Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio horoskopas – balandžio 21 d.

Žydinčios alyvos ir skraidantys drugeliai
Fotolia nuotr. / Žydinčios alyvos ir skraidantys drugeliai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pasmalsaukite, kokį pirmadienį jums prognozuoja žvaigždės...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Avinas Avinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Pasirinkimų praleisti dieną turėsite pakankamai, tačiau tik dalis jų bus lengvi. Susidūrę su reikalavimais būti išvien su artimaisiais ir neatsiskiriant nuo jų atlikti jums svarbias užduotis, neįsivelkite į kovas. Greitai suprasite, kad, eidami pasiūlytu takeliu, prieisite vietą, kurioje visiems bus gera.

Jautis Jautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Būsite susitelkę ties tuo, kas jums rūpi. Tai vienintelis būdas nepamesti gijos, padedančios rasti tinkamus sprendimus. Visai nesvarbu, kas tai: buities nesklandumai ar nesusipratimai bendraujant. Rimtu veidu išsakytas antrosios pusės pasiūlymas iš pradžių gali jus trikdyti, bet ilgainiui džiaugsitės jam ar jai pritarę.

Dvyniai Dvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Vargu šiandien ar kam rūpės spalvinga jūsų asmenybė. Svarbūs būsite tiek, kiek sugebėsite bendradarbiauti: ir ragaujami patiekalai bus skanesni, ir saulė švies ryškiau, ir artimieji labiau jumis tikės. Tiesa, retkarčiais kils abejonių, ar ne per anksti baigėsi šventės, nes per popietę užsiris nemenka pareigų našta.

Vėžys Vėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nors būsite įsitikinę, kad jausmus ir mintis reiškiate tinkamai, tikinčiųjų jumis bus mažai. O tai jus ves toli gražu ne ten, kur norėtųsi. Ar pliaups lietus, ar griaudės perkūnija, ar ritinėsis žeme saulė, bet kuriuo atveju išlaikykite pusiausvyrą ir šaltakraujiškumą. Čia jums į pagalbą nieko nelaukęs atskubės artimas žmogus arba vaikai.   

Liūtas Liūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Priežasčių džiaugtis bus mažai. Manysite, kad didžioji užduotis jums bus rasti jų kuo daugiau. Deja, mažiausiai norėsite eiti prieš srovę ir mielai slėpsitės nuo sudėtingų užduočių, atlikdami, pavyzdžiui, nedideles pareigas šeimos nariams. Šioje vietoje nesuklupsite, jei vadovausitės instrukcijomis.    

Mergelė Mergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Antroji Velykų diena negailės jums nieko, jei neperžengsite nustatytų ribų. Nesibaiminkite, nes jausite jas savo vidumi. Būdami jums skirtoje erdvėje, galėsite būti ne tik rimti ir susikaupę, bet ir išsiilgę romantikos, įspūdžių. Naujos pažintys megsis lengvai, o su tais, kurie yra jūsų gyvenimo dalis, turėsite nepriekaištingą laisvalaikį.

Svarstyklės Svarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nors iš visų jėgų kurstysite šeimos židinį, sušilusiųjų ir laimingųjų namuose nebus daug. Galbūt mesitės į kitą pusę, pavyzdžiui, nuspręsite papildyti savo drabužinę ar ką nors įsigyti namams. O čia jums nepavyks rasti taip geidžiamo aukso vidurio. Bėda, kad šiandien negalite būti savimi, o visa armija jūsų artimųjų iš jūsų tikisi kažko kito, nei galite jiems duoti.

Skorpionas Skorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Bendrausite daug, bet niekam nedovanosite daugiau šypsenų nei, jūsų galva, jie nusipelnė. Galbūt apie savo vertinimo skalę prabilsite ir visiems pasiūlysite tokias žaidimo taisykles, kokios priimtinos jums. Jums pritariančiųjų atsiras, bet daugiau džiaugsmo jų širdyse nebus. O jūs juk žinote, kad ką pasėsi – tą ir pjausi.

Šaulys Šaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Žinosite, ko jums reikia, kad jaustumėtės ramūs ir užtikrinti, bet, galimas daiktas, nepajudinsite dėl to nė mažojo pirštelio. Arba, pamiršę šventes, nersite į veiklą, kurios prasmę kol kas suprasti galėsite tik jūs patys. Bet kuriuo atveju, nieko nedarysite skubotai ir viską kramtysite mažais kąsneliais prieš nurydami.  

Ožiaragis Ožiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Būsite tvirti lyg siena, į kurią galima arba atsiremti, arba užsigauti. Todėl kai rimtu veidu išklausysite draugų pasiūlymus praleisti popietę, jie nežinos, ar džiaugiatės, ar pykstate. Iš tiesų tik būdami tarp draugų rasite savyje jėgų išsivaduoti iš to, kas jus galbūt neramina ir trukdo būti tokiais, kokiais norite būti.

Vandenis Vandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Rinksitės galimybę neafišuoti nieko, kas jums svarbu, kas jus slegia ir dėl ko džiaugiatės. Vietoj būtinybės mėgautis švente, mieliau kibsite į darbus ir, jei tik bus galimybė, pasirinksite šį jums saugų kelią. Kad bendravimas su artimaisiais netaptų prievole, pažvelkite į viską iš šalies, neįsitraukdami gilyn į šventinį šurmulį.

Žuvys Žuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ieškosite draugų, kurie norėtų ir galėtų su jumis švęsti. Tik tarp jų pasijusite svarbūs ir reikšmingi. Net jei ne visada pavyks išvengti aštrių kampų, nenusiminsite. Svarbu bus žinoti, kad jūsų nepamiršo. Galimas daiktas, kad popietę iš toli atklys priminimas, kad žaidimų ir švenčių laikas baigiasi, o jus privalote užsiimti kuo nors rimtu.

Komentarai
Temos ženklai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką