Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 22d. 23:00

Ketvirtadienio horoskopas – sausio 23 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai

Žvaigždžių prognozės specialiai jums...

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jūsų pasirinkimai ne visada bus teisingi. Nepaklausę partnerių patarimo, klupsite ir kelsitės, grįšite ir vėl pradėsite kelionę iš naujo. Priešingu atveju būtumėte sutaupę nemažai jėgų ir greičiau pasiekę galutinį tikslą. Jūsų gebėjimas išvengti tiesmukumo, noras įsiklausyti ir nedaryti skubotų išvadų nepagailės jums papildomų taškų. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nors nebus nieko svarbiau už norą nuoširdžiai pasidarbuoti, prieš pasiraitodami rankoves įsitikinkite, ar neketinate imtis naujos ir atsakingos veiklos. Ir viena, ir antra gali sukelti papildomų rūpesčių. Pirma, būsite labiau nei bet kada išsiblaškę, antra, jūsų pastangos nugrims į nebūtį greičiau, nei bus kieno nors pastebėtos. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Visomis išgalėmis sieksite harmonijos, ramybės ir darnos. Tai įgyvendinti nebus sunku, jei negailėsite dėmesio nei jums besišypsantiems, nei jums prieštaraujantiems asmenims. Būsite išradingi ir kūrybingi, kai reikės užgesinti visus įsiplieskusius gaisrus ir savo buvimu pradžiuginti kitus. Mylimas žmogus ar jūsų atžalos tinkamai jums už tai padėkos. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ne išorinės, o vidinės sėkmės diena, kai labiau norėsis ne suspindėti, o pajusti ryšį su kitais ir saugumo jausmą. Žvilgsnis dažniau kryps į praeitį. Dėl šios priežasties retkarčiais privalėsite elgtis prieš savo valią ir daryti ne tai, kas jums patinka. Jei visas jūsų mintis prikaustys šeimos narių poreikiai – padarykite tai, ko esate prašomi. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dalį dienos viskas vyks pagal tobulą planą, jei neskubėsite įgyvendinti naujovių ir daryti to, kas jums neįprasta. Įsitikinimą savo teisumu kur nors paslėpkite, antraip neišgirsite ore sklandančių protingų minčių. Per dieną sutikti žmonės tikrai žinos nemažai jums vertingos informacijos, kurią tik jūs žinote, kaip tinkamai panaudoti. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Darysite viską, kad jus teisingai įvertintų. Tačiau jums sunkiai seksis įtikinti kitus savo norų geranoriškumu. Tokiu būdu palenkdami kitų simpatijas savo pusėn, vargu ar gausite tai, kas, jūsų galva, jums priklauso. Galite stipriai nusivilti, jei matysite tik jums vieniems svarbų tikslą. Liaukitės skubėję, stabtelėkite, įsiklausykite ne tik į savo poreikius. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Darbas ir visi su juo susiję dalykai nebus pačiame jūsų prioritetų sąrašo viršuje. Bet kokioje situacijoje naudokite tokiais „ginklais“ kaip diplomatija, harmonija ir teisingumas. Tai niekam neleis suklaidinti jūsų. Tiesa, tikrieji paklydimai įmanomi, bet tik dėl išsiblaškymo ar bandymų atlikti ką nors pirmą kartą. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Suradę saugią užuovėją nuo žvarbių žiemos vėjų, užsiimkite tuo, kas galėtų jus sustiprinti. Kai pajusite jėgų antplūdį, raskite būdų atsilyginti jums svarbiems žmonėms. Jiems šiandien kaip oras ar šiluma reikalingas jūsų dėmesys, dėkingumas ir šilti žodžiai. O jei dėl tik jums žinomų priežasčių nesate tam pasiruošę, tuomet trumpam pasitraukite į pogrindį. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien be didelių pastangų galite skleisti aplink save grožį ir puoselėti harmoningus santykius kolektyve ar tarp draugų. Jei ne jūs juos, tai jie jus įtrauks į nesibaigiančių malonių užduočių sūkurį. Retkarčiais pajutę pučiant žvarbius nesutarimų vėjus, būkite pasiruošę dėl bendrų tikslų atsisakyti asmeninių ambicijų, principų ar užgaidų. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tikėdamiesi, kad jūsų pastangos darbe nenueis vėjais, stengsitės dar labiau. Deja, šiandien nerekomenduojama persistengti, nes dalis atliktų darbų, ypač naujų, greitai atsidurs šiukšlių dėžėje. Pasiklausykite, ką ir kaip kalba žmonės, išgirskite, kaip jie jaučiasi ir ko jiems trūksta. Tai padės ne tik produktyviau dirbti, bet ir suteiks jūsų pastangoms prasmės.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Vysite šalin mintis apie darbus, nes už viską svarbiau bus tai, kad visiems būtų gera. Dėl šio tikslo, visiems žinant, rūpinsitės pramogomis arba tyliai regsite planus, kaip pradžiuginti ir save, ir kitus. Tiks įvairios pramogos išskyrus ekstremalias, nes visą dieną bus nelengva susikaupti ir išlikti budriems dėmesio reikalaujančiose situacijose.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Žinosite, kaip priešininkus paversti sąjungininkais, jei nepabūgsite retkarčiais panaudoti jums neįprastą taktiką. Visi, kuriuos pajėgsite apvynioti aplink pirštą, džiaugsis, kad tapo jūsų geranoriško plano dalimi. Tačiau pasistenkite viską atlikti gražiai, su šypsena lūpose. Tiesa, nepamirškite atidžiai žvalgytis į šalis ir teikti reikšmės smulkmenoms. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką