Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – spalio 21 d.

Židinys.
Shutterstock nuotr. / Židinys.
Šaltinis: 15min
0
A A

„Gali tekti blaškytis tarp noro praleisti daugiau laiko vienumoje ir užsiimti kolektyvine veikla. Būtų protingiausia suplanuoti dienotvarkę taip, kad nuveiktumėte bent keletą svarbių darbų, tačiau ir pasiliktumėte laiko poilsiui, bendravimui su artimaisiais. Vakarą nuo 19 val. patartina praleisti namuose“, – tikina astrologė Lana Kutkytė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte tikėsite daug kuo: tuo, ką jums žada jūsų antroji pusė, ką gali pasiūlyti jūsų kolegos ir apie ką patys įsisvajojote. O nuo to, kaip tos svajonės pildysis ir tie norai bus pildomi, priklausys jūsų asmeninio gyvenimo kokybė. Vakare namų ramybę sutrikdys nebaigti darbai, neįgyvendini tikslai ir visi tie, kuriems niekaip neateina savaitgalis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jūsų kieme, biure, laiptinėje ar socialiniame tinkle bus žmonių, norinčių su jumis pasišnekučiuoti. Tačiau veltui tikėsite, kad tai padeda jums darbe. Beje, kolegos nujaus, iki kur verta pasukti. O vakare pokalbiuose nesiveldami į ginčus, perlipsite slenksčius, už kurių nuoširdūs pokalbiai ir aibė vertingos informacijos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien žinosite, kad turite galimybę sėkmingai gauti tai, ko esate verti. Ir jei ryte pažabosite savo apetitą, vėliau pajausite, kur link pasukti, kad ir ambicijos patenkintos būtų, ir kitiems padėta, ir kišenės būtų papildytos. Vakare turėsite susitarti su partneriais dėl pirkinių ar kitų išlaidų, antraip šis tas vertingo išslys iš rankų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien visiems demonstruosite, kaip juos suprantate, vertinate ir esate pasiruošę padėti. Deja, šeimos nariams vertėtų nustatyti ribas. Regis, iki vakaro žinosite, kad viskas yra taip, kaip turi būti ir kitus pamokysite. Dienos pabaigoje kažkas bandys jums parodyti, iš kur kojos dygusios. Laimei, jūs žinosite, kad tai jų problema.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien užleidę kitiems dominuojančią poziciją nesibaiminkite, kad tai ilgam jus nustums nuo scenos. Blogiau, jei apie savo poelgį visiems pasakosite. Be to, sužinosite tai, ką seniai turėjote sužinoti. Vakare tvirtybės, o ne emocijų reikės tam, kad atidžiai sudėliotumėte viską į vietas buityje, nepavargstant ir nesugadinant sveikatos.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jūsų reikės bendražygiams ir draugams, o jie be galo reikalingi jums. Ir jei dėl jų ryte per daug neišsišvaistysite, vėliau kažkokią nematerialią dovaną gausite, kuri leis patikėti kitais. Vakare jūsų atžalos jums primins, ko dėl jų nepadarėte ar kur persistengėte. Kad ir kas nutiktų, susimąstyti bus apie ką.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien su didžiausiu malonumu įniksite į savo pareigas, ryte net kiek viršydami savo įgaliojimus. Bet tikėti pačiu geriausiu rezultatu ir sulaukti besąlygiškos pagalbos jums niekas nesutrukdys. Vakare nebus kur dėtis, teks įveikti keletą trikdančių kliūčių namuose ar atremti ne visai malonų namiškių pasipriešinimą ir įtarimus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jums palankūs žmonės tikės jumis, tačiau būtų naivu viltis, kad jie viską mes ir dėl jūsų paaukos visą savo laiką. Jūsų lūkesčiai dėl kažko, kas verčia jūsų sielą džiūgauti, augs ir mielai matysite tik šviesiąsias gyvenimo puses. Vakare patekę į audringą diskusiją, sunkiai įtikinsite savo pašnekovus, tačiau lengvai nepasiduosite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ryte perleidę pozicijas draugams, patys kažko neteksite. Vėliau matydami, ko paprastai matyti negalite, apie tai atviraukite vien savo šeimos nariams. Vakare neskubėkite kirsti jums trukdančios šakos, kol neįsitikinote, kad patys ant jos nesėdite. O jei ji ne jūsų, tuomet kažkas jums būtinai primins, kad veltui kišatės ne į savo reikalus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jums kuo geriausias emocijas kels kiti asmenys. Kad ir kas jie būtų, jūs pabandysite jų gerus norus užgesinti savo ambicijomis. Tiesa, kažkokios mintys, kuriomis bus pasidalyta, bus ne kiek tikslios, kiek žadinančios viltis. Vakare savo reiklumu, nepasitikėjimu ir užmojais įnešite daugiau sąmyšio nei taip trokštamos ramybės.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šį rytą būsite ypatingai paslaugūs ir atsidavę kolegos, tačiau kai kas vis tiek gali jus apkaltinti arogancija. Vėliau rasite, kaip savo dosnumu užglaistyti atsiradusius įtrūkimus. Vakare jums greičiausiai nepavyks išvengti kažkokių povandeninių srovių ar nykių praeities prisiminimų, vis dėlto visa tai teks įveikti, jei norite sveiki ir žvalūs pasitikti savaitgalį.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ryte negavę iš kitų to, kas jums priklauso, nesiliausite prašyti ar net reikalauti. Vėliau suprasite, kad viskas puiku, o tai kas vyksta, tiesiog tobulai leidžia jums išreikšti save. Todėl būkite savimi ir tapsite ne tik artimų, bet ir svetimų žmonių traukos centru. Vakare suabejosite, ar tie, kuriuos laikėte draugais, yra su jumis ar prieš jus.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką