Dabar populiaru
Publikuota: 2017 sausio 13d. 06:00

Penktadienio horoskopas – sausio 13 d.

Penktadienis – 13-oji
123rf.com nuotr. / Penktadienis – 13-oji

„Aktyvi diena, tačiau sėkmingi bus tik tie, kurie iš prigimties turi tvirtą charakterį, pasitiki savimi ir geba atlaikyti konkurenciją. Jei turite polinkį kritikuoti kitus, tuomet galite susidurti su atvira priešprieša. Komplimentai šiandien duos daugiau naudos nei kritika“, – pataria astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien į valias turėdami azarto, kūrybiškumo ir noro nerti į nuotykius, be pastangų tam įkvėpsite aplinkinius. Jums bus leista kiek dramatizuoti, kai negausite dėmesio ar jo jums kažkodėl nepakaks. Beje, visos skriaudos jums greitai pasimirš, nes surasite būdą save išreikšti, tokiu būdu pralinksmindami kitus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien neišsenkantys jūsų energijos resursai nebus tinkamai panaudoti dėl vidinių ar išorinių aplinkybių. Nepaisant to, kad jums patiems nepavyks gauti pakankamai to, ko trokštate, nepagailėkite viso to kitiems. Išlošite patys parodę dėmesį jums brangiems žmonėms, juos pagirdami ir tokiu būdu sušildydami juos šaltą žiemos dieną.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jūs kuo puikiausiai žinosite, kaip tapti žvaigžde tarp šalia jūsų esančių žmonių: kaimynų, kolegų, giminaičių ar artimiausių bičiulių. Nesvarbu, kokiu būdu su jais bendrausite, tiesiogiai, telefonu ar internetu, gražių žodžių negailėkite. Neapsiriksite susitelkę savo dėmesį į bendravimo metu užmezgamus draugiškus ryšius.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien bet koks jūsų gabumų pagyrimas jums bus kaip balzamas, gydantis visas sielos žaizdas. Regis, tai paskatintų jus padaryti ne vieną gerą darbą, tinkamai atsilyginti ar ką nors dosniai apdovanoti. Deja, sulaukę kritikos, pasijusite lyg jums buvo nukarpyti sparnai, todėl vykite šalin visus, kurie išdrįs tuo užsiimti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jūs diktuosite taisykles, tačiau negalėsite tuo iš širdies pasidžiaugti. Pirmiausia dėl to, kad visus reikės įtikinti, jog taisyklės juos sudomintų, o tai neleis jums nė akimirkai atsipalaiduoti. Tiesa, vos gavę tai, ko siekiate, atsiskleisite pačiomis ryškiausiomis spalvomis, neleidžiančiomis kitiems likti abejingais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jums ne pro šalį būtų pailsėti ar bent užsiimti veikla, kuri tausoja jūsų energiją ir suteikia sąlygas likti užkulisiuose. Be to, užuot darbavęsi iš peties ir laukdami pagyrimo už pastangas, nukreipkite dėmesį į kitus ir į jų pasiekimus. Pasistengę, pakelsite ūpą visiems, netekusiems vilties ar kitaip nepajėgiantiems susidoroti su problemomis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jums šiandien vykusiai seksis atlikti grupės lyderio ar jos sielos vaidmenį. Turėdami šalia kolegų, draugų ar bendražygių, nesivaržykite ir pasistenkite suspindėti darbais ar žodžiais. Kelias jums bus atviras, kai turėsite pasiruošę komplimentų, gražių žodžių, nuoširdžią šypseną ir tikėjimą žmonių gerumu.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien sieksite žūtbūt įsitvirtinti darbe ar atlikti ką nors tokio, kas verstų kitus stebėtis ir jus girti. Todėl rinksitės užsiimti tik tuo, kas padeda įgyvendinti šį siekį, nustumdami į šalį visokias smulkias ir kasdieniškas užduotis. Beje, galimas daiktas, kad būsite pagirti ne tik už rezultatus, bet ir už pastangas ar atmosferą, kurią aplinkui kuriate.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien būsite žavūs, optimistiški ir viską žinantys, ar bent tokį įvaizdį meistriškai kursite, manydami, kad be to jūsų diena būtų tuščia ir beprasmė. Aplink jus sklandys aibė gerų ketinimų, kuriuos pastebėję ir panaudoję, atversite sau ir galbūt kitiems daugiau perspektyvų, ką nors patys sužinosite ar kitus išmokysite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien gali po kojomis pasipainioti keletas išbandymų, kurie pavers šią dieną ypatinga. Dažniausiai tai vyks dalykuose, siejančiuose jus su kitais asmenimis. Norėdami visa tai harmoningai įveikti, apsiginkluokite šypsena ir pasitikėjimu savimi ir tais, nuo kurių priklauso jūsų laimė ar gerovė. Visa kita neturėtų jūsų trukdyti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandiena, praleista tarp žmonių, teiks prasmės pojūtį, jei dažniau galvosite kaip padėti tiems, kurie šalia, nei stengsitės dėl savęs. Galbūt partnerių pasiūlymai ar pastabos gali jus sutrikdyti ir versti pasijusti nejaukiai, tačiau būtų išmintinga jiems padėkoti ir visa tai pritaikyti, nei laikytis tvirtai įsikibus savo tiesų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien versitės kūliais tam, kad kasdienybė ir visa tai, kas ją sudaro, nebūtų pilka ir nyki. Pasistengę surasti būdą gerai jaustis ar kitų sveikata pasirūpinti, kilstelsite save virš kasdienybės. Jausitės pakylėti ir rutiną išgyvenę kaip nuotykį, kuriame pakankamai kūrybiškumo, žaismingumo ir priežasčių nenuobodžiauti.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką