Dabar populiaru
Publikuota: 2014 kovo 30d. 23:00

Pirmadienio horoskopas – kovo 31 d.

Zodiako ženklai
Fotolia nuotr. / Zodiako ženklai

Skubėkite sužinoti, ar pirmoji šios savaitės darbo diena jums nepagailės žiupsnelio ypatingų potyrių? O gal jūsų laukia kur kas didingesni dalykai?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jūsų ryžtas nemažės dėl to, ką kiti manys ar sakys apie jūsų poelgius. Nepaisant pojūčio, kad viskas yra jūsų rankose, nepervertinkite savo jėgų. Antroji pusė ar dalykiniai partneriai gali nesuprasti jūsų, jei, nepaisydami jų nuomonės, kovosite už savo interesus. Vakarą praskaidrintų laikas, praleistas su draugais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Noriai rinksitės ramų atsitraukimą, bet dienos įvykiai vienaip ar kitaip įtrauks jus į įvykių sūkurį. Nuomonių neatitikimas darbe ar kilę ginčai dėl smulkių kasdienių užduočių, apkartintų šios dienos popietę. Pažvelkite į viską paprasčiau ir, užuot skubėję, mėgaukitės galimybe atlikti darbus taip gerai, kaip sugebate.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Labiau norėsite veikti vieni, bet privalėsite elgtis priešingai: pasitikėti kitais ir dirbti su jais, neužmirštant to, kas svarbu jums. Nors veiklos bus pakankamai, apie rezultatus kol kas galėsite tik pasvajoti. Išgirdę prieštaringų nuomonių, neskubėkite ieškoti kaltų, o raskite priežasčių praturtinti save naujomis patirtimis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ši diena skirta ryžtingiems ir drąsiems – visiems, kurie be abejonių eina savojo tikslo link. Tačiau per dideli užmojai gali sutrikdyti.  Verčiau efektyviai išnaudokite jums palankias aplinkybes, o iš nepalankių mokykitės. Vakare akistata tarp darbo ir šeimos tegu nepriverčia jūsų atsidurti aklagatvyje. Visus atsakymus rasite savyje.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pasiraitoję rankoves, griebkitės to, ką įmanoma greitai pradėti ir pabaigti, nes tam ši diena tinkamiausia. Tiesa, neperlenkite lazdos skubėdami ir neiššvaistykite visos savo energijos kalboms, kas bus ypač pavojinga vakare. Net jei galvojate, kad viską išmanote geriau, kitų nuomonę šiandien išklausyti būtina.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pasitikti dienos džiaugsmus ir ištverti negandas norėsite vieni, bet žvaigždės jums rekomenduoja ieškoti paramos tarp partnerių. Deja, nė akimirkai negalėsite atsipalaiduoti, turėsite veikti ryžtingai ir atlaidžiai žiūrėti į situacijas, kurios klostosi ne pagal jūsų planą. Kita vertus, kiekviena kliūtis atvers naujų galimybių puslapį.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Antroji jūsų pusė nevalingai darys viską, kad nustebintų jus. Deja, ne visada ir ne viską  priimsite su plačia šypsena lūpose. Jei į tai pažvelgsite žaismingiau, su ironijos gaidele – gyventi taps šviesiau. Tačiau vakare juokaudami galite nepataikyti į krepšį, o jūsų žodžiai, nuskambėję netinkamoje vietoje, sukeltų tikrą audrą stiklinėje.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Galvoti apie poilsį ar žvalgytis po praūžusio savaitgalio nuotykius nebus laiko. Visą jį pasiglemš darbas ir pareigos. Tačiau, plušėdami iš paskutiniųjų, nepamirškite, kas yra svarbiausiais jūsų turtas. Įrašę sveikatą į dienos prioritetų sąrašą, tikrai nesigailėsite. Dar priminkite sau, kad atsarga gėdos nedaro, o didžiausi jūsų priešai – stresas ir nuovargis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Noriai velsitės į dienos žaidimus, diskusijas ar viską, kas skatina jus veikti, atiduodant visas jėgas. Be to, rūpinsitės, kad būtų ne tik daug veiksmo, bet ir smagu. Nepaisant to, keli ramybės lašai, ruošiant dienos patiekalus, bus privalomi. O vakare aktyvioje diskusijoje nenuspręsite, kas svarbiau – ar komandos, ar jūsų pačių norai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Visą dieną norėsite susitelkti į savo vidų, kad geriau įvykdytumėte įsipareigojimus, arba sieksite užsidaryti privačioje erdvėje, kurioje neklaidžiotų nepažįstamųjų žvilgsniai. Tačiau diena nebus dosni ramybe. Vakare šeimos nariai nesiliaus jūsų stebinę, prisimindami ir primindami jums tai, ką patys buvote beveik užmiršę.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nuolatinis judėjimas iš vienos vietos į kitą ir aktyvus bendravimas neleis jūsų mintims nukrypti nuo pagrindinių darbų, tačiau ir sąlygų susikaupti neatsiras. Atidumas kelyje, pasirašant dokumentus ar sprendžiant su informacija susijusius reikalus bus svarbu, antraip vėliau be didelio noro kabinsite košę, kurios prisivirsite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Bus minčių, kaip papildyti tuštėjančią savo banko sąskaitą, bet dalis jų pasiliks galvoje arba užges pradinėje stadijoje. Tačiau ne visos. Žinoma, jei nenuleisite per anksti rankų. Ir nepervertinkite savo asmeninės galios, kai jūsų partneriai bandys jums ištiesti pagalbos ranką arba užvers jus gausybe pasiūlymų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką