Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio horoskopas – gegužės 19 d.

Namas
Fotolia nuotr. / Namas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Štai ir vėl prasidėjo nauja savaitė. Nekantraujate sužinoti, kaip ji prasidės? Kokį pirmadienį jums prognozuoja visažinės žvaigždės? Ilgai nelaukdami skaitykite...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte dėl palankiai susiklosčiusios situacijos darbe galėsite laiku atlikti užduotis ir pasiekti užsibrėžtų tikslų. Tęskite, kas pradėta, atidžiai pasitikrindami, ar vis dar einate įprasta kryptimi, išlaikydami tvirtą ryšį su tuo, kas įgyta anksčiau. Pokyčiams ryžkitės tik vėlyvą popietę. Tuo metu daug vertingų įžvalgų jums pažers draugai ar kolegos.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Būsite įsitikinę, kad jau išsikovojote vietą po saule, kuria dabar iki soties galite mėgautis. O jei vis dar ko nors trūksta, arkite anksčiau pradėtą vagą. Palanki vėjo kryptis ir laiku atsiradusios reikalingos priemonės reikš, kad elgiatės teisingai. Tiesa, vakare turėsite priimti kelis jums svetimus sprendimus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Tik žvelgiant iš šalies jūsų padėtis atrodys stabili. Nieko keista, jei po jūsų kojomis nežymiai susvyruos žemė. Net jei ne viską gebate kontroliuoti, nerimauti nėra dėl ko. Jus netenkinančią įvykių raidą vertinkite kaip neišvengiamus pokyčius, prie kurių tikrai gebate prisitaikyti. Vakare jūsų žvilgsnis nukryps ten, kur šiuo metu nėra jūsų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Išsiruošę į dėmesio ir supratingumo paieškas, ilgai klaidžiosite nerasdami to, ko ieškote. Tačiau rasite kitų vertingų dalykų, pavyzdžiui, racionalius bendražygių pasiūlytus sprendimus ir visapusį partnerių palaikymą. Nusprendę, kad per dieną nebuvo laiko  saviraiškai, vakare bandysite atsigriebti. Tik nepamirškite, jog esate ne vieni.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kiekvienas šios dienos sprendimas lėtai, bet užtikrinai ves jus į profesines aukštumas. Įsitikinkite, kad viskas gerai apgalvota, turi savo vietą ir aiškią paskirtį. Vakare jūsų prioritetai keisis, degsite iš nekantrumo norėdami išbandyti ką nors nauja. Viskas bus puiku, jei išdrįsite patikėti patarimais, kurių pažers partneriai.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Žaiskite, net jei jums bus skirtos labai rimtos užduotys. Ilgai strigę reikalai šiandien galės pajudėti iš mirties taško. Taisyklių bus iki soties, bet jos jums suteiks daugiau galimybių nei apribojimų. Jei dieną išvengsite spontaniškų sprendimų, vakare mėgausitės palankiomis sąlygomis neįprastai atlikti kasdienius darbus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūsų idealus pasaulis kiek skiriasi nuo to, kuriame dabar esate. Tačiau tuose rėmuose, kuriuos dabar esate, galite rasti sau tinkamiausią vietą. O jei nėra galimybių rūpintis asmeniniu gyvenimu, bent dalį laiko skirkite šeimai ar namams. Vakare atvira širdimi pasitikite viską, kas užsuks į jūsų kiemą ir širdį.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien nebus lengva pasitikėti kitais. Įdėję šiek tiek pastangų, kituose išvysite ne priešininkus, o sąjungininkus. Beje, bendravimas irgi bus ne tik malonus, bet ir prasmingas visiems pokalbio dalyviams. Vakare neįprasti sprendimai, įgyvendinti namie (nebūtinai lengvi), leis pabaigti dieną su šypsena lūpose.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Susitelkę į kasdienes pareigas ir atlikdami konkrečius darbus, gausite visko, ko trokštate. Žinoma, dar ne dabar ir dar ne šiandien. Būkite kantrūs ir leiskite sau pasireikšti tose ribose, kurias patys sau nusibrėžėte ar tuo pasirūpino kiti. Vakare galėsite atsikvėpti ir su kiekvienu sutiktuoju pasidalyti idėjomis, kurių pilna jūsų galva.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nusprendę, kad vykdote svarbią misiją, visa galva ūgtelėsite. Be to, atrasite reikalingų priemonių savo sumanymams įgyvendinti. Kiekvienas konkretus jūsų veiksmas ar sprendimas užtikrins jūsų veiklos efektyvumą. Bet nebūkite per rimti ir nerizikuokite tuo, kas jau įgyta. Tokiu būdu sulauksite daugiau progų papildyti savo aukso puodą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dalis jūsų sprendimų bent kol kas liks už durų. Neskubėdami afišuotis, sukaupsite daugiau jėgų ir paklosite patikimą pamatą ateities pergalėms. Be to, sukursite jį daug greičiau, jei nesileisite blaškomi išorinių dirgiklių. Tiesa, vakare jums nepavyks išlikti nepastebėtiems – ekscentriškais poelgiais nustebinsite ne vieną.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Būtinybė kalbėti trumpai, užduotis vykdyti konkrečiai, o į problemas žvelgti realistiškai – jums nelengvos užduotys. Tačiau šiandien jos padės atrasti savyje stiprybės. Vakare pasirinkite atokesnę vietą, toliau nuo pagrindinių įvykių srauto. Tačiau ten būdami nesileiskite nė akimirkai abejoti savimi.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką