Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – vasario 7 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sužinokite, ką žvaigždės jums prognozuoja paskutinei šios savaitės darbo dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Bendravimo planeta Merkurijus keičia judėjimo kryptį, taip nublokšdamas jus kuo toliau į sapnų ir vizijų pasaulį, kuo toliau nuo niūrios realybės. Be abejo, jums tai nebus lengva, nes informacijos sklaida ims strigti. Kita vertus, tai idealus metas grįžti prie nerealizuotų svajonių ir pradėtų, bet neįgyvendintų kūrybinių projektų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Merkurijaus retrogradinis judėjimas įneš į jūsų bendravimą su draugais ir kolegomis nemažai nesusikalbėjimų ir sumaišties. Gali būti, kad artimiausiu metu sutiksite seniai matytą draugą, su kuriuo reikės išspręsti senas problemas. Būkite atidūs tiems, kuriuos sutiksite, nes tai kilstels jūsų santykius į aukštesnį lygį. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų ženklo valdovė šiandien tampa retrogradine, tad artimiausiu metu dalis jūsų pames iki tol pasirinktą karjeros kryptį, o kiti suklups vykdydami profesines pareigas. Suprasti kolegas ar vadovus nebus lengva, o dar sunkiau – būti suprastiems. Tikrinkite viską keliskart. Jei seniai svajojate apie naują kelią į karjeros viršūnes, tuomet grįžkite prie savo svajonės. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien ir artimiausias savaites nelengva bus tiems, kurie ruošiasi į tolimą kelionę ar dažnai bendrauja su žmonėmis, gyvenančiais užsienyje. To priežastis – bendravimo planetos judėjimas atgal. Todėl, ruošdamiesi kelionei, patikrinkite dokumentus, kad išvengtumėte klaidų. Naudingas šis periodas bus tiems, kurie nori išmokti to, ko anksčiau nepavyko.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Artimus santykius su antrąja puse neigiamai paveiks šiandien pasikeitusi Merkurijaus judėjimo kryptis. Be to, dalykinis bendradarbiavimas taps viena jautriausių vietų, o pokyčiai čia neišvengiami. Nenustebkite, jei artimiausiu metu teks pakeisti kelis ankstesnių sutarčių punktus. Visa tai tam, kad ir jūs, ir jūsų partneriai būtų patenkinti. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Aiškiai išreikšti savo jausmus žodžiais šiuo metu taps nelengva užduotimi. Bus nemažai priežasčių nustebti ir pakeisti savo nuostatas. Atsikratykite jums įprasto smulkmeniškumo ir neieškokite aiškumo – jo šiuo metu nerasite net su žiburiu. Verčiau kiekvieną sąjungą skaninkite tokiais prieskoniais kaip vaizduotė, nuojauta ir atjauta. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kasdienybė nebus tokia nuobodi, bet be galo paini dabar, kai Merkurijus pradeda judėti atgal. Paaiškės, kad užduotys, kurias manėte užbaigę, toli gražu nebus pabaigtos. Kaskart vis ką nors perdarydami nepasijusite devintame danguje. Pozityvumas ir noras pagerinti savo įgūdžius palengvins jums šį painų periodą, truksiantį iki mėnesio pabaigos.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Atidžiau pažiūrėkite į visus savo mylimuosius ir vaikus, peržvelkite tai, kas sukurta jūsų, nes artimiausias savaites tykos nesusipratimai ir nesusikalbėjimas. Tik atidus žvilgsnis padės įžvelgti antras progas, kurias galbūt praleidote anksčiau. Žaismingas požiūris į problemas, švelnumas ir atidumas ne tik gydys visas žaizdas, bet leis atgaivinti ankstesnius kūrybinius sumanymus. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei ilgai nesiryžote ką nors namuose suremontuoti ar perdaryti, nuo šios dienos susitelkite ties tuo. Tokiu būdu panaudosite retrogradinio Merkurijaus privalumus. Deja, ne viskas bus paprasta. Ankstesnės emocinės problemos, susijusios su jūsų tėvais ar kitais šeimos nariais, išlįs į paviršių. Neignoruokite jų: atleisdami sau ir artimiesiems už klaidas, praskaidrinsite ateitį. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nesitikėkite lengvų kelionių ar nerūpestingų pokalbių, kai nereikia grįžti namo dėl pamiršto paso, o pokalbio metu visi jus supranta iš pusės žodžio. Šių nesklandumų priežastis – atgal pradėjęs judėti Merkurijus. Tačiau yra ir geroji šio reiškinio pusė. Ieškodami būdų išreikšti savo mintis ar numalšinti konfliktus, sužadinsite savyje kūrybines galias ir naujai pažvelgsite į įprastus reiškinius.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Peržiūrėti su finansais susijusius reikalus teks tol, kol Merkurijus keliaus atgalios  asmeninių  jūsų resursų sektoriumi. Gali būti, kad būtent dabar jums atsivers akys pamačius, kam ir kada išleidžiate didžiąją dalį pinigų. Atidesnis žvilgsnis į praeities klaidas padės rasti efektyvesnių būdų finansinėms problemoms spręsti ir jūsų gabumams atskleisti. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei seniai patyrėte jausmą „kur tai mačiau?“, dabar jis lankys jus nuolat.  Nors dabar, kai Merkurijus juda jūsų ženklu, jums tenka kiek stipresnis krūvis, įgysite daugiau galimybių. Jums priimtinais būdais atskleisite savo asmenybę, pasitelkdami atidumą pakoreguosite klibančius santykius, o pasinaudoję naujomis progomis, vėl susigrąžinsite prarastą reputaciją.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką