Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio horoskopas – balandžio 7 d.

Mėnulis ir žvaigždės
Shutterstock nuotr. / Mėnulis ir žvaigždės
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Skubėkite sužinoti, ar pirmoji šios savaitės darbo diena jums nepagailės žiupsnio ypatingų potyrių? O gal laukia kur kas didingesni dalykai?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Merkurijus per šios dienos popietę atsidurs jūsų ženkle. Vieniems atrodys, kad kalbate per daug, antriems – per garsiai, tretiems – per greitai. Tačiau būtų keista, jei liktumėte neišgirsti. O jei kam nors kas nors nepatiks, tai tik jų problema, manysite jūs. Pasinaudokite jums palankia planetos padėtimi pranešti pasauliui, kas ir kokie esate.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Būtinybė atsiriboti nuo aktyvaus bendravimo sustiprės dabar, kai Merkurijus yra Avino ženkle. Skirkite daugiau laiko vidiniam pasauliui pažinti: apmąstymams, meditacijai, susipažinkite su kokia nors dvasine praktika ir įtraukite ją į savo gyvenimą. O kas, jei slapčiausias savo mintis patikėtumėte dienoraščiui ar išanalizuotumėte praėjusios nakties sapną?

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dabar, kai bendravimo procesą valdanti planeta vieši Avine, lengviau nei kitais laikotarpiais atvirai ir tiesiai atskleisite kitiems savo idėjas ir jomis uždegsite kitus. Kaip visa tai pavyks įgyvendinti – kita kalba, ir, tiesą sakant, jums tai mažiausiai rūpės. Gal rytoj jau būsite visiškai užmiršę ketinimus, kuriuos intensyviai rezgėte šiandien?

 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kažkas darbe nustebs išgirdęs, kad prabilote tiesiai ir tiesmukai. Galbūt net išgirs jūsų balse vadovaujantį toną. Nėra ko stebėtis: Merkurijus Avino ženkle mėgsta sakyti tai, ką galvoja, ir visais įmanomais būdais įtikinti kitus. Sėkmingai užsikrėsite šiuo kelias savaites plintančiu virusu.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Intensyviai gilinkite žinias ir plėskite akiratį, nes tam atėjo tinkamas metas, kai Merkurijus perėjo į ugnies ženklą. Jei studijuojate, išnaudokite artimiausias dienas ir savaites tam, kad jūsų požiūris taptų platesnis nei iki šiol.  Be to, daug vertingos informacijos išgirsite iš toli gyvenančių žmonių arba susiruošite į tolimą kelionę.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Parūps temos, apie kurias iki šiol nieko nežinojote. Galbūt imsite gilintis į tai, kas kalbama jums už nugaros. Geroji žinia: viskas, ką girdėsite, bus tiesa, nes Merkurijus nuo šios dienos yra Avine, o jis nevynioja nieko į vatą. Jus tai stebins, neramins. Būsite kiek sutrikę, kai privalėsite rankioti šukes visko, kas nelauktai subyrėjo.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jums prastai seksis reikšti mintis įprastu būdu, o dar prasčiau – žavėti kitus. Šiandien diplomatija, kai Merkurijus vieši Avino ženkle, bus vertinama prasčiausiais balais. Tačiau daug laiko sugaišite kalbėdami su kitais žmonėmis. Tas jus džiugins dėl įvairių priežasčių. Svarbiausia jų – pokalbių metu daug sužinosite apie save. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Merkurijui perėjus į Avino ženklą, nestigs darbe ginčų. Palaikykite liežuvį už dantų, kai labai norėsite pakovoti už savo idėjas. Kita vertus, galite pasinaudoti ir gerosiomis laikotarpio savybėmis: aktyviai ir energingai dalytis savo mintimis, susijusiomis su darbu, sveikata ir kasdiene veikla. Pasistenkite, kad tai nebūtų tik tuščios kalbos.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Merkurijus, nuo šios dienos keliaudamas Avino žvaigždynu, aktyviai stiprins kūrybines jūsų galias. Atvirai ir drąsiai praneškite pasauliui, kas gimsta jūsų vaizduotėje. Be to, vis dažniau ir aktyviau bendrausite su atžalomis. Jie trumpam sugrąžins į jums jau pamirštą vaikystės ar paauglystės pasaulį ir primins, kiek daug ten spalvų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitgalį prasidėjusi Merkurijaus kelionė Avino ženklu kiek trikdys ir vargins. Nesuprasite, kam tos tuščios ir neapgalvotos kalbos. Užuot įsisukę į nesusipratimų sūkurį, daugiau dėmesio skirkite šeimai: dažniau paskambinkite tėvams, nuvykite aplankyti senelių. O neplanuota išvyka taps tradicija, sustiprinančia šeimos ryšius.   

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šį pirmadienį komunikavimo planeta atsiduria nekantriausiame Zodiako ženkle. Štai dėl ko kalbėsite daugiau už kitus, nesigilindami į tai, ką šnekate. Išgirsti save bus taip pat sunku, kaip ir išklausyti kitus. Skubėsite kuo daugiau sužinoti, o keliones planuosite spontaniškai. Tiesą sakant, jų bus daugiau nei įprastai, ypač trumpų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Dabar, kai Merkurijus  pagaliau paliko jūsų ženklą, vis dažniau pagalvosite, kokiomis priemonėmis pasakyti kitiems, ką sugebate. Įsitvirtinti ir sustiprinti savo vertę bus svarbiau nei įprastai. Tai galios ne tik materialioms vertybėms, bet, pavyzdžiui, ir jūsų talentams. Ryžtas, atkaklumas ir atvirumas padės įveikti visas kliūtis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką