Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio horoskopas – gegužės 5 d.

Alyvos
Shutterstock nuotr. / Alyvos
Šaltinis: 15min
0
A A

Skubėkite sužinoti, ar savaitės pradžia jums nepagailės žiupsnelio ypatingų potyrių? O gal jūsų laukia kur kas didingesni dalykai? O kas dėsis artimųjų gyvenime?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nieks nepajėgs šiandien jūsų įtikinti, kad darbas svarbiau už šeimą. Profesines pareigas mikliai atliksite tik tam, kad liktų kuo daugiau laiko namiškių užgaidoms patenkinti. Gerai, jei su kuriuo nors iš jų vidurdienį ilgai plepėsite, planuodami šeimos biudžetą. Nieko gero, jei po pietų ar vakare nuskubėsite parduotuvėn įsigyti svarbaus namų apyvokos daikto.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Būsite skatinami kuo dažniau judėti nuo taško A iki taško B arba kuo greičiau aptarti su kiekvienu sutiktu svarbiausius šios dienos įvykius. Žinosite, ką kaip pasakyti ir, žinoma, būsite išklausyti. Kai viskas einasi kaip sviestu patepta, galite nejučiom pradėti ignoruoti tai, ką tyliai kalba jūsų vidus. Išgryninkite savo mintis, tai leis įgyti daugiau pasitikėjimo savimi.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalio nuotaikas nešite su savimi į darbo vietą. Išlaikyti tai, kas įgyta ir įgyti daugiau taps pagrindine jūsų veiklos varomąja jėga. Tačiau retas žinos, ką galvojate. O jei abejosite, išreikšti savo poziciją ar ne, prikąskite liežuvį. Jūsų laikas kalbėti iki soties ir išsakyti savo ir tik savo nuomonę prasidės netrukus, bet dar ne šiandien.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Iki vakaro noriai žaisite savo mėgstamus žaidimus, be didelių pastangų į juos įtraukdami draugus ir bendražygius. O kaipgi kitaip: jūsų stipriosios savybės - šiluma, jautrumas ir rūpestis - šiandien visiems reikalingos. Todėl, išgirdę pagalbos šauksmą, nei akimirką neabejokite, kad tik jūs galite jiems padėti žodžiais ar darbais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Per dieną jausitės važiuojantys ne savo vežime ir privalantys giedoti visai ne jums skirtą giesmę. Viena, vertus, jums tai bus nauja patirtis, kuri leis iškapstyti giliai užkištas jūsų savybes, apie kurias gal net patys nenutuokiate. Kita vertus, pamynę savo išdidumą ir užleidę areną konkurentams, kai ko svarbaus iš jų išmoksite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Stebinsite ir džiuginsite draugus ar kolegas savo gebėjimais. Padėsite jiems patardami ar pagelbėdami. Tam jums netrūks nei žinių, nei patirties. Nei vienas iš draugų bei kolegų nedrįs jūsų atstumti. Įkvėpsite ir žavėsite, stiprindami savo autoritetą ir ryšius su jais. Tokiu būdu vakare turėsite visą bandą avelių, tačiau tai ne amžinai - rytoj jau privalėsite naudoti kitokią taktiką.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nežinia iš kur atklydusios ambicijos ragins jus lipti per galvas. Ir visa tai dėl to, kad pamatytumėte, kas gero slypi ten, aukštai. Tačiau patikimiausi šios dienos ginklai neagresyvūs - tai atidus žodis ir rūpestingas elgesys. Ir tik tokiu būdu atidengsite paslėptus sluoksnius, už kurių slepiasi jums labai reikalinga informacija, žygiuojant į profesines aukštumas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Norėsite kalbėti. Norėsite sužinoti. Norėsite išreikšti savo nuomonę. Norėsite įsitikinti, kad žinote ne mažiau už kitus. Norėsite išklausyti. Norėsite tiek daug ir, jei nesnausite, dalis jūsų norų bus išpildyta. Tam net nereikės burtų lazdelės, lydekos ar džino. Viena, ko jums tikrai reikės, tai žmogaus, su kuriuo galėsite apie visa tai pasikalbėti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Neverta bandyti išlaikyti savo saujoje to, kas byra pro pirštus. Jau ne kartą įsitikinote: kažką praradę, įgijote šimteriopai. Tiesa, per šią dieną eiti vieniems lengva nebus, todėl visų pirma susiraskite tuos, dėl kurių šį rytą kėlėtės ir su kuriais norite sulaukti vakaro. O plyšius, kurių gali atsirasti per dieną, užpildykite nuoširdžiu bendravimu.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Harmonijos su pasauliu jums bus pagailėta, jei pasikliausite tik savimi ir savo jėgomis. Su kliūtimis susidurs ir tie, kurie vengia keisti savo požiūrį tada, kai aplinkybės kalba priešingai. Kažkas iš tų, kuriuos mylite ir branginate, praneš jums svarbią žinią. Na ir kas, jei jūsų pašnekovas vos taria pirmuosius žodžius. Argi netikite, kad jis kai ką žino geriau už jus?

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Rutinoje, į kurią įmerksite kojas pirmadienį, jums braidyti bus nei sunku, nei lengva. Tiesiog atliksite tai, ką privalote. O kaip sako išmintingieji – jei susitelkiame į tai, vyksta čia ir dabar, patiriame ramybę ir susitaikymą su tuo, ko negalime pakeisti. O susitaikę su aplinkybėmis, įžvelgsite, kokiems žygiams dar esate pasirengę.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Iki vakaro žodžiais ar savo buvimu dalindamiesi su aplinkiniais tuo, ką gero turite, suprasite, kad atliekate mažutę savo šios dienos misiją. Kai kas bandys jus išmušti iš pusiausvyros sakydami, kad tokiu būdu išbarstysite save. Viskas bus priešingai. Taip elgdamiesi sukursite pamatus, ant kurių statysite dar ne vieną savo kūrinį.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką