Dabar populiaru
Publikuota: 2016 spalio 3d. 06:10

Pirmadienio horoskopas – spalio 3 d.

Gėlės
„Fotolia“ nuotr. / Gėlės

„Puiki diena naujiems darbams, stambiems projektams. Sėkmingiausi bus tie, kurie nebijo rizikuoti, išlaikyti savo poziciją, geba atlaikyti aplinkos spaudimą. Vakaras tinkamas aistringiems pasimatymams, tačiau tik tuo atveju, jei partnerį jau turite, kadangi naujos pažintys gali būti pernelyg komplikuotos“, – tikina astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jausitės kiek prieštaringai. Viena vertus, norėsite pasitraukti į saugią vienutę kur niekas nežino nieko apie jus, kita vertus, jausite, kaip sklandžiai pavyksta įtikinti kitus ar net jiems daryti netiesioginę įtaką. Beje, svarbu patikėti tuo, ką sako jūsų nuojauta ir leisti savo vidinėms galioms sustiprėti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Regis, jog šiandien verta mesti šalin nepasitikėjimą, kaip kokį nuodą, gadinantį jūsų santykius su žmonėmis. Kreiptis patarimo į draugus ar kolegas ir besąlygiškai patikėti viskuo, ką girdite, bus ypatingai svarbu: jums bus suteikta visapusiška pagalba, patarimai ir kitos šiai dienai reikalingos gairės.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien visas jūsų mintis užvaldys darbas ir pareigos, ryšiai su kolegomis ir būtinybė išsaugoti savo gerą savijautą. Tiesa, verta pagalvoti ne tik apie tai, kaip patobulinti visas šias sritis, ko atsisakyti ir ką nauja pasirinkti, tačiau septyniskart pamatuoti prieš pasirenkant tą tikslą, kuris jus vilioja.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien viską barstysite nepasitikėjimo prieskoniais, tačiau tai negesins jūsų noro gerai leisti laiką, save tinkamai išreikšti ir parodyti kitiems, kokie esate ypatingi. Jausitės gerai ir veltui laiko nešvaistysite, net jei pasiduosite pagundai pabėgti nuo realybės į žinių, nuotykių, pažinimo ir agitacijų pasaulį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kad ir kur šiandien būsite, vis mintimis ar veiksmais grįšite į namus ir juose esančius rūpestėlius. Jūsų mintyse jie spręsis lengvai, o ar realybėje viskas eisis nepriekaištingai, įsitikinsite vėliau. Bet kuriuo atveju, visi, su kuriais per dieną susidursite, įvertins jūsų pastebėtus ženklus ir gebėjimą jais vadovautis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kuo šiandien daugiau judėsite ir kuo aktyviau ieškosite – tuo daugiau nuveiksite. Aktyvus bendravimas ir daugybė susitikimų skatins rinkti žinias ir dalytis naujienomis, net jei ne visomis patikėsite iš karto. Vieninteliai, kuo tikėsite besąlygiškai, tai jūsų partneriai – juos tiesiog paversite susižavėjimo objektu.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jūsų prioritetai bus jūsų vertybės ir iš galvos neišeis jūsų materialiojo pagrindo stiprinimas. Tam tiks visokiausios priemonės, apie kurias kalbama puse lūpų arba nekalbama visai. Jei ieškosite šiaudo, padedančio jums išplaukti sudėtingesnėse situacijose, atrasite jį savo kasdieniuose darbuose.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien, nusprendę parodyti save ir tai, kuo esate unikalūs, taip ir padarykite. Pagarba ir dėmesys bus pasiekiami ranka. Regis, vos užsigeidę, be jokių ypatingų pastangų sudominsite aplinkinius. Svarbiu koziriu rinksitės savo kūrybiškumą ir savo atžalas, kuriems leisite besąlygiškai diktuoti sąlygas.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien nieko nepešite aktyviai kaišiodami galvą iš minios. Todėl kiek galite ilgiau pasilikite joje, kur išvengsite jus tyrinėjančių žvilgsnių. Būdami stebėtojais ir matydami įvykius iš šalies, kur kas geriau suprasite savo pačių troškimus. O tai, kas vyksta namuose, bus tikrasis jūsų širdies džiaugsmas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien gausite visą rinkinį priemonių, leidžiančių numalšinti savo komandinės veiklos alkį. Jums bus lengva įtikinti bendražygius bet kuo, ką tik pasirinksite, ypač jei parodysite, kaip jais pasitikite. Vaizduotės vaisiai ir kažkokie nepaaiškinami dalykai gali tapti ne kliūtimi, o pagalba, įgyvendinant sumanymus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jus pirmyn ves viltis, kad galite užimti tvirtas pozicijas savo darbe. Tiesa, apie tai nenoriai atvirausite ir darbui naudosite tik jums suprantamas priemones. Beje, pasitikėjimas tuo, ką galite vien jūs ir nuoširdus noras kitiems padėti, jums leis lengviau užimti tvirtas pozicijas, nei bandymai ką nors nurungti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien prie jūsų tiek gera, tiek bloga, atskubės nelaukta ir nekviesta. Tačiau, jei susitelksite tik į gera, diena jus apdovanos ramybe, pasitikėjimu, suteiks prasmės ir reikalingų žinių. Nevaržykite savęs, statydami sienas. Priešingai, parodykite aplinkiniams, kuo esate ypatingi ir žinote, kaip tai panaudoti.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką