Dabar populiaru
Publikuota: 2015 kovo 9d. 06:00

Pirmadienio horoskopas – kovo 9 d.

Mergaitė ir katinas.
Shutterstock nuotr. / Mergaitė ir katinas.

Kai šalia turi ką apkabinti ir pabučiuoti, kai jautiesi reikalingas, gyvenimas nušvinta visai kitomis spalvomis!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien įsiklausysite į šalia esančius, užuot primygtinai laikęsi įsikibę savo principų. Vengdami tiesmukiškumo, atidžiai klausydamiesi ir nedarydami skubotų išvadų, sutaupysite nemažai jėgų. Popietę noriai keiskite ir keiskitės. Padėkite tiems, kurie mano, kad dvi galvos sumąsto daugiau už vieną, o keturios rankos pakelia daugiau už dvi.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nors naujai savaitei išaušus būsite pasiruošę įnikti prieš jus styrančią darbų kupetą, pasitikrinkite, ar visi jie verti jūsų dėmesio. Visų pirma pasirūpinę gera atmosfera kolektyve, pagalvokite apie užduotis. Jei kas nepavyks, vakarop pagalbos kreipsitės į savo antrąją pusę, o patvirtinimo savo veiksmams ieškosite kitų žmonių akyse.   

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jums šiandien dalį dienos rūpės pasidžiaugti ir tuo džiaugsmu pasidalinti. To džiaugsmo jums gali suteikti bet kas, svarbu atlikti ne vien imančiojo, bet ir duodančiojo vaidmenį. Vakarėjant pamažėle ims spręstis įstrigę reikalai. Galiausiai tai įgis tinkamą greitį, ir išryškės konkretesni jūsų pastangų rezultatai. 

Taip pat skaitykite: Riebalus deginančių ir organizmą valančių kokteilių TOP 9

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dalį dienos dažniau žvalgysitės ne į ateitį, o į praeitį, ne į išorinę sėkmę, o į gilesnę pažintį su savimi ir su pačiais artimiausiais. Iki popietės skyrę daugiau dėmesio aštriems kampams tarp jūsų ir šeimos narių gludinti, vėliau būsite aktyvūs ir kūrybiški, o kaskart suteikdami sau progą būti kitokiais nei buvote vakar, tapsite stipresniais, drąsesniais, kūrybiškesniais. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dalį dienos pasitikėjimą savo jėgomis naudokite tik tuomet, kai užsiimsite jums jau įprasta veikla. Priešingu atveju, labiau pasitikėkite žmonėmis, kurie turi vertingos informacijos ir noro jums pagelbėti. Vakarėjant didžiulis emocinis krūvis atiteks jūsų šeimai ir namams. Dėl jų būsite pasiruošę kai ko atsisakyti ir kai ką permąstyti. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Bandysite visaip įtikti kitiems, tačiau ne altruistiškus tikslus turėdami, o norėdami palenkti kitų simpatijas savo pusėn ir gauti tai, kas neva jums priklauso. Popietę būsite pasiryžę sudėtingoms užduotims, kurias įveiksite tikrai ne vieni ir tikrai ne lengvabūdiškai. Gilinkitės į kiekvieną ištartą žodį ir jūsų ausis pasiekusią informaciją. 

Taip pat skaitykite: 26 gydančios Louise L. Hay mintys

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Galva suksis nuo noro, kad pasaulis būtų gražus, žmonės – nuostabūs, o gyvenimas – šventė. Tai bus tik dalis tiesos. Šventė tęsis tol, kol įniksite į naujas patirtis ar veiklas. Klaidos iki popietės įsivels bet kur ir be rimtos priežasties. Na, o vėliau žinokite, kaip atsisakyti, pakilti, atsitiesti ir vėl sukurti ką nors tvirto ir patikimo. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nenusidėsite, jei šiandien didžiąją dalį dienos leisite sau pasislėpti nuo gatvės ar biuro šurmulio ir stebėti viską lyg iš šalies. O jei būsite priversti tapti dalyviais, apsiginkluokite gėlėmis, skanėstais, komplimentais, teisingumu ir kompromisais. Popietę ne viskas bus taip sudėtinga: žinosite kaip pakovoti dėl savo asmeninės pozicijos sutvirtinimo.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Iki popietės rinksitės nerūpestingą bendravimą ir viltį, kad viskas išsispręs be jūsų pastangų. Iš tiesų jos reikalingos kaskart, kai jūs patenkate į kokią nors grupę, kad ir kur ji bebūtų. Vėliau pasirūpinkite savo vidiniu pasauliu ir savo asmeninėms reakcijoms į dienos įvykius. Verčiau apie tai, kas jūsų viduje, kitiems nežinoti. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Bandymai rasti nusiraminimą ir patvirtinimą darbe bus teisingas pasirinkimas, tačiau tai tiks tik anksčiau pradėtai veiklai. Daugiau sprendimų ateis , sudalyvavus nereikšmingame pokalbyje su kolegomis prie kavos ar arbatos puodelio nei uoliai dirbant. Popietę rasite būdų ir priežasčių, kaip įvėpti savo komandos narius. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kupini entuziazmo sieksite užtikrinti harmoningus santykius su jums svarbiais žmonėmis. Vien gerų norų gali nepakakti, todėl sugalvokite įvairesnių būdų užtikrinti stabilius ryšius. Dienos pradžioje pasirūpinę harmoningais santykiais, vėliau jausitės pakankamai stiprūs, kad atliktumėte net ir sudėtingiausias užduotis. 

Taip pat skaitykite: Seksualiausi moterų ir vyrų užsiėmimai

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ryte išsiruošite į darbą lyg į svarbų žygį, tačiau pasistenkite nešokti aukščiau galvos. Užsiimdami tuo, kas neišvengiama, būkite maksimaliai atidūs. Peržengę ne vieną slenkstį, popietę pajusite, kad viskas yra paprasčiau nei atrodo, ypač tuomet, kai paklūstate srovei, kuri ragina jus kovoti už erdvesnę vietą po saule. Nerkite giliai, nes tik ten slypi visi atsakymai.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką