Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas ketvirtadieniui – rugsėjo 6 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas 

(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Viską užbaikite ir pasidžiaukite tais, kurie šalia jūsų. Nesvarbu, kad jums labiau patinka pradėti: šiandien tam nebus nė vienos palankios akimirkos. O vakare prasidėjusi Veneros viešnagė Liūto ženkle ir truksianti iki spalio pradžios bus meilės ir malonumų laikotarpis. Lepinkite savo dėmesiu tuos, kuriuos mylite labiausiai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Įpusėjus savaitei būtų laikas atsipūsti, bet tai tik žvaigždžių patarimas, kurį įgyvendinti sunku. Todėl geriausia, ką galite padaryti, tai ramiai ir nuosekliai dirbti jau turimus darbus ir nepradėti nieko nauja. Vakarėjant meilės reikalus prižiūrinti planeta pakeis savo buvimo vietą. Tai reikš, kad daugiau jūsų švelnumo ir dėmesio visą mėnesį susilauks šeima ir namai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Naujus darbus galėsite pradėti rytoj, o šiandien susikaupkite prie to, kas įprasta ir nereikalauja didelio atidumo. Būsite išsiblaškę, o tai skatins klysti, vėluoti, netesėti pažadų. Visa tai vieni niekai, palyginus su tuo, kad vakare į Liūto ženklą pereis Venera. Ji skatins jus atvirai demonstruoti jausmus, būti dosnius, geranoriškus, sakyti komplimentus ir jų nekukliai tikėtis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei esate susikoncentravę į savo tikslus, siekite jų nesiblaškydami: tam šiandien turėsite visas sąlygas. Atkreipkite dėmesį, kad atidumo trūkumas gali pridaryti labai daug žalos. Meilės, pinigų ir kitų malonumų planeta nusprendė mėnesį pasisvečiuoti Liūto ženkle. Taigi jums iki spalio pradžios bus palankus metas iki soties pasimėgauti komfortu: maistu, šauniais pirkiniais ir intymiais malonumais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nors diena nuo pirmos iki paskutinės sekundės netinkama naujai pradžiai, yra viena džiugi naujiena. Vakarop, Venerai perėjus į jūsų ženklą, pamatysite daugiau spalvų ir atspalvių, bet turbūt labiausiai norėsite švytėti patys. Tai tik pradžia, kuri tęsis visą mėnesį: jo metu galite kitiems parodyti, kokie nepakartojami esate.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Neproduktyvi diena aktyviems, naujovių siekiantiems žmonėms. Užsiimkite įprastais darbais, nepradėkite naujos, ypač rizikingos veiklos. Į Liūto ženklą pereinanti Venera skatins daugiau laiko praleisti vienumoje, pabūti gamtoje. Vienus tokia planetos padėtis ragins daugiau meilės ir dėmesio skirti kenčiantiems, o kitus – užmegzti slaptus meilės ryšius.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Leiskite sau pasirinkti šiandienai paprastesnių užduočių, kad išvengtumėte klaidų. Vietoje vieno svarbaus naujo darbo atlikite kalnus mažų įstrigusių darbelių – nepasigailėsite. Venerai perėjus į Liūto ženklą, jus trauks naujovės ir atsiras galimybių draugiškus santykius paversti romantiškais. Be to, gražūs meilės žodžiai taps svarbesni už pačią meilę.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Diena nebus tinkama rimtiems darbams, reikalaujantiems atidumo ir susikaupimo, o ir naujų pradėti neverta. Viena naujiena ta, kad Venera keičia ženklą, o tai jus paskatins nuo šiandien visą mėnesį keisti požiūrį į jausmų išraišką ir kvies elgtis ne visai taip, kaip jums įprasta: atvirai ir demonstratyviai. Be to, gali kilti pavojus (o gal galimybė?) užmegzti tarnybinį romaną.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šį rugsėjo ketvirtadienį sėkmės nesulauksite, jei ryžtingai imsitės įgyvendinti kokius nors naujus projektus. Pasiseks tiems, kurie kantriai, kruopščiai ir su meile atliks įprastus darbus. Be to, šiandien Venera baigs savo viešnagę Vėžio ženkle ir, perėjusi į gretimą Liūto ženklą, skatins meilės žodžius tarti kur kas garsiau, išraiškingiau, o jus trauks nauji horizontai ir ateis dovanų iš toli.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien žvaigždės pataria neužsiimti jokia nauja veikla, nes tai neduos rezultatų, o tik nepaaiškinamą tuštumą ir vilčių žlugimą. Viskas bus gerai, jei atidžiai atliksite įprastus darbus. Vakare meilės ir pinigų reikalus valdanti planeta pakeis ženklą ir dėl to tapsite jautresni dėmesiui, lauksite iš savo partnerio susižavėjimo ir komplimentų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Diena pasitiks jus išsiblaškiusi ir neveikli, bet tiks atlikti tai, kas įprasta, aišku, kai niekas neblaško ir niekas nieko naujo nepradeda. Vakare ore pakvips sodriais kvapais, spalvos taps ryškios, meilės žodžiai bus įvilkti į teatro artistų kostiumus. Jums tai bus šioks toks iššūkis, proga prisitaikyti ir daugiau dėmesio skirti savo antrajai pusei. Atminkite: iki spalio pradžios būsite išgirsti, jei negailėsite kitiems komplimentų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien pasistenkite neapsikrauti naujais darbais ir iniciatyvomis. Vienas pavėluos, kitas neateis, trečias pamirš, ketvirtam išsikraus telefonas... Galiausiai suprasite, kad neįvyko nieko, ką buvote numatę. Visa kita bus puiku, ypač tai, kad nuo šiandien dėl ženklą pakeitusios Veneros visą mėnesį būsite atidesni gyvenimo smulkmenoms.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką