Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – gegužės 9 d.

Gėlių žiedai
Shutterstock nuotr. / Gėlių žiedai
Šaltinis: 15min
0
A A

Degate iš nekantrumo sužinoti, kokį penktadienį jums pranašauja žvaigždės? Nieko nedelsę skaitykite toliau...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Lengvai įvesite tvarką namie ar darbo vietoje, nes būsite kruopštūs, tikslūs ir nuoseklūs. Taip giliai įbrisite į kasdienes smulkmenas, kad nuo to jus išgelbėtų tik vidurdienį sustiprėjusi įžvalga – tik per ją sudėtingas užduotis gliaudysite lyg riešutus. O popietės metu nesitenkinsite tuo, ką gausite, tiksliau – darysite tiek, kiek galite, ir dar gerokai daugiau.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Net jausdamiesi puikiai, ieškosite priežasčių pasakyti keletą aštrios kritikos žodelių. Jūsų pastabos pataikys į tikslą, nes laiku pasitelksite žinias ir įgytą patirtį. Vakare be vargo užmegsite ryšius su reikalingais žmonėmis, o kliūtis iš kelio pašalins jūsų gebėjimas laiku atsidurti  tinkamoje vietoje. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nuoširdžios pastangos gelbės nuo abejonių. Seksis dar geriau, jei, užuot kritikavę kitus, ieškosite būdų, kurie pagerintų jūsų darbo kokybę. Nuo ryto sutelkę dėmesį  į namus ir viską, kas juose vyksta, vakare suprasite, kad jūsų prioritetai buvo teisingi. Be to, gali pasitaikyti progų įsigyti ką nors vertinga ar sėkmingai ką nors parduoti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dienos įvykiai dėliosis į lentynas tvarkingai, o jums teliks visur suspėti. Tiesa, dar praverstų apsidairyti po apylinkes, kuriomis skubėsite, o išklausius  pašnekovus, įžvelgti tai, kas sudėliota tarp eilučių. Vakare naudokitės pasitaikiusiomis progomis įtvirtinti save ir neleiskite niekam abejoti savo teisumu.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Sėkmė įkyriai seks tuos, kurie užsiima konkrečia veikla ir nesitiki greitų rezultatų. Tinkamai reaguodami į pokyčius, greitai įvesite tvarką finansiniuose reikaluose. Per popietę sieksite aprėpti neaprėpiama, strimgalviais nurūksite ieškoti rizikingų patirčių. Iš tiesų atsakymus į jums svarbius klausimus rasite toliau nuo smalsių akių.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kuo tikslesnė šiandien bus jūsų dienotvarkė, tuo daugiau nuveiksite. Venkite impulsyvių poelgių ir dažniau kliaukitės ne emocijomis, o tikrais faktais. Tačiau nepraraskite savęs, prisiimdami sau per daug įsipareigojimų. Atsakomybės naštą nešti bus lengviau, jei pasidalysite ja su draugais. Tačiau ar ryšitės dalytis su jais ir savo apdovanojimais?

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Atitrūkite šiek tiek nuo realybės, bet nebandykite jos išvengti. Šiandien jūsų laukia nemažai stiprių emocijų, su kuriomis turėsite susidoroti atsargiai. Tiesa, dirbti iš peties bet kuriuo atveju privalėsite. Vakare darbas taps užuovėja, padedančia apsisaugoti nuo ne itin malonių dienos vėjų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien verta pasikliauti viskuo, ką įmanoma paliesti, užuosti ir pamatyti. Visiems kitiems dalykams neeikvokite nei savo laiko, nei energijos. O kritikos strėles, nukreiptas į jus ar jūsų draugus, atremkite aiškiais ir konkrečiais argumentais. Vakare noras kliautis savo įsitikinimais reikš, kad einate savo keliu. Tai patvirtins iš toli atklydusios geros naujienos.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Parenkite nuoseklų dienos darbų planą ir nė žingsnelio nuo jo nenukrypkite. Tokiu būdu įžvelgsite kelius, vedančius jus tiesiai į vietą, kurioje slepiasi gausa. Popietės metu leiskite imtis iniciatyvos partneriams, kurių veiksmai jus labai pagelbės. Vakare ženkite kelis ryžtingus žingsnius, kad jūsų buityje įsivyrautų tvarka.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kuo stipriau šiandien po kojomis jausite žemę, tuo tolesnes perspektyvas pamatysite. Todėl turite labai daug dirbti ir kuo mažiau svajoti. Ir dar – būkite atidūs ženklams, kuriuos sutiksite savo kelyje. Niekur  nesiblaškydami priartėsite prie savo tikslų taip arti, kaip tik norėsite. Tam jums vakare tinkamais būdais talkins antroji jūsų pusė.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nuo ryto meskite iš galvos abejones keliančias mintis. Jos, užuot jus nuvedę konkrečia kryptimi, paklaidins ar net sustabdys nuo jums reikalingų permainų. Geriausiai viską atliksite eidami lygių dalybų keliu. Vakarop darbo ir galimybių jame parodyti tai, ką sugebate, nestigs. Dienai baigiantis, namuose įsivyraus tvarka ir ramybė.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų pasitikėjimas antrąja puse, kolegomis ar partneriais darbe stiprins ir leis nepasijusti vienišiems dideliame vandenyne. Prasmę matysite šios dienos smulkmenose. Visi bandymai suprasti įvykius, apgaubs jus neviltimi. Vakarop visus trūkumus kompensuos vaikų, mylimo žmogaus ar artimųjų dėmesys.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką