Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 12d. 06:00

Penktadienio horoskopas – rugpjūčio 12 d.

Javai.
Fotolia nuotr. / Javai.

„Diena tinkama aktyviai veiklai, pasimatymams, naujoms pažintims bei įvairiems gyvenimo nuotykiams. Visgi nuo 12 iki 14 val. pasistenkite neskirti svarbių susitikimų bei vengti tvarkyti finansinius reikalus. Laikas nuo 15 iki 17 val. skirtas rimtiems darbams ar verslo susitikimams“, – teigia astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jūsų optimistinės nuotaikos ir tikėjimas, kad viskas įmanoma, vidurdienį atsitrenks į daugybės smulkių užduočių ir desperatiškų pastangų įtikti kolegoms sieną. Popietę stokosite žinių ar gebėjimo įtikinti kitus. Vakare suprasite, kad jūsų nuojauta šlubuoja, o svajonės kažin kodėl nesipildo.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien iki pietų noriai naudositės kitų žmonių dosnumu ir tai jums padės gerai praleisti laiką, bet vis bus kažko negana. Vėliau bus sunkiausia pasitikėti kitais, nors to labiausiai reikės. Galbūt dėl to jausitės lyg apgauti, lyg kažko svarbaus netekę. Tai arba kitos priežastys vakare temdys jūsų bičiuliško bendravimo padangę.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien, norėdami sklandžios ir turiningos dienos, visų pirma patys žinokite, ko iš jos tikitės. Tokiu būdu pavyks iki pietų išgirsti šeimos narių norus, popietę pernelyg audringai nereaguoti į partnerių reikalavimus ar priekaištus, o vakare supratus, kokių tikslų nepasiekėte, niekam nereikšti pretenzijų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pavojingos sveikatai dietos. Sukluskite, jei svorį siekiate sureguliuoti gerdami sultis

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Iki vidurdienio nuo kasdienių darbų jus vis atitrauks išvykos, pokalbiai ar susitikimai. Vidurdienį ūpo tęsti darbus nebus daug, tačiau nuo to nebaigtų užduočių krūva ne mažės, o didės. Vakarop dairysitės kuo toliau, užuot apsikuopdami aplink, ir įtikinėsite kitus dėl to, kuo tikite, bet kas turbūt neegzistuoja.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ryte nepataupysite vos pamatę tai, kas jus žavi. Ir, regis, greit suprasite, kad apetitas auga bevalgant. Dieną sunkiai įsitrauksite į įvairius žaidimus, nors žaisti bus svarbiausia. Vakare išgirsite ne vieną pažadą, kuris jus įtikins, kad jūsų gyvenimas bus rožėmis klotas, Deja, rezultatas bus toli gražu ne toks.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šį rytą visaip stengsitės įtikti savo šeimos nariams, tačiau jų norai sau, o jūsų pastangos – sau. Kai jausitės per daug savęs išdalinę, dieną labai skeptiškai vertinsite visus namiškių pasiūlymus, kaip ir jie jūsiškius. Nors vakare jūsų antroji pusė paskatins jus persigalvoti, vis dėlto tam tikrų ribų neperženkite.

TAIP PAT SKAITYKITE: Dėl kokios priežasties dažniausiai vyrai ryžtasi neištikimybei?

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandieną pradėsite kupini entuziazmo bendrauti, dalintis žiniomis ir visaip plėsti savo pažinčių ratą. Nors iki pietų atrodys, kad jums beveik sekasi, popietę rezultatai gali būti priešingi. Vakare ignoruodami savo kūno poreikius galite pakenkti sveikatai, todėl atidžiau stebėkite suvartojamo maisto ar gėrimų kiekį ir turinį.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dienos pradžioje teigiami jausmai ir vertingos patirtys komandoje nėra garantuoti, nors užuomazgų bus. Po vidurdienio jums nuolat kažko trūks, tačiau kažin ar pasitenkinsite mažu. Veikiau eikvosite jėgas ir lėšas tam, kad pakeistumėte situaciją, bet savo dosnumu nieko nesužavėsite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ryte matysite savo tikslus ir vien dėl jų stengsitės. Nors kai kas iš vadovybės jums pritars, apetitas nebus numalšintas. Vidurdienį versis viliojančios perspektyvos, tačiau jas panaudoti trukdys sienos, kuriomis apsistversite. Vakare netgi geranoriškas šeimos nario patarimas jumyse sukels gausybę prieštaringų emocijų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ryte jūsų žinios ar pažiūros kažin ar ką sudomins. Įdienojus turbūt širsite ant savęs ir ant kitų, kad esate nesuprasti, neišgirsti ar net izoliuoti. Iš tiesų, labai tikėtina, kad patys izoliuosite save. Nepaisant to, turbūt ieškosite kaltų. Vakare nepasikliaukite šeštuoju jausmu, atsidūrę klaidinančios informacijos sraute.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dienos pradžia gali atrodyti daug žadanti. Tačiau ar tokia bus, priklausys nuo jūsų atidumo renkantis tuos, iš kurių galima imti, iš kurių - ne, o vakare tuos, su kuriais verta dalintis, o su kuriais - beprasmiška. Tiesa, dieną komandinės veiklos neslys lyg per sviestą. Priešingai, atrodys, kad nuolat lipate į kalną.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jus pirmyn ves tik darbas ir jūsų siekiai, kurie, deja, dažniau jus nuvils nei apdovanos trokštamomis dovanomis. Pavyzdžiui, ryte jūsų planai nesutaps su partnerių planais, dieną trokštamos aukštumos bus pernelyg aukštos, o vakare jūsų pasiaukojimas taps niekam nereikalingas.

Horoskopą sudarė astrologė Vada Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką