodyti kitiems savo išskirtinumą darbo vietoje ir rūpintis savo ar kitų žmonių gera savijauta.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums bus perleista scena, todėl darbuokitės joje į valias. Regis, čia pagrindinis jūsų įrankis bus jūsų oratoriniai gebėjimai ar gausybė sukauptų žinių. Saulė Svarstyklių ženkle, todėl nuo šios dienos jums žūtbūt reikės visokiausių gardėsių: meilės, romantikos, saviraiškos, pramogų ir vaikų juoko.

TAIP PAT SKAITYKITE: Situacija: vyras jaunesnis už moterį poroje

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien leisite sau pabūti atokiau nuo visokiausio šurmulio, pasirinkę kokį ramesnį kampelį savo mintims sudėlioti. Antraip sunkiai suprasite save ir rasite kelią link kitų žmonių. Saulės viešnagė oro ženkle jums ne kas kita, kaip priežastis pasitikrinti, kokie tvirti jūsų šeimos ryšiai ir kaip galite save atskleisti namuose.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien atgaivą atrasite šnekučiuodamiesi su bičiuliais ar bendražygiais. Tiesa, kai kas gali vis dar ne taip jus suprasti, tačiau rankų nuleisti nevalia. Saulės tranzitas Svarstyklėmis jums bus priežastis daugiau bendrauti, judėti, keliauti ar mokytis. Tai laikas, kai užmegzti daugiau ryšių ir daugiau sužinoti pavyksta būnant diplomatiškiems.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien pirmyn jus ves ambicijos, o tame kelyje jums pravers iškalba. Tiesa, aklai tuo nepasikliaukite ir išsitraukite šį tą iš praeities. Beje, Saulė palieka jūsų ženklą, o tai jau rimta priežastis nukreipti dėmesį nuo savo asmenybės link materialinio pasaulio ir diplomatiškai pasirūpinti jo kokybe.

TAIP PAT SKAITYKITE: Būsimas kunigas L.Vilėniškis: „Kelias į kunigystę nebuvo lengvas – artimieji to nesuprato“

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien būsite puikūs mokytojai ar studentai, nelygu, kurioje barikadų pusėje sėdėsite. Tiesa, bet kuriuo atveju, reikės pajudinti smegenėles ir liežuvį. Negana to, Saulė pereina į jūsų ženklą. Kada, jei ne dabar visapusiškai atskleisite savo asmenybę ir pagerinsite savo autoritetą, kitiems įrodydami, kad žmoguje viskas turi būti gražu.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien daugiau nutylėsite nei pasakysite, bet tai nereikš, kad žinote mažiau už kitus. Priešingai, matysite giliau, tačiau nemanysite, kad verta apie tai atvirauti. Saulė gretimame ženkle, artimiausią mėnesį judanti link jūsų ženklo, jums yra pasiūlymas sustoti, nurimti, atsiprašyti ir pagalvoti apie nuveiktus darbus ar padarytas klaidas.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien leiskitės į pokalbių labirintus, po kuriuos jus vedžios jūsų partneriai. Tegul jie diktuoja temas ir pokalbio tempą, o jūs stebėkite, kuo šį pašnekesį galite paįvairinti. Saulės viešnagė Svarstyklių ženkle stiprins jūsų poreikį realizuoti savo idėjas komandinėje veikloje. Be bendražygių būsite kaip be rankų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Save išgydžiusios kūno psichoterapeutės Rasos Mažionienės patarimai: kokios emocijos sukelia kokias ligas

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien geriausiai eisis tie darbai, kuriems reikia visokiausio bendravimo. Be to, skubėsite aptarti aktualijų su kolegomis ir pasišnekučiuoti apie įvairiausius einamuosius darbus. Be to, Saulei pasislinkus į Svarstykles, saviraiškos ieškosite savo profesiniuose pasiekimuose ir tame, kaip žmonės vertina jūsų pastangas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien labiau norėsite kalbėti apie tai, kas jus džiugina, nei apie tai, kas liūdina ar neramina. Todėl didžiąsias problemas atidėsite, tikėdamiesi, kad jos pačios savaime išsispręs. Oro stichiją aplankiusi Saulė skatins pažvelgti į jus supantį pasaulį iš platesnės perspektyvos: sutikti žmonių iš toli, daugiau sužinoti ar kur nors išvykti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien į viską žvelgsite labai subjektyviai ir kiek įmanoma sumažinsite kontaktus su tais, kurie nepriklauso jūsų artimų žmonių ratui. Saulės viešnagė Svarstyklių ženkle jums bus priežastis palikti už nugaros tai, kas trukdo būti atviriems naujiems dalykams ir visokiausiems jūsų gyvenimo pokyčiams.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką