Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – vasario 28 d.

Zodiako ženklai
Fotolia nuotr. / Zodiako ženklai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sužinokite, ką žvaigždės jums nori pašnabždėti į ausį paskutinę darbo savaitės ir kalendorinės žiemos dieną...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Paskutinę žiemos dieną ne savo noru retkarčiais būsite panirę į apmąstymus ir svajones. Jei jaučiate, kad jūsų viduje tam nėra vietos, paruoškite ją, t. y. atsisakykite to, kas jums nereikalinga. Be to, šiandien lengviau galės atsikvėpti tie, kurie norės skleisti savo idėjas tarp bendraminčių ir rasti patikimą atramą tarp draugų.

JautisJautis

(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Per pastarąsias tris savaites nesusipratimai pokalbiuose su kolegomis ir vadovybe trukdė artėti prie profesinių savo tikslų. Situacija nuo šios dienos keisis, jei nuoširdžiai sieksite aiškumo, naujumo ir originalių būdų savoms mintims atskleisti. Be to, šiandien, artėjant jaunačiai, atsisukite atgal, kad suprastumėte, kokią nereikalingą naštą ant savo pečių tempiate. Atsikratykite jos! 

DvyniaiDvyniai

(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Vasario mėnesį bendravimo trukdžiai neleido tinkamai atskleisti savo ketinimų. Dabar turėsite tinkamas sąlygas nutiesti kelius į jums svarbių žmonių mintis ir širdis. Eidami šia kryptimi nepaslysite, jei šią dieną skirsite apmąstymams, kokie jūsų poelgiai ir kokie su tuo susiję įvykiai trukdo jums realizuoti save darbe.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Paskutinę šios žiemos dieną jūsų laukia dvi geros žinios: pirmoji – Merkurijaus direktyvinis judėjimas ištrauks jus iš trijų savaičių liūno, į kurį įklimpote nepajėgdami rasti bendrų sąlyčio taškų bendraudami su partneriais; antroji – savo kelyje išvysite ženklus, kurie parodys, ar einate ten, kur reikia, ar šiek tiek nuklydote nuo tikslo.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pastaruoju metu vis rasdavote priežasčių pasiginčyti su antrąja puse. Tiesą sakant, dažnai nesuprasdavote jos ir atvirkščiai. Įvertinę jūsų skirtumus ir privalumus, rasite daugiau bendrų temų ir net paraginsite drauge siekti bendrų tikslų. Ar tai bus įmanoma, parodys laikas, o šiandien išgryninkite savo vidų, išmesdami lauk jus žlugdančias paslaptis.

MergelėMergelė

(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jei vasario mėnesį jus vargino dažni nesusipratimai bendraujant su kolegomis, šiandien galite lengviau atsikvėpti. Merkurijus, atgavęs tiesioginį savo judėjimą, suteiks jums aiškumo kasdienėje veikloje ir dalykiniuose pokalbiuose. Tačiau neleiskite buities smulkmenoms užvaldyti visų jūsų minčių. Retkarčiais, kai panirsite į  savo vidų, pagalvokite, kokias viltis, susijusias su partneryste, puoselėjate.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Svarbiausi darbai, kuriuos šiandien turite atlikti, – tai namų, kūno ir sielos išvalymas. Išsišluokite ir išneškite šiukšles. Taip tinkamai pasiruošite kitą dieną įvyksiančiai jaunačiai. Tiesa, žvaigždės turi kuo jus nudžiuginti. Jūsų kūriniai, kurių kelias savaites niekaip nepavyko pabaigti, pagaliau bus užbaigti, o jūsų atžalos pagaliau išgirs, ką jau kelintą dieną bandote joms pasakyti. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Diena prieš Mėnulio jaunatį gali būti nepakeliamai sunki arba neįtikėtinai lengva. Paleiskite ir palikite praeityje tai, kas nori ištrūkti į laisvę, antraip atsidursite pačių sukurtame kalėjime, neleidžiančiam jums atsiskleisti. Ir dar šis tas apie teigiamas galimybes: jų nuo šios dienos nuolat daugės, jei spręsite namų ar šeimos galvosūkius.  

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Emocinis krūvis, tenkantis jūsų šeimai, gali tapti tiek jūsų problemų priežastimi, tiek slenksčiu, už kurio jūsų laukia naujos, galbūt iki šiol dar nevarstytos durys. Pasielgsite įžvalgiai, jei atsikratysite pasenusių nuostatų, susijusių su jūsų namais. Lengvumo jausmas atsiras ir tada, kai jūs, užuot ginčijęsi, atrasite bendrų temų su giminaičiais ar kaimynais.

OžiaragisOžiaragis

(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien, artėjant Mėnulio jaunačiai, apžvelkite praėjusių savaičių pakilimus ir nuosmukius. Neliks vietos tam, ko jums nereikia, todėl ir patys lengva ranka paleiskite praeities nuoskaudas. Pasidžiaukite tuo, kad jūsų mintys, kurios jau ne pirma diena sutelktos į kiek šlubuojančius finansus, šiandien ras ne vieną išeitį.

VandenisVandenis

(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Lipkite į tribūną ir paskelbkite pasauliui, ką seniai norėjote pasakyti. Žinoma, pirmiausia išmeskite iš galvos visas mintis, kad niekas jūsų negirdi. Šis klampus laikotarpis pagaliau baigėsi. Tiesa, ne visos naujosios taisyklės jums bus parankios. Skaičiuodami  pajamas ir išlaidas, retkarčiais pasiklysite bauginančioje migloje.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Plaukite pasroviui, bet nepamirškite svarbiausios šios dienos užduoties – apsivalyti fiziškai, emociškai ir dvasiškai. Kaip tai atliksite, tik jūs žinote geriausiai. Kruopštus ir nuoširdus darbas paklos jums tinkamus pamatus ateities svajonėms ir darbams. Blogiausia, ką galite padaryti, tai jaustis aplinkybių aukomis. Gal pasielkite priešingai?

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką