Dabar populiaru
Publikuota: 2016 kovo 18d. 06:00

Penktadienio horoskopas – kovo 18 d.

Rožės
Fotolia nuotr. / Rožės

„Žmogus turi teisę mylėti tėvynę, kitus žmones, gyvūnus, bet ką, bet kur, bet kuriuo paros metu“ (Jurgis Gimberis). Nuotaikingos dienos su astrologinėmis prognozėmis!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jums bus svarbu ir gera pakovoti už tuos, kurie jums brangūs, ir už tai, ką esate sukūrę. Kūrybiškumas, gyvenimo džiaugsmas, pasitikėjimas savimi ir savo žiniomis bus jūsų geriausi ginklai. Ir net jei nusipelnysite visažinio etiketę ir elgsitės kiek teatrališkai – savo taktikos nekeiskite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien svarbu daugiau laiko skirti tiems, kurie arčiausiai jūsų. Pastangos dėl artimųjų ar namų suteiks jums daugiau jėgų ir padės sustiprinti ryšius su šeimos nariais. O geriausias būdas įgyti tiek jų, tiek kitų žmonių pasitikėjimą – tai paglostyti jų savimeilę komplimentais. Tokiu būdu jums atsivers visos durys.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums paruošta didelė porcija jus šildančio ir veiksmui uždegančio bendravimo. Turite idėjų, kuriomis norite pasidalinti? Tuomet įsiliekite į bendravimo sūkurį. O jei jame sukdamiesi pasistengsite ne tik savo mintis išsakyti, bet ir kitiems dieną praturtinti, galite sulaukti tokio pat atlygio iš kitų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Verta žinoti: produktų svorio lentelė, produktų ir alkoholio kaloringumas

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien nepasitenkinsite mažu. Jus vilios veikla, kuriai atlikti reikia grandiozinių užmojų ir gilaus savo srities išmanymo. Tiesa, ne mažiau svarbus bus ir atlygis už jūsų pastangas. Visa tai įmanoma darbo vietoje būnant aktyviems, siekiantiems kitus pamokyti ir juos nukreipti tinkamiausia kryptimi.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jums bus leista mėgautis dėmesiu ir pagarba, kurių jūs nusipelnėte arba ne. Bet kuriuo atveju, nedaug pastangų reikės tam, kad apakintumėte kitus savo asmenybės šviesa. Tiesa, nei poreikio, nei galimybių atsipalaiduoti nebus. Taigi naudokite kūrybiškumą ir aktyvumą savo autoritetui sustiprinti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien nelaukite pagyrimo už savo pastangas, asmenines savybes ar kitus dalykus, kurie atkreiptų dėmesį į jūsų asmenybę. Verčiau kupinu susižavėjimo žvilgsniu pažvelgę į kitus, pagirkite juos, pasiūlykite jiems savo pagalbą ar savanoriškai atlikite dėl jų tai, ko norėtumėte iš jų sulaukti patys.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien galėdami užsitarnauti komandos palaikymą ir pagarbą, tuo labai didžiuositės. Savo kalbomis įkvėpsite kitus ir paskatinsite juos veiklai. O jei kai kurias duris atrakinsite komplimentais ar lyderio vaidmens sieksite pasitelkę savo iškalbą, niekas nedrįs jūsų apkaltinti už veidmainystę ar tuščiažodžiavimą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Veganiškos mitybos žinovė Gražina Gum pateikia 4 sveikų kokteilių receptus

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien sieksite ir, jei nesustosite pusiaukelėje, pasieksite to, kad jūsų darbo vaisiais visi žavėtųsi. Tiesą sakant, norėsite maksimalaus rezultato už patį geriausią atlygį. Radę būdų maksimaliai pritaikyti savo gebėjimus darbe, jų pagalba tikslingai siekite rezultato. O didžiausio dėkingumo sulauksite už viltis, pasėtas kitų širdyse.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien būkite atviri viskam, priimdami jums pasiūlytas gėrybes atvirai, nevaržomai ir drąsiai. Ore sklandys geri ketinimai, kuriuos pastebėję ir jų link atsigręžę, atrasite dar daugiau perspektyvų. Būdami ryžtingi ir visa širdimi kuo nors tikintys, lengvai tuo įtikinsite ir kitus žmones.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien bus visko kelyje į jūsų trokštamą pergalę – išbandymų, praradimų ir nusivylimų, tačiau rezultatas gali pranokti visus lūkesčius, nes jūs savo pastangomis nugalėsite ne priešus, o savo silpnybes ir sukursite patikimą ryšį su kitais. O jei pakeliui prarasite tikėjimą įprastais kovos būdais, išbandykite ką nors nauja.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jūsų antrosios pusės, draugų ar kolegų pateiktos taisyklės jums gali būti ne visiškai patogios, tačiau surizikavę jais patikėti, atliksite didžiuosius darbus. Ir nesvarbu, ar kai kas iš komandos narių norės jus šio to išmokyti, ar jums bus suteikta tokia teisė – panaudokite tai užmezgant daugiau ryšių su žmonėmis.

TAIP PAT SKAITYKITE: 15 dalykų, kuriuos privalote žinoti, kai svyra rankos

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savo šios dienos prasmę atrasite kasdienėse veiklose. Jas tuo efektyviau atliksite, kuo geriau įsiklausysite į vadovybės pasiūlymus, būsite kūrybiški ir atidūs savo kolegoms. Ne nuodėmė ieškoti būdų juos už ką nors pagirti, nes tokiu būdu gausite reikalingą pagalbą ir labiau išsiskirsite iš minios.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką