TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – vasario 20 d.

Zodiako ženklai
Shutterstock nuotr. / Zodiako ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Kurio Zodiako ženklo atstovams padės vidinis balsas, kas turėtų įsiklausyti į partnerių patarimus, o kas – stebėti situaciją iš šalies? Sužinosite, perskaitę šios dienos horoskopą.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Diena – kupina aistros, kuri jus trikdys ir blaškys. Todėl, viena vertus, norėsite pasitraukti į saugią vienutę, kita vertus, jausite, kaip sklandžiai pavyksta rasti bendrų sąlyčio taškų su greta jūsų esančiais žmonėmis. Dėl vieno ir dėl antro būsite teisūs. O labiausiai tada, kai kliausitės viskuo, kas skleidžiasi jūsų viduje. Na, ir kas, kad šiandien tai atrodo tik nerealus sapnas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jei šiandien kreipsitės patarimo į savo antrąją pusę ar kolegas, jums bus suteikta visapusiška pagalba ir patarimai. Tačiau nelengvai peržengsite per savąjį „aš“, kad besąlygiškai patikėtumėte viskuo, kas jums sakoma ar siūloma. Jūsų užsispyrimas, nekantrumas ir  įtarumas šiandien pajėgūs komplikuoti net pačius darniausius ryšius.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Visas jūsų mintis užims darbas ir pareigos, pareigos ir darbas. Turėsite penkiskart pagalvoti ir septyniskart pamatuoti prieš nuspręsdami, kaip elgtis, o kaip – ne. Būtent tada, kai būsite priėmę nelengvą sprendimą, pajausite, kad viskas, dėl ko stengėtės, buvo ne veltui. Be to, visus savo žingsnius atlikite iš pradžių pasikonsultavę su savo visažiniu vidiniu balsu.  

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien turite visas sąlygas atsibudę suprasti, kad pusryčiams jūsų laukia visa krūvelė smagių ingredientų, tokių, kaip gyvenimo džiaugsmas ir optimizmas. Tačiau, ar per dieną iš jų ką nors vertingo pagaminsite, – jūsų sąžinės reikalas. Bet kuriuo atveju jausitės gerai, net jei pasiduosite pagundai pabėgti kuo toliau nuo realybės ir mėgautis saugiu svajonių pasauliu.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kur bebūtumėte, šiandien dažniausiai galvosite apie namus ir juose likusius rūpestėlius. Jūsų mintyse jie spręsis lengvai, o ar realybėje viskas eisis su šypsena lūpose, sužinosite tik vakare. Bet kuriuo atveju visi, su kuriais žingsniuosite šios dienos takeliais, įvertins jūsų drąsą ir ryžtą. O jūs stebėkite ženklus, kurie išdygsta jūsų kelyje.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Aktyvus bendravimas ir daugybė susitikimų skatins jus suktis uždarame dienos įvykių rate. Svarbiausia, kad jame jums būtų patogu. Todėl kuo daugiau judėsite ir kuo aktyviau ieškosite, tuo daugiau nuveiksite. Tinkami pagalbininkai – jūsų partneriai, kurie žino, kur, kada ir kokius patarimus jums ištarti. Tačiau klausytis, kas pasakyta tarp eilučių, – būtina.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jūsų galva plyš nuo minčių, ką norite turėti ir ko vis dar neturite. Tam panaudosite svarbiausius savo materialius ir dvasinius resursus. Jie padės jums sėkmingai uždirbti arba taip pat sėkmingai išleisti tai, kas uždirbta anksčiau. Sėkmės ir nesėkmės darbe tiesiogiai priklausys nuo jūsų noro tikėti tuo, kas nematoma plika akimi.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nusprendę parodyti save, galėsite spindėti ir šviesti. Net kai jums nepavyks jaustis geresniems už kitus, jūsų pastangos bus vertos pagyrimo. Ypač jei neleisite niūrioms mintims aptemdyti veido ar padangės virš jūsų galvos. Tam šiandien nėra jokio pagrindo: planetos vandens ženkluose tiesia kelius į jūsų svajones. Eikite jais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nieko nepešite aktyviai kaišiodami galvą iš minios: pasilikite joje arba, dar geriau, pabūkite kur nors atsiskyrę nuo išorinių žvilgsnių. Būdami stebėtojais ir matydami įvykius iš šalies, geriau suprasite savo troškimus. O pažvelgę savo namiškiams į akis, įžvelgsite dar gilesnių paslapčių ir visa kita, ko dar nežinojote apie save ir savo vidinį pasaulį.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Turėsite visą rinkinį priemonių, leidžiančių numalšinti troškulį ar alkį. Šiuo atveju, rečiau galvokite apie materialus dalykus, o dažniau – apie tai, kas neapčiuopiama. Be to, ryšių, kurie megsis tarp jūsų su draugais ar kolegomis, pagrindas bus patikimi vidiniai saitai. Jais pasitikėdami, užtikrinsite sėkmingus rezultatus bendroje veikloje.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Viltis, kad galite sužibėti savo darbe, bus nemaža, bet tai jums šiuo metu nebus greitai pasiekiama. Stebėsitės, kodėl visi kiti lengvai plaukia pasroviui ir nepajausdami gauna to, ko nori. Neįsileisdami į savo darbo kabinetą niūrių ar konkurencingų minčių, siekite kuo kilnesnių tikslų. O visa kita, ko jums reikia (žinote tai, ar ne), seks jums iš paskos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Visa – tiek gera, tiek bloga – šiandien atskubės nelaukta ir nekviesta. Kai susitelksite tik į gera, diena jums padovanos didesnę ramybės puokštę nei kitų ženklų atstovams. Patys nustebsite, kad jums tai pavyksta. Nevaržykite savęs, nustatydami sau kokias nors ribas. Priešingai – parodykite aplinkiniams pasaulį tokį, kokį jie norėtų matyti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką