Dabar populiaru
Publikuota: 2015 kovo 2d. 19:00

Kovo mėnesio horoskopas

Drugelis
„Shutterstock“ nuotr. / Drugelis

Portalas Ji24.lt pateikia astrologės Lanos Kutkytės sudarytą kovo mėnesio horoskopą dvylikai Zodiako ženklų. Koks žadamas pirmasis pavasario mėnuo?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Beveik visą kovo mėnesį jūsų planus gali stabdyti nenumatytos kliūtys. Gali dažniau lydėti niūresnės, sunkesnės nuotaikos, vangumas. Nesivelkite į apkalbas, ginčus ar slaptas manipulacijas – tai ateityje gali atnešti nemalonių pasekmių.

Pasistenkite apsidrausti, kalbėkite tik tada, kai to reikia, kitaip galite susidurti su neteisingu jūsų žodžių traktavimu bei priešprieša. Pirmosios dvi dekados, nepaisant nuotaikų svyravimų, suteiks sėkmę dvasiniame tobulėjime.

Paskutinė savaitė geresnė, tačiau pasistenkite nesivelti į konfliktus ir tokiu būdu nesugadinti sau sėkmingo laikotarpio. Mėnesio pabaiga išties optimistiškesnė, teikianti daugiau uždarbio galimybių.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nepaisant nemažo jūsų aktyvumo, kovo mėnesį gali lydėti nerimas, sunkiau bus susikaupti, todėl pasistenkite neužkrauti sau per daug darbų. Geriausia būtų veikti kolektyve, kartu su turinčiais sugebėjimų ar žinių, kurių neturite patys. Tai metas, kai pavyks kažko daugiau pasiekti dirbant su draugais ar kolegomis.

Taip pat skaitykite: Susitaikymo horoskopas: kaip pyksta ir atleidžia jūsų antroji pusė

Vis dėlto kovas nėra tinkamas imtis naujų darbų, tad protingiau būtų tiesiog plaukti pasroviui ir pasikliauti savaiminiais įvykiais. Mėnesio pabaigoje pravartu pažvelgti į jau nueitą gyvenimo kelią ir pagalvoti apie tai, kas jau nereikalinga ir trukdo eiti į priekį.

Galbūt atėjo metas atsisakyti neefektyvios veiklos ar atsibodusio žmogaus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kovo mėnuo darbingas, tačiau bus sėkmingas tik tuomet, jei neleisite sau įsivelti į konkurencinę kovą su kolegomis. Jūsų asmeniniai norai gali nesutapti su aplinkybėmis, tad protingiau būtų dažniau prisiderinti prie situacijos ir kontroliuoti savo emocijas.

Kolektyve arba santykiuose su draugais galimos permainos, kurios nepriklausys nuo jūsų. Šios permainos nėra radikalios, tiesiog atėjo laikas kiek pakoreguoti tam tikras savo gyvenimo aplinkybes.

Kovo mėnuo bus produktyvus, jei daugiausia laiko ir energijos skirsite darbui bei profesiniam tobulėjimui. Meilės reikalai tegul palaukia savo eilės. Ypatingo atsargumo prireiks prie vairo.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Pirmosios dvi dekados jums gana palankios po truputį plėtoti veiklą ar susipažinti su naujais žmonėmis, nors nepatartina ką nors iš esmės keisti. Palaukite, kol visi būtini pokyčiai ateis savaime, o patys pasistenkite išmokti neprisirišimo prie stabilumo.

Taip pat skaitykite: Kaip sensta kiekvienas Zodiako ženklas

Nebijokite atsisveikinti su kažkuo ar ką nors prarasti, vėliau tai išeis jums į naudą. Nors mėnuo nėra stabilus, ne kartą užklups staigmenos, tačiau tai ne visada bus vien blogai.

Kovas atneš neblogų galimybių, ateinančių per užsienį, užsieniečius. Mėnesio pabaigoje neskubėkite veržtis pirmyn ir pristabdykite norą demonstruoti savo asmenybę. Taip išvengsite daugelio problemų, ypač ambicijų karo tiek meilėje, tiek darbe.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šis mėnuo jums vienas iš sunkesnių: nepaisant rimtų pasiūlymų bei galimybių, pirmas dvi dekadas bus sunku atsirinkti, kas yra svarbiausia, ir veikti ramiai. Sprendimus teks priimti greitai, tad būkite atsakingi ir žadėkite, atsižvelgdami į savo galimybes.

Meilės sritis bus ypač aktuali, tačiau nebūtinai harmoninga. Jumyse bus daug aistros, tačiau emocinė būsena gali būti sunki, tad sutarti su savo partneriu gali būti sudėtingiau nei paprastai.

Svarbu, kad iškeltumėte sau uždavinį mokytis kantrybės santykiuose, gebėjmo ramiai išklausyti. Kovo mėnesį šių savybių ypač prireiks. Paskutinė savaitė geresnė: galima sėkmė aukštojo mokslo, verslo ar kelionių srityje.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Komplikuotas laikas toms Mergelėms, kurios turi spręsti santykių, partnerystės problemas. Lengviau bus išvengti sunkumų, jei sugebėsite atsisakyti poreikio kontroliuoti aplinkinius ir kukliai prisitaikyti prie situacijos, net jei dėl to tektų paaukoti savo užsispyrimą ar išdidumą.

Laikykitės santūrumo išsakydami savo nuomonę, kruopščiai vykdykite savo įsipareigojimus bei būtinai laikykitės įstatymų. Pasistenkite neišlaidauti be reikalo, tačiau visgi  skirkite daugiau dėmesio savo įvaizdžio formavimui ir tinkamai save pristatykite.

Kovą svarbiausia bus išlaikyti gerą įvaizdį visuomenėje, išsaugoti jums vertingus partnerystės ryšius, darnius santykius meilėje ir darbe.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kovą niekas nebus dalijama dykai, teks daug ir kantriai dirbti, kad kažko pasiektumėte. Pirmąsias dvi dekadas darbas turėtų būti pagrindinė jūsų vertybė.

Vis dėlto reikės įdėti daugiau nei įprastai pastangų, kad nors kiek pasistumėtumėte į priekį, tik nenuleiskite rankų ir kaip įmanydami stenkitės toliau. Progreso stoka – tai  laikina stotelė pakeliui į sėkmę. Prireiks kantrybės ir tikėjimo, kad šis periodas yra toks, koks turi būti.

Paskutinę dekadą užsitikrinsite didesnes galimybes daugiau pasiekti, jei savo reikalus tvarkysite partnerystėje. Taip pat tvirtai nuspręskite, kokie yra jūsų pagrindiniai planai, ir jų laikykitės,  kitaip galite ypač dažnai svyruoti, negebėti apsispręsti, kuria linkme nukreipti jėgas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kovas šiais metais gana dirglus, tačiau pirmosios dvi dekados jums gali būti visai neblogos. Tai kūrybingas laikas, kuomet dažniau būsite optimistiškai nusiteikę. Visgi kuo ramiau veiksite, tuo daugiau pasieksite.

Reikėtų prisiminti, kad kovas nėra tinkamas dideliems, naujiems darbams pradėti, tad daugiausia laiko vertėtų skirti tam, ką jau turite. Puoselėkite gražius dalykus savo gyvenime, stenkitės skirti laiko ne tik darbui, bet ir meilės reikalams.

Dažniau atsipūskite su artimaisiais, nueikite ten, kur norite, ar nusipirkite kažką, kas jus pradžiugintų. Malonios smulkmenos dabar atneš daugiau naudos savijautai nei atrodo. Paskutinę dekadą pasirūpinkite sveikata.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Susidursite su kliūtimis ir įvairiausiais apribojimais, tačiau nepaisant to, sugebėsite nemažai nuveikti, nors lengva ir nebus. Šis mėnuo jums atneš artimos aplinkos, šeimos paramą bei malonų bendravimą, o tai leis jums pasisemti jėgų ir motyvacijos veikti.

Vis dėlto visuomenėje gana sunkiai sulauksite įvertinimo, tačiau nereaguokite į tai pernelyg jautriai, nes rimtai galite pakenkti savo nervams bei fizinei sveikatai.

Taip pat skaitykite: Kinų meilės horoskopas 2015-iesiems metams

Deja, jautrumas ir polinkis pernelyg greitai įsižeisti lydės jus gana dažnai. Paskutinė dekada geriausia – po truputį atgausite savo įgimtą veržlumą, o nervų sistema taps tvirtesnė. Darbai ims sklandžiau klostytis jums palankia kryptimi, tačiau dar neskubėkite nieko naujo pradėti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pirmosios dvi dekados neblogos tiems Ožiaragiams, kurie turi savyje komunikabilumo, nebijo bedrauti, lengvai priima naują informaciją ir geba prisitaikyti prie situacijos.

Savo asmeninį potencialą lengviausia pavyks išskleisti dirbant ir bendraujant su aplinkiniais. Jei būsite vienatvėje, tuomet šis laikas jums nebus produktyvus. Vis dėlto bendraujant pernelyg atsipalaiduoti nereikėtų – nesivelkite į melagystes, manipulacijas ar apkalbas, ypač mėnesio viduryje.

Paskutinę dekadą vertėtų atsisakyti skubėjimo ir daugiau dėmesio skirti šeimai, namams, buičiai, giminei. Būkite atsargesni vairuodami automobilį.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Gal kilti keblumų darbe, finansuose, tvarkant nekilnojamojo turto reikalus, tad šiose sferose prireiks didžiulio atsargumo. Nepataikaukite savo silpnybėms, netingėkite daug dirbti ir neišlaidaukite be reikalo, nes pagundos pirkti nereikalingus daiktus gali tapti išties didelės ir dažnos.

Pasistenkite šį mėnesį gyventi taupiau. Atkreipkite dėmesį į savo kūno grožį bei sveikatą. Pats metas peržiūrėti savo mitybos įpročius bei pabandyti pakeisti savo racioną, geriausia būtų suspėti tą padaryti per pirmąsias dvi mėnesio dekadas. Trečią dekadą svarbu atidžiai elgtis su dokumentais, sutartimis, pažadais bei nesivelti į jokias intrigas ar tuščiažodžiavimus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pirmos dvi dekados ypač darbingos, aktyvios: turėsite daug energijos ir ambicijų ką nors pasiekti. Vis dėlto turėkite omenyje, jog kovas šiemet įtemptas mėnuo, tad nėra protinga pradėti naujus projektus ar aktyviai plėsti esamą veiklą.

Lengvai darysite klaidas bei galite susidurti su netikėtomis išlaidomis ir nedideliais, bet erzinančiais nesusipratimais. Būkite atsargūs ir, spręsdami svarbius reikalus, pasitelkite ne tik intuiciją, bet ir logišką mąstymą.

Apskaičiuokite kiekvieną savo žingsnį, kruopščiai išanalizuokite naujus pasiūlymus ir žmones, kad neliktumėte apgauti. Neišduokite jums patikėtų paslapčių, saugokite artimųjų pasitikėjimą jumis.


Horoskopą sudarė astrologė Lana Kutkytė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

VMVT pareikalavo „Maisto banko“ nedalinti iš „Pontem“ pirktų vištienos konservų

15min recenzija Kultūra

MO startas: nuo dėmesio buMO iki nuoboduMO

Verslas

Paskutinė laida: „Small Planet Airlines“ sustabdė pilotų-kadetų mokymo programą

Aktualu

Politologas: opozicijos pergalė didžiuosiuose Lenkijos miestuose – rimtas signalas

Verslas

Santechnikas padirbo padavėju savaitgalį ir už tai greičiausiai bus atleistas

„Skrieja kamuolys“: stadiono miražas, „Sūduva“ ir „Žalgiris“, „Panevėžys“, J.Mourinho, J.Lopetegui, Milanas ir Miunchenas

Aktualu

Ugniagesiai gelbėtojai perspėja: pajūryje vėjo gūsiai gali siekti 24 metrus per sekundę

Aktualu

Už triukšmingą vakarėlį Telšių politikus nubaudusi policija: „Įstatymai galioja visiems“

Verslas

Seimas ruošiasi pabranginti spausdintuvus: naujas mokestis „už vagystes“

Aktualu

Aušra Maldeikienė 15min studijoje: „Mano taktika – ne laimėti rinkimus, o laimėti smegenis“

Aktualu

Kauniečių šeimą išardė praeivio skambutis: atėmė vaikus dėl pliaukštelėjimo per ranką

Aktualu

Vilniuje ketvirtą kartą padegti kioskai, tyrimą perima kriminalinė policija

Verslas

Prognozė: prekės brangs, nes sparčiai kils atlyginimai

Vardai

Aktorė Selma Blair prisipažino apie jai diagnozuotą išsėtinę sklerozę: „Esu neįgali“

Maistas

„KitchenJulie“ receptas: maistingas sumuštinis su upėtakiu ir daržovėmis

24sek

Madrido „Real“ treneris išsiliejo ant 18-mečio švedo – aprėkė ir apstumdė

Vardai

Dužusios svajonės: žymūs Lietuvos žmonės prakalbo apie skaudžias verslo nesėkmes

Aktualu

Gausios ugniagesių pajėgos Kaune gesina degantį sandėlį

Aktualu

Marijampolės savivaldybėje vandenyje rasta arseno

Aktualu

D.Trumpas: JAV dėl migrantų karavano pradės mažinti pagalbą centrinei Amerikai

Naujienos

Aktualu

VMVT pareikalavo „Maisto banko“ nedalinti iš „Pontem“ pirktų vištienos konservų

15min recenzija Kultūra

MO startas: nuo dėmesio buMO iki nuoboduMO

Verslas

Paskutinė laida: „Small Planet Airlines“ sustabdė pilotų-kadetų mokymo programą

Aktualu

Politologas: opozicijos pergalė didžiuosiuose Lenkijos miestuose – rimtas signalas

Verslas

Santechnikas padirbo padavėju savaitgalį ir už tai greičiausiai bus atleistas

„Skrieja kamuolys“: stadiono miražas, „Sūduva“ ir „Žalgiris“, „Panevėžys“, J.Mourinho, J.Lopetegui, Milanas ir Miunchenas

Aktualu

Ugniagesiai gelbėtojai perspėja: pajūryje vėjo gūsiai gali siekti 24 metrus per sekundę

Aktualu

Už triukšmingą vakarėlį Telšių politikus nubaudusi policija: „Įstatymai galioja visiems“

Verslas

Seimas ruošiasi pabranginti spausdintuvus: naujas mokestis „už vagystes“

Aktualu

Aušra Maldeikienė 15min studijoje: „Mano taktika – ne laimėti rinkimus, o laimėti smegenis“

Aktualu

Kauniečių šeimą išardė praeivio skambutis: atėmė vaikus dėl pliaukštelėjimo per ranką

Aktualu

Vilniuje ketvirtą kartą padegti kioskai, tyrimą perima kriminalinė policija

Verslas

Prognozė: prekės brangs, nes sparčiai kils atlyginimai

Vardai

Aktorė Selma Blair prisipažino apie jai diagnozuotą išsėtinę sklerozę: „Esu neįgali“

Maistas

„KitchenJulie“ receptas: maistingas sumuštinis su upėtakiu ir daržovėmis

24sek

Madrido „Real“ treneris išsiliejo ant 18-mečio švedo – aprėkė ir apstumdė

Vardai

Dužusios svajonės: žymūs Lietuvos žmonės prakalbo apie skaudžias verslo nesėkmes

Aktualu

Gausios ugniagesių pajėgos Kaune gesina degantį sandėlį

Aktualu

Marijampolės savivaldybėje vandenyje rasta arseno

Aktualu

D.Trumpas: JAV dėl migrantų karavano pradės mažinti pagalbą centrinei Amerikai

Gera keliauti kartu

BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA „BAF“ 2018

Įkvėpk daugiau gyvenimo

Nacionalinis sveikatos egzaminas 2018

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką