Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – balandžio 4 d.

Mėnulis ir jūra
Shutterstock nuotr. / Mėnulis ir jūra
Šaltinis: 15min
0
A A

Pasmalsaukite, kokią paskutinę darbo savaitės dieną jums prognozuoja žvaigždės...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei nuolat judėsite, suspėsite ten, kur skubate. Tai bus svarbu užsiimant ir fizine, ir protine veikla. Lankstumas ir išradingumas padės išlipti sausiems iš vandens, kai turėsite bendrauti su broliais, seserimis, kaimynais ar kolegomis. Įvykių sūkuryje galėsite rinktis, kaip elgtis ir kaip jaustis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Domėsitės kitų žmonių problemomis ir padėsite spręsti jas. Pagrindinis geranoriško jūsų elgesio motyvas – noras sau gauti naudos. Pasistenkite, kad jūsų bandymai išlaikyti kitus savo pusėje neapkartintų aktyvaus jūsų bendravimo. Vakare į galvą atklydusios mintys sužadins naujas viltis ir sustiprins lūkesčius.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kalbėsite daug ir garsiai. Tikrai būsite išgirsti. Tuo neabejokite net tada, kai nepasitikėsite savo kompetencija kokiu nors klausimu. Iš tiesų niekas nesmerks jūsų už perdėtą plepumą: jūsų nuomonė bus išklausyta ir jums pritarta. Tačiau ne visada pakaks tik kalbėti. Reikės būti išradingiems ir atidiems grupės narių poreikiams.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ištrūkite iš susikurto pasaulio ribų, kurias patys nusibrėžėte. Tačiau nepersistenkite bandydami būti nepriekaištingais pašnekovais. Geriau, reikalui esant, pabūkite vieni, nes tai padės tinkamai suprasti tikruosius savo poreikius ir neiššvaistyti brangios energijos vėjais. O jei nerasite sau nuošalios vietos, sukurkite ją patys.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Draugai įvertins jūsų ambicijas, bet nepersistenkite bandydami įtikinti juos, kad visada ir visur esate teisūs. Tiesą sakant, kalbėsite daugiau, nei kas nors spės klausytis jūsų. O kai plūstels nauji permainų vėjai, pasiruoškite jiems iš anksto. Tačiau neskubėkite uždaryti durų, jei jaučiatės nepasiruošę. Viskam turi būti savas laikas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nuolatinis šurmulys trukdys susikaupti, bet leis pastebėti, kad nuo jūsų elgesio nepriklausančios jėgos keičia įprastą jūsų tvarką. Nebūkite pernelyg jautrūs, bet ir nedemonstruokite abejingumo. Viskas ne taip, kaip jums patinka, tačiau ar tikrai žinote, ko jums reikia? Argi neištversite nedidelių pokyčių savo šachmatų lentoje?

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Būdami atviri ir noriai žvelgdami į dienos netikėtumus, praskaidrinsite ne tik savo nuotaiką, bet ir tų, kurie su jumis koja kojon žygiuoja per šios dienos sceną. Iš tiesų kuo lankstesni būsite ir kuo daugiau bendrausite, tuo geriau jausitės dienos pabaigoje. Į visa tai teigiamą indėlį įneš antroji pusė, iškrėsdama jums kažką intriguojančio.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Per dieną netylančios kalbos bus pagrindas, ant kurio telksis visi šios dienos lūkesčiai. Bendraudami stiprinsite ryšius su aplinka ir tiesite patikimus kelius į aplinkinių širdis. Tačiau kad visa tai vyktų sklandžiai – neužsisklęskite. Kiekviename veide matykite ne oponentus, o sąjungininkus. Išradingumu skaninkite kiekvieną dienos patiekalą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Viskas, ko reikia sėkmingai dienai, tai mažiau kalbėti ir daugiau klausytis. Iš kitų lūpų išgirsta informacija atskleis tiesą, kurios galbūt iki šiol nenorėjote girdėti. Beje, žodžiai, per popietę išsakyti mylimo žmogaus ar vaikų, nuskambės be galo keistai. O gal sugalvosite patikimų būdų nustebinti kitus netikėtais sprendimais?

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Įnikę į darbus, nepamirškite pasiklausyti, ką apie jus šneka žmonės darbe ar namuose. Ši informacija bus vertinga, tačiau neprognozuojama. Dalis gautų žinių atvėsins arba atgaivins jus. Kaip jausitės, priklausys nuo to, ko tikitės. O namiškių patarimus panaudokite savo aplinkai tobulinti ar sveikatai sustiprinti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Tik jums žinomais būdais stiprinsite ryšius su mylimaisiais ir atžalomis. Aktyviai bendraudami ir noriai išreikšdami mintis, pasieksite to, kad jus išgirstų ir suprastų. Deja, ne visą informacijos srautą gebėsite kontroliuoti. Galvokite apie geriausias pasekmes, kai netikėtoje sankryžoje turėsite daryti neįprastą posūkį.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Namų rūpesčiai užguls jūsų pečius ir trukdys lengviems bei nerūpestingiems straksėti per dieną. Siekite, kad jumyse jie žadintų tik teigiamus jausmus. Žvaigždės pataria per popietę pasiruošti permainoms, kurios iš pradžių gali jums būti nepatogios kaip vienu dydžiu per dideli batai. Arba priprasite, arba atsikratysite jų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką