TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – sausio 31 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Sužinokite, ką žvaigždės jums prognozuoja paskutinei šios savaitės darbo dienai. Pagal kinų kalendorių, nuo sausio 31-osios prasideda Žaliojo Medinio Arklio metai!

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šią pirmąją Arklio metų dieną privalote drąsiai svajoti. Siekdami bendrų tikslų su draugais ar bendražygiais, geriausiai atskleisite savo išskirtinumą. Tačiau nuo šios dienos Merkurijus yra Žuvų ženkle, vadinasi, dažnai be rimtos priežasties nuklysite į apmąstymų pasaulį. Užsukę į jį, atrasite savyje naujų kūrybinių galių.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šį penktadienį prasideda ne tik naujas mėnuo, bet ir nauji Arklio metai, kurių pradžia rodo jums būtinybę susitelkti ties profesiniais savo pasiekimais. O Merkurijui pakeitus ženklą, draugams, kolegoms ir bendraminčiams vis dažniau atskleisite savo tikslus ir svajones. Tiesa, šiuo metu jų širdis pavergsite savo vaizduotės galiomis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Arklio metus pradedate kupini naujų vilčių, kurių centre – mokymasis, kelionės ir noras atverti sau dar nepažintas erdves. Tiesa, nerangiai jums kiša koją Merkurijus Žuvyse, trukdantis elgtis natūraliai. Kartais jausitės taip, lyg savo liežuvį įkišote ne laiku ir ne vietoje. Būkite lankstūs: keiskite veikimo taktiką, atsižvelgdami į laikotarpio reikalavimus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Neįprastas požiūris į pasaulį ir gebėjimas išsaugoti savo unikalumą bus vertinamas dabar, prasidėjus naujam Mėnulio ciklui. Žvelkite giliau į problemos esmę ir nevenkite ieškoti bendrų sprendimų. Čia jums gelbės Merkurijus, nuo šios dienos įsikūręs vandens stichijoje. O jūsų draugė nuojauta artimiausiu metu neketina palikti jūsų likimo valiai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei į mylimuosius pirmiausia žiūrėsite kaip į draugus ir vertinsite jų autonomiją – būsite pagerbti. Tokios yra prasidėjusio naujo ciklo sąlygos jums. Nepatikėsite, bet būtent toks požiūris užtikrins naujus romantinius patyrimus ar atnaujins senus. Jausitės dar stipriau, jei nevengsite temų, kurios iki šiol buvo tabu ir išdrįsite patikėti savo vaizduotės galia.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ūgtelėsite, jei šiuo metu originaliai spręsite darbo ir sveikatos problemas. Pavyzdžiui, negaluodami sutikite gydytis alternatyviais būdais. Net jei ne viskas bus aišku, eikite ten kur esate vedami. Pasitikėti kitais šiuo metu yra ne mažiau vertinga patirtis. Dabar, kai ne viskas konkretu ir aišku, daug sužinosite atidžiai įsiklausydami į partnerių patarimus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiuo metu jums svarbu pajusti žaidimo dvasią, kuri sustiprins jūsų kūrybiškumą ir užtikrins sklandesnius ryšius su mylimaisiais ir vaikais. Merkurijus, pakeitęs padėtį, skatins jus su kolegomis kalbėtis apie sveikatą ir  kasdienius rūpesčius. Užuot barstę sustiprėjusias savo nuojautas vėjais, panaudokite jas kasdienėms užduotims atlikti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ilgesingos nuotaikos, dažniau nukreiptos į praeitį nei į ateitį, taps pagrindine artimiausių dienų ir net savaičių tema . Užuot užstrigę jose, pagalvokite apie būdus, leidžiančius atnaujinti savo namus. Be to, būkite žaismingi ir kūrybiški visose srityse. Įtraukite į šį vyksmą savo vaikus. Tegul jie pajaučia, kad galite grįžti į vaikystę ir iš jos pasisemti stiprybės.  

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Naujų Arklio metų pradžia jus džiugins galimybe nevaržomiems dalytis savo mintimis. Sustiprėsite ir dvasiškai praturtėsite, pradėdami mokytis ko nors nauja. Nepatogumų sukurs Merkurijus Žuvų ženkle, viliojantis ne konkrečiais darbais, o svajonėmis. Kita vertus, tai galimybė nuoširdžiai pasikalbėti su šeimos nariais ir išgirsti neįtikėtinų istorijų apie savo giminės praeitį.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Naujuosius Arklio metus pasitinkate generuodami neįprastas idėjas apie materialinės gerovės stiprinimą? Ar galimybes atskleisti savo gabumus?  Tuoj pajusite, kad einate teisinga kryptimi. Deja, Merkurijus yra svajingose Žuvyse, todėl galvoti, ką kalbate, išties svarbu. Priešingu atveju, susipainiosite bandydami atskirti tiesą nuo vaizduotės rezultatų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Gera žinia: Mėnulio mėnuo, prasidėjęs jaunatimi jūsų ženkle, pradeda ir naujuosius Arklio metus. Patikimas pagrindas, grįstas jums įprastomis ir mielomis sąvokomis: „draugystė“, „originalumas“, „išradingumas“ ir, be abejo, „laisvė“. Mažiau galvoti ir kalbėti apie tai, ką turite, o ko ne, bus nelengva. Nekovokite, o plaukite pasroviui, pakeliui pasiimdami tai, ko jums trūksta.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kai Merkurijus pasiekė jūsų ženklą, jums gali apsisukti galva nuo noro išgirsti aplodismentus. Pavyzdžiui, už pačias taikliausias nuojautas ir visą klausytojų minią pravirkdžiusią kalbą. Tas tiesa, dabar tik jums žinomais būdais pranešite pasauliui ypatingą žinią. Kita vertus, jaunatis Vandenio ženkle rekomenduoja jums rečiau kaišioti nosį į viešumą ir stiprinti savo dvasines galias.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką