Dabar populiaru
Publikuota: 2014 vasario 13d. 23:00

Penktadienio horoskopas – vasario 14 d.

Zodiako ženklai
Fotolia nuotr. / Zodiako ženklai

Pasidomėkite, kokią paskutinę darbo savaitės ir Valentino dieną jums pranašauja žvaigždės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šią Valentino dieną pilnatis Liūto ženkle jums, kurie trokšta naujų santykių arba nori pakurstyti romantikos liepsnas jau esamuose, yra tikra dovana. Tačiau nerdami į naujus jausmų vandenis, nepamirškite vadovautis savo galva. Be to, kantrybės ir brandaus požiūrio reikės tada, kai imsite įgyvendinti kūrybinius projektus ar bandysite susitarti su vaikais.

JautisJautis

(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šio mėnesio pilnaties šviesa apšvies jūsų karjeros ir namų sritį, pasiūlydama apmąstyti su jomis susijusias vertybes. Esminiai pokyčiai atvers ne vienerias duris. Įsigilinę į savo rūpesčius, nepraleiskite progos pasidalyti savo meile. Tiesa, šiandien jos labiausiai reikės jums patiems. Todėl padovanoję sau, pavyzdžiui, masažą ar SPA procedūrą, pradžiuginsite ne tik savo kūną, bet ir sielą.

DvyniaiDvyniai

(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šią Valentino dieną būsite gundomi leistis į trumpalaikius nuotykius. O didžiulis jūsų noras bendrauti paskatins jus surinkti buvusiojo ar buvusiosios telefono numerį. Būkite kuklesni, nes šią dieną ir žodžiai liesis laisvai, ir jūsų objektas netruks patikėti, kad visa tai – tiesa. Argi tikitės, kad paskui galėsite atsiimti savo žodžius be nuoskaudų?

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kadangi šiandien Valentino diena sutampa su pilnatimi, jums padidės romantikos ir savivertės poreikis. Todėl viskas, ką statysite, turės stovėti ant kertinių šių akmenų pamato. Tiesa, emocijų perteklius trukdytų pasiekti trokštamo stabilumo. Būdami kantrūs, šventinę nuotaiką kurkite savomis priemonėmis: namai, kvepiantys sausainiais ir užlieti žvakių šviesos, užburs jūsų išrinktąjį ar artimuosius.

LiūtasLiūtas

(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ryždamiesi svarbiam žingsniui asmeniniame ar profesiniame gyvenime, viską iš anksto gerai suplanuokite. Net jei jaučiate, kad be vargo galite padaryti įspūdį ir sulaukti pakankamai dėmesio iš aplinkinių. Jei gerai nepasiruošite, atsakomybės našta ilgainiui gali tapti per sunki. O Valentino dieną švęskite visą savo meilę ir šilumą nukreipę į mažus vaikus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pilnatis Liūto ženkle skatins atsitraukti į užkulisius ir, būnant ten, įgyti jums reikalingos jėgos. Kurkite planus, nesileisdami į vidų niūrių savęs gailėjimo jausmų. Taip sustiprinsite savo kūrybiškumą. Jei šią Valentino dieną ne visi žvilgsniai bus atgręžti į jus, guosite save tuo, kad jie patys kalti, kad nemato turtingo jūsų vidinio pasaulio.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Vieniems nepavyks išgyventi šios dienos, nes geriausiai jausitės tada, kai būsite grupės dalimi. Todėl bet kokia veikla, kuria užsiimsite darbe ar už jo ribų, leis atskleisti šiltus jūsų jausmus. Jų objektu taps ne tik tie, dėl kurių triūsiate, bet ir tie, su kuriais siekiate bendrų tikslų. Deja, tai – pilnaties metas, įspėjantis apie galimus nesusipratimus grupės veikloje ir abejonių kupiną kelią savo tikslo link.

SkorpionasSkorpionas

(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pagrindiniu meilės objektu šių metų Valentino dieną gali tapti jūsų darbas. Jei bijote, kad to jums neužteks, pasidairykite jo objekto per pietų pertrauką ar susirinkimą. Gal kur nors sukiojasi tas, kuriam galite nusiųsti mažą staigmeną? O jei meilės žaidimai jums nerūpi ir jūs pasiruošę visą dieną skirti darbui, imkitės visos įmanomos atsakomybės ne tik už savo, bet ir už kolegų veiksmus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jūsų galvoje gimusios mintys apie keliones gali tapti ne tik šios dienos, bet ir artimiausių savaičių visų jūsų veiksmų varikliu. Stiprus noras pažinti ir atverti platesnes erdves skatins imtis neapgalvotų veiksmų. Kantrybė ir atsargumas padės nesuklysti, o leidžiantis į meilės žaidimus, tinkamai įvertinti galimybes ir nustatyti teisingas ribas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jums nebūdinga dramatizuoti įvykius, bet būtent dabar nejučiomis įsivelsite į jums neįprastus žaidimus. Žaisite juos ne vieni, nes dabar, kai vyksta pilnatis, kertinės vertybės: buvimas kartu, dalybos ir noras būti susietiems su kitais. Vieniems tai reikš intymius džiaugsmus, antri spręs bendrus finansinius klausimus, treti užsiims vienijančia veikla.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiemet Valentino dieną jūsų partnerystės sektoriuje vyksta pilnatis, nukreipianti visas jūsų mintis ir veiksmus į siekį sukurti patikimus ryšius su antrąja puse. Jei vis dar ieškote savo išrinktojo ar išrinktosios, nebūkite stipriai įsikibę į išankstines savo nuostatas. Gal tie keliai ir takeliai, kuriais iki šiol su tokiu užsidegimu ėjote, tėra kryptis į niekur?

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų dėmesys ir rūpestis, kurį suteiksite kitiems šią dieną, bus daug svarbiau už norą patenkinti savo užgaidas. Pasistengę, kad kiti noriai priimtų jūsų dalijamą šilumą, nepamirškite pasirūpinti ir kasdieniais savo įpročiais. Būtent tai jums padeda arba trukdo gyventi tokį gyvenimą, kokio siekiate. Tai ne tik sustiprins jus, bet ir padės daug veiksmingiau įvykdyti dienos įsipareigojimus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką