Dabar populiaru
Publikuota: 2015 spalio 5d. 06:00

Pirmadienio horoskopas – spalio 5 d.

Mergaitė ir katinas.
Shutterstock nuotr. / Mergaitė ir katinas.

Švelnumo, atjautos ir rūpesčio kupinos dienos. Pasirūpinkite mažesniu bei silpnesniu už save.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Būtinybė pasirūpinti namais, kuo nors iš šeimos narių ar savo asmenine erdve taps jūsų svarbiausia dienos užduotimi.  Deja, popietę kai kas iš namiškių gali neteisingai suprasti jūsų keistus poelgius, bandymus kai ką prieš jų norą atlikti savaip ar pastangas juos nustebinti. Nėra abejonių, jog svarbu būti jautresniems artimų žmonių reakcijoms ir būsenoms.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nuoširdžiai šiandien bendrausite, būdami atidūs ne tik savo pašnekovų mintims, bet ir jų nuotaikoms. Tačiau popietę ne visiškai sėkmingai susidorosite su netikusių prisiminimų našta, neplanuotomis išvykomis ar susitikimais, kurie iškels į paviršių dalykus, kuriuos norėjote pamiršti ar nutylėti. Galimas daiktas, kažkokią primirštą medžiagą turėsite pasikartoti. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums bus gera atlikti tai, kas neša naudą, todėl kuo daugiau įgysite ar turėsite – tuo geriau jausitės. Nenuostabu, kad kai kurie pasielgs priešingai, manydami, jog naujas daiktas pasotintų jų išaugusį apetitą. Tuo atveju pravartu atsiminti, kad netikėtai galvon šovusios idėjos ar keistos jūsų draugų rekomendacijos yra prastoki patarėjai. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien būsite užtikrinti dėl savo vietos po saule ir visaip stiprinsite savo pozicijas, gerindami apie save kitų žmonių nuomonę. Kartais, tiesa, kiek persistengsite, rodydami tai, kas jums aktualu – kitiems tai gali atrodyti nieko verta. Dar šiek tiek painiavos atpūs kažkokie vėjai darbo vietoje ar aukštesnes pareigas užimančių asmenų poelgiai. 

Taip pat skaitykite: Šmaikštusis žodynėlis: 25 moterų frazės, kurių vyrai nesupranta

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką