Dabar populiaru
Publikuota: 2015 liepos 13d. 06:00

Pirmadienio horoskopas – liepos 13 d.

Moteris.
Shutterstock nuotr. / Moteris.

Linkime, kad šios dienos astrologinės prognozės padėtų jums rasti ramybę bei išeitį iš painių situacijų, jei esate į tokias įklimpę.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Lankstumas ir vikrumas šiandien jums pravers neplanuotose derybose ar trumpose išvykose, kurias patys inicijuosite ar būsite kitų pakviesti. Dar vikresni, šnekesni ir optimizmu trykštantys būsite vakarop. O ne visiškai realūs sumanymai namų atžvilgiu šį kartą gali viršyti visus jūsų ir šeimos narių lūkesčius.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien noriai bendrausite, turėdami ne vien norą pasišnekučiuoti, bet ir norėdami patenkinti vieną kitą savo užgaidą. Savo motyvus dažniausiai pasiliksite sau. Be to, ryšiai su artimais žmonėmis gali atsinaujinti ar atsirasti naujų, ne visiems matomų saitų. Ir tai dėl to, kad jums sekasi jų mintis perskaityti dar neišsakytas. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų idėjos įkvėps dideliems žygiams, kurių metu sieksite parodyti, ką sugebate, su viltimi turėti finansinės naudos. Tačiau net ir turint pačius geriausius norus, sunkiai susikoncentruosite ties konkrečia veikla. Be to, žodžiai iš jūsų lūpų liesis upeliais tarp komandos narių ir nesibaigiančiais pokalbiais su broliu, seserimi ar kaimynu. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums nebus noro dalyvauti daugybėje pokalbių ir kur kas dažniau atsitraukę iš šalies stebėsite pašnekesius nei savo nuomonę reikšite. Panašu, kad daugiau darysite nei kalbėsite. Be to, kad ir kokių nerealių minčių pilna jūsų galva – joms pakankamai dėmesio atseikėkite. O savo žiniomis pasiremdami išties toli nukeliausite. 

Taip pat skaitykite: Santykių ekspertai pataria. Kaip išmokti nepriekaištauti vyrui?

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką