Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio horoskopas - vasario 24 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su paskutinio vasario pirmadienio astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitės pradžioje jausite ne tik jėgų, bet ir entuziazmo antplūdį. Pasikraukite būdami tarp žmonių, kad  nepritrūktumėte jėgų atlikti darbelius, į kuriuos vėliau būsite įkinkyti. Su tokiu rezervu net nuobodi veikla jūsų neapsunkins. Galiausiai suprasite, kad atidžiai atliktos net nepatrauklios užduotys gali suteikti pakankamai pasitenkinimo.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Iki vidurdienio savo energiją panaudokite svarbiems darbams atlikti, nevengdami bendradarbiavimo ir būtinų pokyčių. Vėliau venkite užkariauti nežinomas žemes ar užsikrauti sau ant pečių sudėtingas užduotis. Popietę jums bus lengviau įvertinti tiek savo, tiek kitų jėgas. Žvilgsnis, krypstantis aukštyn, neleis jums praleisti iš akių svarbiausio.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ryte jūra bus iki kelių tada, kai norėsite ką nors sužavėti. Jei nepersistengsite – įgysite patikimų partnerių. Vakarop norėsite patikimų ir išbandytų metodų, leidžiančių nuosekliai eiti anksčiau pasirinkta kryptimi. Tiesa, geriau seksis tai, ką atliksite ne vieni. Vėlų vakarą intuicija patar, kaip rasti atsakymus į jus kamuojančias mįsles.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Optimizmas bus nuolatinis jūsų palydovas didžiąją dienos dalį. Pradžioje jis bus gelbstintis, o vėliau trukdantis, kuomet geriau atlikti įprastus darbus, negalvojant, kaip būtų, jeigu būtų. Vėliau tokios mintys išnyks lyg dūmas, o jūs rimtu žvilgsniu pažvelgsite į tuos, su kuriais dalijatės savo gyvenimu ar darbu. Būkite tolerantiški, kai reikės pateisinti mažytes jų nuodėmes. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dieną pradėsite aktyviai bendraudami ir nestatydami niekam nei sienų, nei kitų ribų. Žinoma, ir sau. Tai padės jums kūrybiškai įgyvendinti asmeninius ir profesinius tikslus. Pavakare rasite pasitenkinimą dalykuose, iš kurių susideda jūsų kasdienybė, nepamiršdami apie tvarką ir galimybę vadovautis nuojauta, einat link mažų šios dienos tikslų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pirmadienio rytą jūsų apetitas viskam bus nepasotinamas. Tikėdamiesi ir siekdami daug visko iš karto, rizikuojate išbarstyti save. Todėl nusistatykite vieną kryptį ir link jos judėkite. Popietę norai taps realesni, o jūs ir rinksitės konkrečias priemones jiems realizuoti. Neprarasite ryšio su realybe net užsiimdami kūrybiška veikla ar skubėdami į pasimatymą.   

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Pirmadienio rytą neskubinkite įvykių ir nesivelkite į jokias avantiūras. Ir be to jūsų energija neliks nepastebėta. Po pietų pajausite, kaip gera ir paprasta pasinerti į mėgstamą veiklą. Geriau jausitės ten, kur jūsų nestebi daugybė smalsių akių: namuose ar kitoje jums pažįstamoje aplinkoje. Vėlų vakarą tyliai puoselėkite svajones. Kokias? Niekam neprasitarkite.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pirmadienio rytą užsiimsite darbais, kurie arba be priežasties liks nepastebėti, arba sieksite to sąmoningai. Tačiau tik jums atrodys, kad atliekate kažką prasminga. Greičiausiai be reikalo stipriai persistengsite. Vakarop klaidžiodami po savo minčių pasaulį suprasite, kad jos netelpa galvoje. Atskleisdami jas, suteikite joms kuo aiškesnę formą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Didžiąją dienos dalį jums netruks dėmesio, o su kolektyvo pagalba išdrįsite įveikti ne vieną viršukalnę. Tuo metu pirmyn judėsite, vedami noro atsiskleisti, vėliau – siekdami iš to turėti naudos. Pasijusite kur kas tvirčiau stovintys ant žemės. Nepaisant to, vėlų vakarą nevaržykite savęs, norėdami įgyvendinti seną svajonę, susijusią su jūsų namais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitės pradžioje nenustygsite vietoje. Tačiau savireklama jums užsiimti rekomenduojama tik vakarop, kai Mėnulis pereis į jūsų ženklą. O kol kas užbaikite svarbius darbus. Juos atliekant netruks optimizmo ir vilties, kad viskas, nepaisant menkų nesklandumų, galiausiai baigsis gerai. Rimti ir disciplinuoti pasitiksite vakarą, o čia jus kur buvęs kur nebuvęs užklups įkvėpimas. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jausitės nejaukiai, siekdami sutalpinti reikšmingus dalykus į ankštas lentynas. Nesiblaškykite, siekdami neįmanomo, nors toks noras dalį dienos bus ryškus, užtemdydamas visus kitus dalykus. Popietę rečiau kaišiokite nosį į dienos šviesą. Pasilikę nuošalyje, nuveiksite daugiau, pamatysite ryškiau ir suprasite viską kur kas aiškiau.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pirmadienio rytą svajonėms laiko nebus, nes privalėsite aktyviai dalyvauti bendroje grupės veikloje. Be baimių pasidalykite savo lūkesčiais su draugais ar kolegomis ir paprašykite patarimo. Pasikliaukite ne tik jais, bet ir savimi, nes dabar ankstesnes savo svajones galite paversti kūnu. Ir nepamirškite: darbas žmogų puošia – šiandien šis posakis idealiai tinka jums.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką