Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 18d. 06:00

Penktadienio horoskopas – rugsėjo 18 d.

Myliu penktadienį
„Fotolia“ nuotr. / Myliu penktadienį

Dienos horoskopu sutikite paskutinę šios savaitės darbo dieną.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jums puikiai seksis viskas, ką atliekant reikalingas pasitikėjimas kitais žmonėmis, drąsa keistis patiems ir keisti tai, kas įprasta. Todėl nebandydami patys visko aprėpti ir išsaugoti ankstesnę priimtiną būseną, suvienykite savo jėgas su kitais. Vakare veltui rizikuosite, tikėdamiesi sukaupti dėmesio, meilės ar susižavėjimo.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien galite turėti džiugią dieną, jei parodysite palankumą kitiems asmenims, užuot  ko nors siekę sau ir savaip spręsdami problemas. Vos supratę, kad jais pasitikima, jie jums sukurs tinkamas sąlygas gerai jaustis ar ką nors atlikti. Vakare jums paruošti keli palankumo ženklai iš jūsų atžalų ir šiokia tokia konfrontacija su kai kuo iš namiškių.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien bus nesunku įvykdyti tai, ko iš jūsų tikisi jūsų darbdaviai ar šeimos nariai. Tačiau, besisukant uždarame rūpestėlių rate, bus nesunku pamesti kryptį, jei į viską žvelgsite paviršutiniškai. Vakare gali būti nelengva išklausyti visus norinčius jums kažką papasakoti ar su visais susitikti, kuriems jūsų buvimas reikalingas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kaskart šiandien pabandydami būti kitokiais nei buvote vakar, tapsite stipresniais, drąsesniais, kūrybiškesniais. O tai netruks pastebėti šalia jūsų esantys. Vakarop galėsite su kai kuo tai aptarti ar turėti širdžiai mielą susitikimą. Tačiau jūsų norams sparčiai didėjant, dienos pabaigoje galite su kai kuo nesusitarti dėl to, kas vertinga, o kas ne.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką