Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 2d. 13:00

Rytų horoskopas 2015 metams pagal gimimo metus

Kas mūsų laukia 2015-aisiais?
Fotolia nuotr. / Kas mūsų laukia 2015-aisiais?

Pagal kinų horoskopą, medinės Ožkos metai atneš lengvų, bet ne visada stabilių pajamų. Tikėtina, kad išsispręs daugelis ekonominių ir politinių problemų, žadamos sėkmingos ir jaudinančios kelionės. 2015-aisiais metais mūsų taip pat laukia sensacingi atradimai, naujos, įspūdingos pramogos.

Be to, 2015 metais priartėsime prie gamtos, kuri padovanos mums didžiulės laimės jausmą, o gebėjimas prisitaikyti gyvenimą pavers žymiai lengvesniu ir malonesniu. Kai reikės, mokėsime apsimesti, užsidėti kaukes, dėl to finansiniai bei asmeniniai reikalai bus sėkmingesni.

Horoskopas perspėja, kad 2015-ieji bus emociškai sudėtingi – lengvai prarasime kantrybę bei psichinę pusiausvyrą. Be to, lyg tyčia, tikrinsime artimųjų bei draugų ryšių tvirtumą. Sulauksime nemažai pranešimų apie artėjančią nelaimę, bet beveik visų pavyks išvengti.

Taip pat skaitykite: Trumpas 2015-ųjų metų horoskopas

Apskritai Ožkos metai bus nešykštūs ir atneš mums daug gerų dalykų. Pasidomėkime, ko laukti kiekvienam mūsų pagal gimimo metus. Primename, kad 2015-ieji metai pagal kinų kalendorių prasidės tik vasario 19 d.

Žiurkė (1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008)

Gimusiems Žiurkės metais žadami geri 2015-ieji metai. Baigsis nesėkmės, kurios jus persekiojo Arklio metais, jūs vėl pajusite pasitikėjimą savo jėgomis, užsidegę sieksite naujų tikslų. Tikėtina, susirasite naują darbą ir užimsite lyderio pozicijas. Visus ateinančius metus būsite dėmesio centre, papildysite savo finansines atsargas bei įgysite patikimų verslo partnerių.

Be to, rasite laiko savo senam ar naujam pomėgiui, kuris greičiausiai bus susijęs su menais. Jei laisvalaikiu rašote knygas ar tapote, sukursite tikrą šedevrą! Apskritai žvaigždės Žiurkėms žada sėkmę tiek kūryboje, tiek darbinėje sferoje.

Jautis (1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009)

Jaučių laukia nelengvi metai. Sunkiai prisitaikysite prie naujovių, laiku neatpažinsite sunkaus laikotarpio pradžios, dėl to praleisite progą pakreipti situaciją savo naudai. Jaučiams teks sunkiai dirbti, bet darbas neatneš tokių pajamų ir rezultatų, kokių tikėsitės. Nepavyks patenkinti ir savo ambicijų. Todėl Ožkos metais nekelkite sau aukštų tikslų, verčiau meskite visas jėgas, kad išsaugotumėte tai, ką turite dabar.

Ateinančiais metais nuolat nerimausite, išsibalansuos nervų sistema. Net jei galvojate, kad esate „kietas“ žmogus, kai kurie įvykiai vers jus nuolat nervintis ir jaudintis. Tikėtina, kad gerokai nervus jums pagadins giminaičiai ar mylimasis. Jums gali tekti spręsti ne tik savo, bet ir jums brangių žmonių problemas.

Tigras (1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010)

Ateinančiais metais daug kas priklausys nuo Tigrų sugebėjimo apeiti artėjančias problemas. Kuo toliau būsite nuo žmonių, kurie kaip magnetas traukia nelaimes, tuo sėkmingesni jums bus 2015-ieji metai. Būkite atsargūs: neieškokite nuotykių, nepradėkite brangių projektų ir net nekeliaukite kartu su asmenimis, kurie traukia bėdas. Apskritai, kontroliuokite viską, kas vyksta aplink jus ir protingai leiskite pinigus. Vienintelis dalykas, kur galite neskaičiuoti, – kelionės. Žvaigždės žada, kad kokia nors tolima kelionė bus jūsų laimės šaltinis.

Kitais metais galite pakeisti veiklos sritį. Tikėtina, kad dabartinė jūsų veikla prekių ir paslaugų rinkoje neteks savo vertės, tad būsite priversti rasti naują pajamų šaltinį. Būtent todėl turite atsargiai elgtis su savo finansais, tikėtina, kad kurį laiką turėsite pragyventi iš santaupų.

Taip pat skaitykite: Intymus horoskopas jam ir jai: seksualumas ir meilės žaidimai

Kiškis (1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011)

Kiškių laukia pakankamai laimingi metai. Būsite aktyvūs kultūriniame bei socialiniame gyvenime, pramogausite ir produktyviai dirbsite – viskam užteks ir jėgų, ir pinigų. Jeigu nuspręsite pakeisti veiklos sritį, tikėtina, kad ir čia jūsų lauks sėkmė. Visada rasite kuo užsiimti, nuobodžiauti neteks. Žvaigždės žada didesnes pajamas –  pelną atneš arba naujas darbas, arba projektas, kuris 2014-aisiais metais jums tebuvo pramoga.

Be to, pirmąjį metų pusmetį jūsų laukia džiaugsmingas įvykis, kuris jūsų gyvenimą užpildys nauja prasme. Jūs ne tik teigiamai žiūrėsite į pasaulį, bet įgysite neįkainojamos patirties, kuri leis dar labiau tobulėti. Menkos problemos, kurių sulauksite Ožkos metais, nesukels jums didelių rūpesčių.

Drakonas (1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012)

Gimusių Drakono metais laukia ramūs ir geri metai. Sugebėsite tinkamai paskirstyti darbą, todėl, nesiversdami per galvą, užsidirbsite pakankamai. Jeigu esate patenkinti dabartine veikla, tai ir toliau kopkite karjeros laiptais, o jeigu užsimanysite permainų, be jokių problemų atrasite save naujoje sferoje. Tiesa, antruoju atveju teks kiek sumažinti išlaidas.

Tam, kad artėjantys Ožkos metai būtų tikrai produktyvūs ir sėkmingi, nesivelkite į diskusijas su žmonėmis, kurie nieko nenusimano apie jūsų profesiją ir siūlo jums pradėti kokią nors naują veiklą. Be to, žvaigždės pataria į piniginius reikalus nevelti draugų, nepradėti su jais verslo. Rudenį pelną turėsite dalintis su kuo nors iš giminių.

Gyvatė (1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013)

Gyvačių laukia sunkūs metai. Smūgį gali patirti ne tik jūsų finansinė gerovė, bet ir nervų sistema. Pasistenkite ramiai ir filosofiškai pažvelgti į problemas – jaudinimasis niekuo nepadės, užtat šaltakraujiškumas ir blaivus protas pagelbės rasti išeitį iš susiklosčiusios sudėtingos situacijos. Pavasarį žvaigždės pataria taupyti – susilaikykite nuo nebūtinų pirkinių. Taip pat šiuo laikotarpiu Gyvatėms rekomenduojama neatsisakyti nuo naujų verslo pasiūlymų.

2015 metais nutrūks ryšiai su senais pažįstamais – jie nepateisins jūsų lūkesčių, tad teks skubiai ieškoti naujų pažinčių. Horoskopas perspėja: kad ir su kokiais sunkumais susidursite, nesislėpkite nuo realybės ir neiškokite paguodos alkoholyje, jis neišspręs problemų, o tik pasunkins jas. Jeigu atsiras daug laisvo laiko, užsiimkite savo sveikata, taip pat ir psichologine.

Arklys (1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014)

Gimusių Arklio metais laukia derlingi, bet neramūs laikai. Nors to nemėgstate, jums teks prisitaikyti prie aplinkybių, tačiau iš to gausite kur kas daugiau, negu turėjote 2014-aisiais metais. Turėsite daug draugų, partnerių bei bendraminčių, tačiau tik tuo atveju, jeigu sugebėsite nusileisti ir nesidalyti su kitais to, kas jums nepriklauso. Finansinė padėtis bus stabili, bet jei investuosite į verslą ar perspektyvius projektus, o ne į pramogas.

Žvaigždės Arkliams žada naujų verslo partnerių iš užsienio atsiradimą. Taip pat galite patys išvykti į kitą šalį, kur rasite naują darbą arba pradėsite verslą. Prognozuojamos įdomios kelionės, kur ne tik pasisiemsite gerų emocijų, o taip pat pakeisite gyvenimo būdą. Didelė tikimybė, kad atsikratysite žalingų įpročių bei pradėsite rūpintis sveikata.

Taip pat skaitykite: Stiprios moters įvaizdis: drąsa, laisvė ir nepriklausomybė

Ožka (1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015)

Ožkų laukia puikūs metai. Atsivers patrauklios perspektyvos, kuriomis pasinaudoję, aprūpinsite savo ateitį bei finansinę gerovę. Aplinkiniai pritars jūsų nuomonei, tenkins jūsų užgaidas, todėl turėsite galimybę gauti nemenką pinigų sumą verslo plėtojimui ar kūrybiniam projektui. Jeigu jūsų veiklos sritis yra menas, pasieksite didelės sėkmės, galbūt sulauksite pripažinimo bei populiarumo, kuris atneš jums didelį pelną.

Be to, kaip magnetas traukstie prie savęs naujus žmones bei atsidursite dėmesio centre.  Patys su dideliu noru bursite aplink save asmenis, kurie įvertins jūsų nuopelnus. Ateinančiais metais jūsų laukia neįtikėtinos likimo dovanos, kvapą gniaužiančios kelionės, malonūs išgyvenimai, apie kuriuos anksčiau galėjote tik pasvajoti.

Beždžionė (1956, 1968, 1980, 1992, 2004)

Gimusieji Beždžionės metais mokės pasinaudoti nestabilia kitų žmonių padėtimi: vikriai manipuliuosite tais, kurie turi problemų. Regzdami gudrias intrigas, padidinsite savo asmeninę bei finansinę gerovę. Įdomiausia yra tai, kad liksite nenubausti. Tiesa, tik tuo atveju, jeigu dalysitės su tais, kurie jus atidžiai stebės.

Žvaigždės žada, kad atsiras reali galimybė pakeisti gyvenamąją vietą. Svarbiausia, neišvykite toli nuo gimtosios ar iš tos vietos, kur dabar gyvenate, ypač jeigu ten yra žmonių, už kuriuos esate atsakingas. Artėjantys metai žada permainų bendravimo srityje. Tikėtina, kad trauksite prie savęs žmones, kurie vienaip ar kitaip padės jums pasiekti savo tikslų. Tačiau nepamirškite ir senų draugų – jie jums taip pat bus reikalingi.

Taip pat skaitykite: Sausio mėnesio taroskopas: prognozės pagal gyvenimo kelio skaičių

Gaidys (1957, 1969, 1981, 1993, 2005)

Šio Zodiako ženklo gyvenime ateinančiais metais daug kas priklausys nuo to, kiek jis sugebės pasikliauti savo likimu. Tikėtina, kad jūsų laukia palankios permainos, bet jus ne visada plauksite pasroviui, netikėsite, kad viskas tik į gera. Žvaigždės rekomenduoja nesipriešinti likimui, kitaip nubaidysite sėkmę. Jeigu kokios nors aplinkybės privers jus pakeisti gyvenamąją vietą ar darbą (kas labai tikėtina 2015-taisiais metais) – priimkite tai kaip likimo dovaną. Ten, kur jūs atsidursite, viskas klostysis žymiai geriau.

Horoskopas rekomenduoja viską vertinti objektyviai, neieškoti problemų ten, kur jų nėra. Žvaigždės primygtinai pataria saugoti savo nervų sistemą, nekreipkite dėmesio į tariamai blogą nuojautą, nepiktnaudžiaukite žalingais įpročiais. Kalbant apie finansinę padėtį, horoskopas siūlo pasinaudoti visomis likimo suteikiamomis galimybėmis.

Taip pat skaitykite: 5 keisti ženklai, kaip meilė paveikia žmogaus būseną

Šuo (1958, 1970, 1982, 1994, 2006)

Šunų laukia sunkūs metai. Materialinės problemos varys jus į neviltį, ypač jei iš karto nuleisite rankas, net nepabandę pagerinti savo finansinės padėties. Pesimizmas – blogas patarėjas, todėl nesielvartaukite, verčiau iš karto ieškokite išeities iš kiekvienos sudėtingos situacijos. Jūsų pagrindiniai priešai 2015-aisiais metais – azartiniai lošimai, brangūs malonumai, neaiškios sutartys. Jeigu susilaikysite nuo šių pagundų, tai  dauguma piniginių bėdų aplenks jus.

Žvaigždės rekomenduoja nepradėti naujų projektų, mažai tikėtina, kad jie atsipirks, ypač jei būsite atsakingi ne tik už save, bet ir už kitus žmones. Geriausia nepradėti bendrų verslo reikalų su draugais ir giminaičiais. Visus 2015-uosius metus rūpinkitės savo sveikata, ne tiek fizine, kiek psichologine.

Kiaulė (1959, 1971, 1983, 1995, 2007)

2015 metai Kiaulėms žada daug įdomių perspektyvų. Atsivėrusios naujos galimybės leis jums atsikratyti problemų, kurios buvo užgriuvusios 2014-aisiais metais. Sėkmingai išspręsite daugelį ginčytinų klausimų arba iš viso nekreipsite į juos dėmesio. Visus metus likimas apdovanos jus mažomis, bet labai maloniomis staigmenomis, o jeigu esate susiję su menais, galite sulaukti netikėtai atėjusios šlovės.

2015-aisiais metais jums tik į naudą išeis prisiderinimas prie esamos tvarkos. Tikėtina, kad nemaištausite ir neprieštarausite vadovui ar kitam įtakingam asmeniui, o sugebėsite prisitaikyti prie naujų aplinkybių. Galutiniame variante laimėsite žymiai daugiau negu tie, kurie prieštaraus ir ginčysis. Žvaigždės žada, kad ateinančiais metais stabilizuosis ir jūsų finansinė padėtis. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

Streikuojantys Klaipėdos mokytojai išeis į gatves: „Tai gaisras, kurį gesinti reikia tuoj pat“

Vardai

15min studijoje – iš ekstremalios kelionės grįžę L.Pobedonoscevas ir A.Bružas

Aktualu

Justinas Mickus: Tikra Europos armija? Verčiau pakalbėkime apie tikrąją PESCO naudą

Vardai

Eimunto Nekrošiaus netektis: „Mirė visa lietuviška teatro epocha. Kurti toliau bus labai sunku“

Verslas

Seimas pritarė naujovėms: individualiai veiklai – mažesni mokesčiai, o „Sodrai“ – įrankis prieš sukčius

Kultūra

Mirė režisierius Eimuntas Nekrošius: artimųjų pageidavimu laidotuvės bus privačios

15min iš Belgrado Sportas

Serbų mačas su lietuviais Belgrade – vertas milijono

Verslas

Architektai sukritikavo Kauno Nemuno pakrantėje planuojamą projektą

Aktualu

Dailininkės A.Každailytės artimieji neiškovojo žiauresnės bausmės jos žudikui

Sportas

Kilnus lietuvaitės poelgis kainavo medalį: „Paprašė ir sutikau“

Gyvenimas

15min studijoje – pokalbis su neurologe apie migrenos simptomus ir pasekmes

Maistas

Nidos receptas: prancūziškas kalafiorų apkepas „gratin“

Vardai

R.Mačiulytės skriaudėjo nepasigailėjo ir apeliacinis teismas: nelaisvės terminas prailgintas

Aktualu

50 metų vienoje įmonėje išdirbęs ir net paminklą jai pastatęs kaunietis: „Niekad neėmiau biuletenio“

Mokslas.IT

Kai kur sutriko „Facebook“ veikla

Gazas

Dakaras – lenktynės, kurias pasmerkė net Vatikanas

Verslas

15min savininkė skelbs naujo vadovo atranką – S.Nuutmannas kyla karjeros laiptais

Aktualu

Prezidentūra ragina ieškoti kitų variantų šalies vadovams skraidinti

Aktualu

Buvęs Kauno vicemeras K.Krikščiūnas lieka pripažintas kaltu dėl piktnaudžiavimo

24sek

„Lietkabelio“ varžovų gretose – M.Popovičius ir buvęs J.Valančiūno komandos draugas

Naujienos

Aktualu

Streikuojantys Klaipėdos mokytojai išeis į gatves: „Tai gaisras, kurį gesinti reikia tuoj pat“

Vardai

15min studijoje – iš ekstremalios kelionės grįžę L.Pobedonoscevas ir A.Bružas

Aktualu

Justinas Mickus: Tikra Europos armija? Verčiau pakalbėkime apie tikrąją PESCO naudą

Vardai

Eimunto Nekrošiaus netektis: „Mirė visa lietuviška teatro epocha. Kurti toliau bus labai sunku“

Verslas

Seimas pritarė naujovėms: individualiai veiklai – mažesni mokesčiai, o „Sodrai“ – įrankis prieš sukčius

Kultūra

Mirė režisierius Eimuntas Nekrošius: artimųjų pageidavimu laidotuvės bus privačios

15min iš Belgrado Sportas

Serbų mačas su lietuviais Belgrade – vertas milijono

Mokslas.IT

Kai kur sutriko „Facebook“ veikla

Verslas

Architektai sukritikavo Kauno Nemuno pakrantėje planuojamą projektą

Aktualu

Dailininkės A.Každailytės artimieji neiškovojo žiauresnės bausmės jos žudikui

Sportas

Kilnus lietuvaitės poelgis kainavo medalį: „Paprašė ir sutikau“

Gyvenimas

15min studijoje – pokalbis su neurologe apie migrenos simptomus ir pasekmes

Aktualu

Visiškai girtas BMW vairuotojas Kaune sukėlė kraupią avariją

Vardai

R.Mačiulytės skriaudėjo nepasigailėjo ir apeliacinis teismas: nelaisvės terminas prailgintas

Aktualu

50 metų vienoje įmonėje išdirbęs ir net paminklą jai pastatęs kaunietis: „Niekad neėmiau biuletenio“

Gazas

Dakaras – lenktynės, kurias pasmerkė net Vatikanas

Verslas

15min savininkė skelbs naujo vadovo atranką – S.Nuutmannas kyla karjeros laiptais

Infografikas
Maistas

Nidos receptas: prancūziškas kalafiorų apkepas „gratin“

Aktualu

Prezidentūra ragina ieškoti kitų variantų šalies vadovams skraidinti

Vardai

Ypatingos

07:48
07:40

Gera keliauti kartu

Sveikata

Būk nesustabdoma

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką