Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gruodžio 30d. 15:15

Naujajame „Ji“ numeryje – didysis 2016-ųjų horoskopas

Žurnalo „Ji“ viršelis (52 nr.)
„Fotolia“ nuotr. / Žurnalo „Ji“ viršelis (52 nr.)

Pasak numerologės I. Druskienės, 2016 metus valdys Uranas. Ši planeta neša revoliucijas, pokyčius, todėl neišvengiamų permainų sulauksime tiek politinėje, tiek pasaulinėje erdvėje.

Kils noras atsisakyti senų dalykų ir įnešti naujų vėjų bei perspektyvų. Metai žada būti ganėtinai įdomūs, šiek tiek stabilesni nei praėjusieji, iš kiekvieno jie pareikalaus gebėjimo bendradarbiauti ir komunikuoti, dirbti komandoje.

Anot dvasinio ugdymo centro „Udumbara“ vadovės, astrologės Nijolės Gabijos Wolmer, sausio 1 dieną Jupiteris bus Mergelės ženkle. Būtent ši jo pozicija yra siejama su Beždžionės metais. Pagal senąją kinų fengšui sistemą, Beždžionė bus raudona, valdoma ugnies stichijos. Tai metams suteiks daugiau dinamikos, aistros, taip pat ir agresyvumo. Bus sunkiau suvaldyti emocijas, prognozuoti savo veiksmus.

Ką jūsų ženklui atneš 2016-ieji, sužinosite skaitydami Numerio temą „Didysis 2016-ųjų horoskopas“

Naujiesiems prasidėjus, prekybos centruose prasideda išpardavimas. Taupios moterys žino, kad tai puiki galimybė apsipirkti. Tačiau be kruopščiai apgalvotos strategijos geriau nekelti kojos iš namų. Mat neturėdamos plano rizikuojate grįžti tuščia pinigine ir pilnais krepšiais beverčių pirkinių. Kad ir jums taip nenutiktų, straipsnyje „Apsipirkimo menas“ susipažinkite su išmintingos pirkėjos taisyklėmis.

Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji“ (52 nr.)
Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji“ (52 nr.)

Kalėdų Senelis po eglute paliko parfumerijos parduotuvės dovanų kuponą? Šaunu! Juk tai puiki proga įsigyti buteliuką prabangių kvepalų. Kad aromatą, kuris pakylėja iki dangaus ir įkvepia, išsirinkti būtų paprasčiau, siūlome atlikti smagų testą „Tobulas aromatas“. Tikimės, kad jis labai pagelbės renkantis savąjį aromatą.

Lietuvos Ezoterikų konfederacijos prezidentė, ezoterikos m. dr. Elona Petkelienė sako, kad gyvename sudėtingu laiku: globalūs procesai vyksta ne tik mūsų viduje, Žemėje, Saulės sistemoje, Galaktikoje, bet ir visoje Visatoje.

Pasikeitusios Žemės vibracijos (ji per žmogų teikia energiją Visatai), pakitę, galingesniu dažniu ateinantys energijos srautai iš kosmoso daro įtaką visiems ir viskam. Daugelis žmonių nepasirengę šiems pokyčiams, todėl tiek daug problemų – pradedant didžiuliais potvyniais, tornadais, sausromis ir gaisrais, baigiant politinėmis bei religinėmis įtampomis, konfliktais, pabėgėliais, ligų protrūkiais ir kt.

Ko kiekvienas galime tikėtis iš 2016-ųjų? Apie tai skaitykite interviu su ezoterikos m. dr. Elona Petkeliene „Naivu tikėtis ramių ateinančių metų“.

Vienas iš būdų užbėgti ligai už akių – nesukurti sąlygų jai vystytis. Lietuvoje visai neseniai pradėta taikyti visceralinė terapija moko išgirsti, kaip apie skirtingų organų negalavimus mus įspėja įvairios kūno dalys ir kaip net ūmiausias ligas galima pagydyti tiesiog prisilietus.

Visceralinės terapijos praktikai teigia, kad įvairius vidaus organų negalavimus galima pašalinti juos išmasažavus ir atstačius juose sutrikusį kraujo judėjimą. Dar kitaip chiropraktika vadinama gydymo metodika itin veiksminga esant kepenų, kasos, inkstų, virškinimo trakto organų sutrikimams, taip pat gydant kraujotakos ar ginekologines ligas, migreną.

Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji“ (52 nr.)
Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji“ (52 nr.)

Vienas iš minėto gydymo specialistų Lietuvoje Marius Jatulis sako, kad visceralinė terapija pirmiausiai ne gydo, o padeda užtikrinti sąlygas, kuriomis vidaus organai be vaistų ima vėl normaliai veikti. Apie šio metodo galimybes daugiau straipsnyje „Visceralinė terapija. Išgirsti savo pačių kūną“

Viena iš nedaugelio Martyno ir Ievos kelionėje iš anksto numatytų vietų buvo Likijos kelias (turk. Likya Yolu). Tai sužymėtas takas pėstiesiems, besitęsiantis daugiau nei 500 km Viduržemio jūros pakrante nuo Fetijos iki Antalijos.

Likijos kelias visuotinai pripažintas kaip vienas iš pačių įspūdingiausių pėsčiųjų takų. Kelio pavadinimas kilo dėl senovėje čia klestėjusios Likijos civilizacijos. Jis veda per įžymias ir tikrai vertas dėmesio vieteles: apleistų senovės miestų griuvėsius, uolose iškaltus likų kapus, didžiulius amfiteatrus. Didžioji tako dalis vingiuoja per kalnus, be to, tenka vis užsukti į jaukius mažyčius kaimelius, pereiti per didžiulius senus alyvmedžių sodus, egzotiškus Viduržemio jūros paplūdimius, slėnius, miškus ir akmenimis nusėtus laukus.

Ką patyrė šaunioji keliauninkų iš Lietuvos porelė, žingsniuodama įspūdingu maršrutu, skaitykite straipsnį „Likijos keliu“.

Pošventinis laikotarpis toks pat smagus kaip ir pačios šventės – vis užsuka draugų, giminių, netyla ir atostogaujančių vaikų klegesys. Todėl parengėme keletą greitai paruošiamų užkandžių ir skanėstų receptų. Prie jų galėsite paruošti kvapios kavos arba šiltų sveikų gėrimų: burokėlių punšo, žaliavalgiško šampano ar kt.

Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji“ (52 nr.)
Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji“ (52 nr.)

Linksmų Naujųjų ir malonių akimirkų su „Ji“!

Žurnalas „JI“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:10
01:09
03:07

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką