Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – gegužės 16 d.

Gėlė
Fotolia nuotr. / Gėlė
Šaltinis: 15min
0
A A

Žūtbūt pasidomėkite, ką žvaigždės jums pranašauja paskutinei šios savaitės darbo dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ruoškitės patirti nuotykių, kurie jus ne tik įkvėps, praplės akiratį, bet ir atskleis pačias gražiausias jūsų savybes. Šį rytą žinosite, kaip nustebinti ir sužavėti savo mažą pasaulį ir kokiais būdais praplėsite jo ribas. O jei atsiras jums prieštaraujančiųjų, negailėdami žodžių įsivelsite į tikrą diskusijų virtinę.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Staigios permainos ryte, kurių priežastis ne visiems bus aiški, primins, kad laukia nenuobodi diena. Tačiau tai – tik dalis tiesos. Dienos pradžia džiugins galimybe pasimėgauti priešingos lyties dėmesiu, tačiau jokiais būdais neišsiduosite, patinka jums tai, ar ne. O štai prieštaravimai, kurie užklups tvarkant asmeninius finansus, tegul nesutrikdo jūsų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šį penktadienio rytą draugų poelgiai nepaliks jūsų abejingais. Tačiau tai, ką sužinosite, žadins įvairiausius jausmus. Dažniausiai teigiamus. Jų dar padaugės, jei noriai ir aktyviai įsitrauksite į grupės veiklą ir įsiklausysite į partnerių poreikius. O jei šiandien nuspręsite, kad viską žinote geriau, bus kas jums įrodys, kad truputį klystate.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nepavyks apsimesti, kad esate kupini susikaupimo ir ramybės, ypač ryte. Vadovai jus stebins baksnodami pirštu į neįprastas vietas, o jums teliks pasiraitoti rankoves ir imtis darbo. Bus pagundų dideliais žingsniais šuoliuoti per dieną, bet jei į darbo vietą „pasikviesite“ atidumą, išvengsite klaidų.  

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Neprastos naujienos iš toli gali priblokšti ar sužavėti. Viskas priklauso nuo jūsų pasirinkimo, ką ir kaip norite pamatyti. Bet kuriuo atveju iš ten, kur jūsų nėra, sulauksite ir palengvėjimo, kuris turės įtakos jūsų savijautai. Tiesa, draugai ne visada teisingai jus supras, bet būsite tikri, kad tai ne jūsų, o jų problema.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Galite rinktis jums patinkantį ryto scenarijų, nes beveik nėra abejonių, kad būsite sužavėti pasirinkimų gausa. Viena bėda – nebus laiko pasiruošti. Todėl reaguokite iš karto, nelaukdami, kol nurims audros. O kad būtų lengviau, atminkite, jog privalėsite derinti nederama ir su džiaugsmu mėgautis turtais ar vertybėmis, kurios nėra visiškai jūsų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Naujienos, kurias antroji pusė ar kolegos pažers darbe, apstulbins jus. Neužstrikite ties jomis, o dienos nuotykius tęskite ieškodami tinkamų kelių į širdeles tų, kurie jums reikalingi, svarbūs ir brangūs. O jei kam nors kils abejonių, kad ką nors svarbaus atlikdami klystate, ištrauksite ilgą argumentų sąrašą ir smagiai padiskutuosite.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šį rytą persistengsite pildydami savo norų ir lūkesčių sąrašą. Tokiu būdu kiek stebinsite kolegas ir netgi save. Bet kai paaiškės, kad dalis jų atveda jus tiesiai prie pasirinkto tikslo, nesigailėsite dėl savo pasirinkimų ir poelgių. Tiesa, kai atsiras poreikis kažkuo pasidalyti su kitais, sugalvosite būdų, kaip pasipriešinti, bet ar atsilaikysite, žvaigždės nutyli.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Visi jūsų bandymai laisvai išreikšti save, išsaugojant savo unikalumą, sužavės aplinkinius. Jums nestigs entuziazmo, net kai bandysite atkreipti kitų į save dėmesį ne tik neįprastais poelgiais, bet ir žavesiu. Nors turėsite visas teises diktuoti žaidimo taisykles, įtraukite į savo veiklą ir dalį jūsų partnerių pasiūlytų taisyklių.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nesijausite patogiai, kai kažkas namuose jums iškrės netikėtą pokštą. Erzins ir tai, kad visi viską žino ir, be to, dar lekia kažkur tarsi akis išdegę. Verčiau praleskite šitą skubančią gaują ir pasimėgaukite ramybe, kurią atrasite savo pasaulyje. Tegul jūsų nuostatos nepakeičia kolegų prieštaravimai ar darbo vietoje tvyrantis chaosas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Vargu ar jums pavyks įžengti į dieną pakelta galva, jei ryšitės būti vienišais kovotojais. Susiruošę į žygį su grupe, be rūpesčių ištversite keistas naujienas, aplinkinių bandymus, sužavėjus jus, įtraukti į savo voratinklį ir neregėtas vaikų užgaidas. Nors baimintis nėra ko, nebent tik jūsų įsitikinimo, kad šiandien jūra iki kelių.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ryte, realizuodami savo planus, nesuklupsite, nes rasite savyje jėgų į kai kuriuos dalykus pažvelgti naujai, neįprastai ir laisvai. Nors ne viskas šiame pasaulyje tobula, neskubėkite visko patobulinti ir už kiekvieną veiksmą tikėtis įvertinimo. Kai šeimos nariai papasakos jums dalykų, kurie šiandien jums visiškai nerūpi, nevenkite išklausyti jų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką