TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio horoskopas – balandžio 14 d.

Mėrgina ir Mėnulis
Shutterstock nuotr. / Mergina ir Mėnulis
Šaltinis: 15min
0
A A

Sužinokite, ką žvaigždės jums nori pakuždėti į ausį apie naujos savaitės pradžią...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Avinas Avinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ne visi jūsų pasirinkimai bus teisingi. Tiesą sakant, beveik visi. Žinoma, jei elgsitės taip, kaip įprasta jūsų prigimčiai. Ir būtent dėl to savaitės pradžioje lygiavertėje sankryžoje jūsų asmeniniai poreikiai susidurs su darbo, namų ir partnerystės problemomis. Geroji žinia? Galite rinktis, kaip reaguoti – ieškoti kaltų ar imtis atsakomybės.

Jautis Jautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Daugybė priežasčių vienu metu trukdys daryti tai, ką norite ir ką privalote. Negelbės jūsų pastangos apginti savo nuomonę ir paieškos tų, kurie jums galėtų pritarti. Galimas daiktas, kad niekas negirdės jūsų arba nenorės klausytis. Kad neįsiveltumėte į prieštaringos informacijos pinkles, savo kategoriškumą ir užsispyrimą laikinai pamirškite. Šiandien jų neprireiks.

Dvyniai Dvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kovodami už savo vietą po saule ir bandydami pasidalyti tai, kas neva jums priklauso, prajuokinsite net tuos, kurie niekada nesišypso. Deja, juokas bus kupinas sarkazmo. Prisipažinkite: esate ne pagrindiniai žaidėjai šios dienos aikštelėje. Nugalėsite tik išdrįsę būti nedidele didelės komandos grandimi: be jūsų tikrai neišsivers, bet jūsų ambicijos niekam nerūpi.

Vėžys Vėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Visą dieną nežinosite, į kurią pusę nukreipti savo pajėgas: darbą, namus ar partnerystę. Kiekvienoje stovykloje vyks savi mūšiai, kuriuos laimėsite, jei pasikviesite ramybę būti geriausia drauge. Ji jus guos, šnabždės jums į ausį, kurią kryptį rinkis, gesins įsiliepsnojusį jūsų ego, neleis suklupti pusiaukelėje, teps balzamu sielos žaizdas. 

Liūtas Liūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Žinosite daugiau nei galėsite pasakyti. O išdrįsę pareikšti pasauliui savo poziciją, suprasite, kad tylėjimas yra auksas. Pasilikite savo nuojautas, žinojimą ir įsitikinimus sau, jei, žinoma, nenorite įsivelti į žodžių mūšius su kolegomis ar kaimynais. Pasaulis nėra tobulas, ypač šiandien. Tačiau, bandydami patobulinti jį, išryškinsite savo trūkumus.

Mergelė Mergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Manysite, kad turėti ir įgyti yra svarbiau, nei prarasti ar atsisakyti. Ir kuo įnirtingiau kovosite už tai, kas jums priklauso, tuo daugiau neteksite. Be vargo peržengsite jums suteiktas ribas, ypač tuomet, kai norėsite gauti daugiau jums reikalingos informacijos. Išdrįskite dalytis. O tai, kas yra jūsų, pasidalijus įgis dar didesnę vertę. Netikite? Pabandykite.

Svarstyklės Svarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Bandysite visiems įtikti. Tokiu būdu sieksite išvengti būtinybės atsidurti pačiame nemalonių įvykių centre. Tačiau atsiras netikinčiųjų jūsų nuoširdumu ir būsite priversti tapti aktyviais jus bauginančio veiksmo dalyviais. Išsigelbėjimas slypi jūsų gebėjime klausytis. Tai padėtų atrasti žaidimo taisykles, leidžiančias jums tapti neformaliais lyderiais.

Skorpionas Skorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nėra jokios abejonės – sėdite ne savo vežime. Todėl ir daina, kurią privalote atlikti, yra ne jūsų. Taigi, suradę sau saugią vietą atokiau nuo dienos įvykių, nieko nenustebinsite. O save tokiu būdu apsaugosite. Žinoma, tai neišgelbės jūsų nuo norinčiųjų ant jūsų pečių užkrauti naštą, kuri nėra jūsų jėgoms. Tad kad ir kas nutiktų, tausokite savo dvasinę ir fizinę sveikatą.

Šaulys Šaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nuo jūsų visi dienos nemalonumai nutekės lyg vanduo nuo žąsies. O taip nutiks tik dėl to, kad visada žinote, jog nėra nieko neįmanoma. Tiesa, šiandien būsite gundomi iš pietų, vakarų, šiaurės ir rytų, bet visada žinosite, kuri kryptis apsaugos jus nuo galimų klaidų. Žinosite ir tai, kad, pučiant žvarbiems nesutarimų vėjams, dėl bendrų tikslų verta atsisakyti kelių asmeninių užgaidų.

Ožiaragis Ožiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savo asmenybės šviesa bandysite apšviesti tamsiausias savo darbovietės kerteles. Tačiau tikinčiųjų jumis dėl to nedaugės, o mažės. Kažkas įtars, kad labiau rūpinatės savimi ir asmeniniais reikalais. Namie ar darbe, bandydami sau atsirėžti didesnį pyrago gabalą, įsitikinkite, ar greta jūsų nėra alkanų.

Vandenis Vandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Matysite tai, ko nemato kiti. Galbūt įžvelgsite perspektyvų ten, kur kiti regės tik sunkų darbą ir nemalonias užduotis. Deja, norinčiųjų jums pritarti gretos kaskart retės. O jūs dėl nesuvokiamų priežasčių pamesite jums taip reikalingą siūlo galą. Kalbėkitės, klausykite, būkite aktyvūs, bet susitelkę. Tik tada, kai į nemalonias naujienas žiūrėsite kaip į galimybes, jos jums nepakenks.

Žuvys Žuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ne kartą prisiminsite posakį, kad „Gerais norais kelias į pragarą grįstas“. Todėl aukštai iškėlę dosnumo ir geranoriškumo vėliavą, nesitikėkite, kad ji apsaugos jus nuo galimos rizikos. Pamirškite šūkius. Tyliai žaiskite pagal sąžiningas taisykles: kantriai saugokite tai, kuo esate turtingi, puoselėkite gerus ryšius su draugais ir atsižvelkite į tuos, su kuriais dalijatės gyvenimu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką