Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – kovo 14 d.

Zodiako ženklai
Shutterstock nuotr. / Zodiako ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Sužinokite, ką žvaigždės jums prognozuoja paskutinei šios savaitės darbo dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nuo ryto suksite galvą, kaip pamaloninti save, ir įvairiausiais būdais reikalausite kitų dėmesio. Iki popietės nesiveržkite į naujas veiklos sritis, o jai atėjus, nepersistenkite siekdami įvesti tobulą tvarką namie ar darbe. Niekas nesupras, jei, keldami kartelę labai aukštai, kritikuosite visus ir gadinsite jiems nuotaiką.

 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jausite šilumos, jaukumo stygių ir nerasite būdų, kaip šį alkį numalšinti. Nepasisotinsite niekuo: nei mėgstamu darbu, nei gardumynais. Vakare daugiau dėmesio teks skirti vaikams ar mylimam žmogui. Jeigu jie savo elgesiu ims erzinti jus, tuomet paieškokite kito būdo pralinksminti save. Gal prisiminkite kokį nors primirštą savo hobį?

 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Didžiąją dienos dalį netils telefonas, o reikalų bus daugiau, nei galėsite suspėti. Tačiau tik būdami atidūs savo veiksmams ir atsižvelgdami į visas aplinkybes, galimybes, nepavėluosite į jūsų laukiantį traukinį. Vakare į namus skubėsite lyg į ramybės uostą, o juose, atsiraitoję rankoves, smagiai darbuositės šluoste, lygintuvu ar virtuvės įrankiais.

 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Netikėkite tais, kurie jums žadės aukso kalnus. Sunkiai atsispirsite pagundai pasišvaistyti ar daugiau uždirbti. Abi šios užgaidos anksčiau ar vėliau pakenks jums. Daugybė skubių reikalų neleis tyliai prastumti šios dienos. Tačiau svarbiausia, kad įveiktumėte smalsumą ir nesikištumėte į kitų reikalus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien sau leisite visko daugiau. Nusprendę, kad nusipelnėte pagrindinio vaidmens, būsite tikri, jog esate verti visko, kas pasaulyje geriausia. Per popietę jūsų prioritetai keisis, nukreipdami jūsų mintis į tai, ką turite ir ko ne. Deja, nepavyks viskuo iš širdies pasidžiaugti: kritika gali sugadinti jūsų ir ne tik jūsų nuotaiką.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Iki popietės norėdami išlikti savimi, tyliai nugrimsite į savo svajones. Tiesa, galite rinktis ir kitą alternatyvą: užsidėję kaukę ir apsimetę kuo nors kitu, dalyvauti šios dienos įvykiuose. Tačiau laimės nuo to nepadaugės. Per popietę būsite pernelyg jautrūs kitų nuomonei. Drąsa ir ryžtas būti savimi suaktyvins vidines jūsų galias.

 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Iki popietės neplanuokite daug veiklos dėl įvairių priežasčių: pirma, jums labiau rūpės maloniai praleisti laiką nei triūsti iš peties, antra, klaidų jūsų dienotvarkėje įsirangys daugiau nei įprastai, o kodėl – nežinosite. Jei nepavyks įminti painių mįslių, vakare, atsitraukę nuo visko, kas jus trikdo, pažvelkite į savo pasaulį iš šono.

 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Siekite šviesti ir šildyti, neslėpdami nuo kolegų, kuo jie jums svarbūs. Sugalvokite būdų, kurie praskaidrintų jų dieną ir įkvėptų juos naujiems žygiams. Žerdami jiems komplimentus, nušausite iš karto du zuikius: atskleisite gerąsias jų savybes ir parodysite savąsias. Vakarą praleisite su draugais ar kokioje malonioje draugijoje.

 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nuo ryto nepasitenkinkite mažais dalykais. Visko, ko jums reikia, semkite daug ir dideliais kiekiais. Gera žinia – niekas neapkaltins jūsų godumu. Turbūt net stebinsite visus bekraščiu pasitikėjimu. Vakare planuosite nudirbti kalnus darbų, manydami, kad tam užteks jėgų. Viskas eisis sklandžiai, jei jums nestigs atidumo ir pedantiškumo.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Sieksite atkreipti į save dėmesį, bet apie tai niekam neprasitarsite. Iš tiesų keliskart sustiprėsite, suvieniję savo jėgas su kitais. Vakare jausitės prieštaringai: norėsite regėti tolimas perspektyvas ir ruošitės tolimiems žygiams. Tačiau kažkas jus stabdys ir reikalaus, kad susitvarkytumėte, pavyzdžiui, savo kiemą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dienos pradžią temdys konkurencija darbe dėl dėmesio ir įvertinimo. Bet kuriuo atveju jums teks ne aukštesnė nei antroji vieta. Be to, neatsargumas ir neatidumas didžiąją dienos dalį bus didžiausias jūsų priešas. Kovoti su juo – beprasmiška. Verčiau pagalvokite, kurioje dienos įvykių grandinės vietoje atsirado spraga.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Sieksite visiems įrodyti, kiek daug galite padaryti. Tikri ar menami įsipareigojimai iš jūsų pareikalaus daugiau pastangų, nei norėsite įdėti. Atsikratę būtinų reikalų, sugalvokite, kas jums padėtų pasijusti žvalesniems. Per popietę daug kas priklausys nuo antrosios jūsų pusės. Prisitaikyti nebus lengva, o į akis kris tai, ką bandysite vieni nuo kitų paslėpti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką