TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio horoskopas – kovo 17 d.

Vyras ir mėnulis
Shutterstock nuotr. / Vyras ir mėnulis
Šaltinis: 15min
0
A A

Skubėkite sužinoti, ar pirmoji šios savaitės darbo diena jums nepagailės žiupsnelio ypatingų potyrių? O gal jūsų laukia kur kas didingesni dalykai?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Per dieną privalėsite išspręsti ne vieną tarpusavio santykių rebusą. Kai nežinosite atsakymo, ilgai svarstysite, kur jūsų, o kur antrosios jūsų pusės vieta. Išlošite mažiau, jei galvosite apie save, o daugiau apie kitus. Vakare nemažai tikėsitės iš šeimos. Jiems atrodys, kad norite per daug. Šį kartą paguodos ieškokite tarp draugų.

 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pagal savo santykius su kolegomis, kurie nebus lengvi ir širdį glostantys, matuosite šios dienos gėrį ir blogį. Užuot bandę visiems kaskart įtikti, dažniau prisiminkite tikrąsias savo pareigas. Darbe norėsite užimti daugiau erdvės – kur kas daugiau nei vieną poziciją. Nesivaržydami apie tai galvosite ar kalbėsite iki išnaktų.

 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dėsite daug pastangų bendraudami su tais, kurie jums brangūs. Atlikę kelis netinkamus ėjimus, nežinosite būdų grįžti į pradinę padėtį. O kaip norėsite pradėti viską iš naujo! Todėl, prieš išsakydami savo nuomonę, keliskart įsigilinkite jos potekstę – jus gali neteisingai suprasti. Jei neperlenksite lazdos, vakare ragausite saldžius savo darbo vaisius.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ieškosite saugios užuovėjos ir, nesvarbu kur, namie ar darbe, būsite, ją tikrai rasite. Bet kuriuo atveju retkarčiais savo ar kitų žaizdeles privalėsite „patepti“ tolerancija ir diplomatija. Vakare, kelyje pastebėję kiek didesnę kliūtį nei įsivaizdavote, pamiršite, kur ėjote ir ko tikėjotės. Gali būti, kad prieš miegą kas nors švelniai paglostys jūsų galvą ir pasakys, jog viskas bus gerai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nenorintiems dalytis ir nepasiruošusiems šiandien bent kartais ištirpti minioje bus nesaugu, neramu ir nelengva. Pašalinkite visus „ne“, ir diena taps šviesi kaip reta. Kuo ryžtingiau vakare gludinsite netobulą savo pasaulį, tuo aiškesni bus visi nelygumai ir įtrūkiai. Jums nepakenktų išklausyti gyvenimo draugo ar draugės nuomonės.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nesiekite tapti kuo nors kitu, kad jiems įtiktumėte. Verčiau įrodykite sau, kad esate šio to verti, tada ir aplinkiniai netruks pastebėti. Kaip tai padaryti? Užsiimkite mėgstama veikla, kuri atskleistų stipriausias jūsų savybes. Ir jokiu būdu neieškokite paguodos pirkiniuose. Tiesa, draugai gali jus įtikinti, kad yra priešingai.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jei šiandien saldžiai pakvips švente, pasidžiaukite, kad tokia gali būti ideali naujos savaitės pradžia. Skleiskite šventinę nuotaiką ten, kur būsite. Tokiu būdu ir darbas taps malonus širdžiai. Tiesa, nelaukite didelių apdovanojimų už pastangas Verčiau skirkite laurus tiems, kuriuos mylite. Jie tai  būtinai įvertis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Norėsite užsisklęsti ir užsiimti tuo, kas teikia atgaivos. Kiek laiko tam galėsite skirti, atsakymo kol kas nėra. Kiekvieną sykį, kai eisite į viešumą, pasiimkite gėlių, saldumynų, nepamirškite gražių žodžių ir kitų dalykų, padėsiančių taikiai pasiekti tikslą. Vakare vieni ar su antrąja puse svajosite apie vasaros atostogas, bet neužkelkite per aukštai kartelės.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei norėsite, rasite nemažai priežasčių pasidžiaugti. Sėkmingai kursite ir stiprinsite žmogiškus ryšius, pasitelkdami geriausias savo savybes. Daugiausia atsakymų išgirsite atidžiai pažvelgę draugams į akis. Vakare klausykitės ir būkite išklausyti. Tačiau per daug nesitikėkite iš partnerių, ypač manydami, kad kartu esate nepralenkiami.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nerasite būdų išsisukti nuo darbų, bet greičiausiai net nesvarstysite apie tai. Visa širdimi tikėsite, kad jūsų triūsas nenueis niekais. Turbūt dėl šios priežasties įgysite dar didesnį pagreitį. Tačiau visa kita jums nebus patogu, net šiek tiek erzins. Šiandien nebus nieko svarbiau už tarpusavio santykius, bet nesuverskite kitiems visos šios pareigos naštos.

 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nuo dienos ligų ne tik save, bet ir kitus gydysite optimizmu. Taip pradėję rytą, pakiliai  tęsite dieną. Iš tiesų patogi vieta po saule šiandien jums garantuota. Dalį jos svajosite, dalį su entuziazmu dirbsite, o likusį laiką kursite nerealius planus. Nenustebkite, jei kurioje nors vietoje persistengsite. Svarbiausia – nepervargti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Tikėdami, kad visi sunkumai įveikiami, išsiruošite į dienos nuotykius. Nuginkluosite visus savo šypsena ir lipšnumu. Deja, retai pavyks išsitraukti iš kišenės taip reikalingą savigynos ginklą. Be to, dažniau vadovaukitės savo įžvalgomis ir kiekviename žingsnyje atsižvelkite į kitų interesus. Tik tuo atveju laimėjimas bus garantuotas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką