Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – sausio 24 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Sužinokite, ką žvaigždės jums prognozuoja paskutinei šios savaitės darbo dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Aktyviai dalyvausite grupės darbe, suburdami aplink save didelį bendraminčių būrį. Tai gali pajudinti iki šiol kiek užstrigusius reikalus, kurie bus dingstis permainoms ar naujiems svarbiems ryšiams užmegzti. Todėl, jei esate tikri, kad viskas vyksta teisingai, nevaržykite savęs nei žodžiais, nei veiksmais, nei rinkdamiesi pakeleivius. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų meilė darbui nepaliks jūsų abejingų. Bet ne dėl to, kad tyliai ir kantriai dirbsite – tiesiog visiems nuolat priminsite ką, kaip ir dėl ko darote. Norinčiųjų jums padėti nebus daug, tačiau trokštančiųjų pasidalyti su jumis savo mintimis bus daugiau nei norėtųsi. Nepaisant to, rasite būdų, kaip visus įtraukti į bendrą aktyvią veiklą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nevaržykite savęs, nes iš tiesų turėsite ką pasakyti. Idėjų gausa sklandys ore. Nieko keista, jei be didelių pastangų jums pavyktų praplėsti gerbėjų gretas ar sustiprinti savo pozicijas kolektyve. Žinoma, pirmiausia nuspręskite, kokių tikslų siekiate. Priešingu atveju, išbarstysite vėjais visus savo energijos resursus.  

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jūsų mintys, sumanymai ar tinkama informacijos sklaida skatins teigiamus pokyčius šeimos gyvenime. Ypač tai aktualu tiems, kurie ne visada išdrįsta pasakyti, kas jiems yra svarbu. Šiandien jūsų žodžiai tinkamais būdais ir laiku pasieks adresatą. Tačiau visada ir visur turite kitiems parodyti pagarbą ir susidomėjimą jais. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Aktyvus ir nuoširdus bendravimas užtikrins patikimus jūsų su partneriais ryšius. Jei iki šiol buvo spragų jūsų santykiuose, pasitelkite pagalbon savo iškalbą, kad nutiestumėte tiltus ten, kur jų iki šiol nebuvo. Be to, tai puikus laikas dalytis savo idėjomis su kolegomis ir numatyti būsimų projektų laiką, vietą ir eigą. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Būsite niekad nenuilstančio žmogaus pavyzdys, kuris viską daro tik dėl jam žinomų priežasčių. Šį kartą turbūt neslėpsite, kad visos jos bus labiau materialios nei dvasinės. O jeigu savo kalbomis kas nors bandys jus išmušti iš pusiausvyros, gaukite sau iš to naudos. Išklausykite tuos, kurie nekantraus su jumis pasikalbėti, o paskui jūs paprašykite jų pagalbos.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Bandydami neišsemiama savo energija atkreipti kitų į save dėmesį, mainais tikėsite dar daugiau jos sulaukti. Iš tiesų jūs neklysite: savo žavesiu ir gebėjimu išsakyti mintis trauksite ir žavėsite aplinkinius. O jei turite kūrybinių sumanymų, šiandien jiems skirkite daugiau savo laiko ir energijos. Žinoma, dėl visa ko stebėkite save, ar nepersistengiate.   

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Žinosite, kiek daugiau už kitus, bet ne viską jiems norėsite papasakoti. Tokiu būdu sieksite apsaugoti save arba, turėdami savų paslapčių, tikėsitės sudominti kitus. Iš tiesų šiandien laimi tie, kurie moka išlaikyti savo pozicijas būdami tarp žmonių ir atvirai dalydamiesi su jais savo idėjomis. Be abejo, tai negalioja viskam, kas asmeniška. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Sėkmė lydės visus, kurie neužsisklęs savyje ir aktyviai reikš savo mintis ir siekius žmonių grupėje. Tai tiks ir darbui, ir asmeninėms problemos spręsti. Būtinybė pasikalbėti nustelbs likusius poreikius. Tačiau tai nereiškia, kad privalote atsidurti dėmesio centre. Priešingai, šiandien dėmesys jus trikdys ir neleis susitelkti. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien kai kam gali atrodyti, kad daugiau kalbate nei dirbate. Tačiau tik jūs žinote, jog kiekviena jūsų mintis ir kiekvienas žodis jums gali būti paprasčiausiai naudingi. Tiesa, bus svarbu aptarti savo planus su draugais, o sumanymams įgyvendinti suburti patikimą komandą. Sulaukę grupės palaikymo, jausitės gerokai tvirtesni. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Sustabdyti jus šiandien nebus lengva. Nutildyti – dar sunkiau. Net jei ne visus džiugins jūsų kalbos, niekas jums nedrįs prieštarauti, kai jūsų žodžiai liesis upeliais. Tai padės ne tik įtikinti kitus savo minčių ir poelgiu teisumu, bet ir įvykdyti jums šiuo metu labai reikalingus pokyčius. O jei atsiras oponentų, išklausykite ir juos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jums nebus paprasta suderinti tai, ko norite, su tuo, kokios tendencijos aplink jus sklando. Net kiek per stipriai reaguodami į prieštaringus dalykus, sugebėsite išgauti naudos, kuria, be jokios abejonės, turėsite pasidalyti su kitais. Atkreipkite dėmesį, kad ne visi teisingai supras žinią, kurią norėsite pranešti. Taigi – rinkitės aplinkkelius.   

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką