TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Numerologinė prognozė 2013 metams

Skaičiai
Fotolia nuotr. / Skaičiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Kas mūsų laukia kitais metais? Greičiausiai ne vienas mūsų užduoda sau šį klausimą. Juk be abejonės trokštame, kad jie būtų sėkmingi, laimingi ir atneštų vien tik gerų potyrių. Įdomu tai, kad artėjančių 2013-ųjų metų skaičius pagal numerologiją – 6, (t. y, 2+0+1+3=6). Pasak numerologų, tai reiškia, jog išgyvenome pereinamąjį laikotarpį ir toliau bandysime siekti dvasinės ramybės ir tobulybės. Tik kelias, kaip sakoma, į šviesų rytojų nebus vien tik rožių žiedlapiais klotas. Taigi, kokios numerologinės prognozės?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Šešetuko reikšmė bendrojoje numerologijoje

Šešetukas – tai besikeičiančių valdomųjų dinastijų skaičius, bandymas pagerinti  ir pakeisti gyvenimą, dažniausiai jėgos metodais.

Jei pažvelgtumėte į XX a. numerologiją ir į jos tendencijas, t. y. metus, kurių suma yra 6, pamatytume, kad pasaulyje tais metais dėjosi įvairiausių dalykų, kurie turėję griaunamąsias pasekmes: karai, revoliucijos, teroro aktai, valdžios perversmai... Pavyzdžiui, 1914 m. (1+9+1+4= 15 ; 1+5= 6) prasidėjo pirmasis pasaulinis karas, kurio pasekmes jautė visas pasaulis...

Visa tai byloja, kad yra tikimybės, jog 2013 metais, kai valdo šešetukas, gali įvykti įvairių politinių peripetijų, socialinių neramumų, perversmų ir pan.

Vis dėlto, kitais metais šešetuką lydės Gyvatė, kuri siejama su išmintimi. Todėl vargu, ar ji leis globalinio masto netvarkas. Greičiausiai spaudimas bus ne tiesioginis, o susijęs su valdymo klausimais, o konfliktai bus sprendžiami intelektu, bet ne brutalia jėga.

 

Šešetukas: raktiniai žodžiai. Kūrybingumas, ambicingumas. Rūpinimasis artimaisiais. Šeima. Draugystė, meilė, santuoka. Atsakomybė už kitus žmones, abipusė pagalba. Savo veiksmų naudos paieškos.  Sąveika ir konstruktyvus dialogas su partneriais šeimoje ir versle. Supratimas ir noras būtų suprastam. Atsakomybė. Visos šios emocijos turėtų mus paliesti artėjančiais metais.

 

Šešetukas – harmonijos paieškos skaičius, todėl mes turėtume priimti ir pažinti save kaip asmenybę, įvertinti tai, kam teikiame pirmenybę, o kas lieka antroje vietoje. Kelias į harmoniją bus pasiekiamas sunaikinant seną ir atgyvenusį, per tam tikras netektis ir nemalonumus. Bet visi jei bus tik į naudą  - sunaikinsime, tai kas sena ir nebereikalinga ir galiausiai pasieksime sielos komfortą.

 

Šešetukas – tai taip pat paslaptis ir nežinomybė. Trokšime gauti naujų žinių, augti dvasiškai, skverbtis į visatos paslaptis. Kadangi 2013 metai yra Gyvatės, o ji ne ką mažiau paslaptinga nei pats šešetukas, todėl vis daugiau žmonių pasiners į dvasines savosios prigimties paieškas.

 

Šešetukas padės atskleisti meniškumą. Netgi tie, kurie užsiima visiškai praktine veikla, pradės kitaip žvelgti į menus, bandys save išreikšti per įvairią kūrybą.

 

Šešetukas turi įtakos ir švietimui. Švietimui ir mokslui turėtų būti skiriamas didelis dėmesys, rimtai keisis mokyklinės programos, bus keliami vis aukštesni reikalavimai visose srityse, tiek besimokant, tiek darbe. 

 

Šešetukas – tai atsakomybė už viską, ką žmogus daro ir už tuos žmones, su kuriais mes sąveikaujame. Todėl nepaisant šiokio tokio atšalimo, kurį į žmonių santykius įneš Gyvatė, mes tapsime tolerantiškesni, dėmesingesni vienas kito reikalavimams ir poreikiams, rodysime supratingumą, nuoširdumą, užuojautą, žinoma, ne visai nesavanaudiškai. Tiek Gyvatė, tiek šešetukas reiškia, kad niekas nebus daroma tiesiog šiaip: jiems būtina žinoti, dėl ko stengiasi ir ką aukoja...

 

Šešetukas – partnerystės skaičius. Todėl itin svarbios pasirodys naujos sąjungos, tiek ir asmeniniame, tiek ir darbiniame gyvenime. Apskritai 2013 metais kolektyvinė veikla ir konstruktyvus bendradarbiavimas duos puikių rezultatų. Nors Gyvatė ir čia įneš savo korekcijų. Kadangi ji palanki mokslininkams ir meno kūrėjams, taigi, ir individualūs projektai bus sėkmingi. Tačiau reikia nepamiršti, kad kuriate vieni, o štai gyvenate socialioje visuomenėje, tad reikia žinoti, jog nei šešetukas, nei Gyvatė negali pakęsti šalto egocentriškumo ir arogancijos.

 

Kitas šešetuko ir Gyvatės metų aspektas – pagalba žmonėms. Tačiau ir čia galima pastebėti spąstus: reikia nepamiršti, kad ir ką darytume, galime likti skolingi. Todėl prieš priimdami iš kažko pagalbą, pagalvokite, ar jūs esate pasiruošę jaustis skolingi? Tuo labiau, kad apie tai bus nuolatos primenama...

 

Išvados: šie metai nežada būti labai paprasti, lengvi ir džiugūs, bet visi šie išbandymai ir sukrėtimai duos puikių rezultatų. Ūgtelėsime kaip asmenybės, prasiplės mūsų mąstymas bei suvokimas. Dauguma gali sutikti savo ne tik tikrąją meilę, bet ir žmogų, su kuriuo galima steigti nuosavą verslą ar tiesiog užsiimti kūryba. Taigi, kad ir ką sakytų numerologai, linkime jums kitąmet neprarasti tvirto stuburo. Kaip byloja senas geras posakis, per kančias į žvaigždes!

 

Taip pat skaitykite:

Jūsų Saulės numeris pagal numerologą Hansą Decozą

Numerologija. Ką galima sužinoti pasitelkus gimimo datą

Magiškieji skaičiai

Naujojo amžiaus magiškasis Pitagoro kvadratas

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką