Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 23d. 00:00

Savaitės horoskopas

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas

Horoskopas savaitei 11.23–11.29

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitė bus gan įdomi, atsiras pasiūlymų išsivaduoti iš tam tikrų nuostatų, įsisenėjusių problemų, taip pat atsiras jėgų įveikti sunkioms kliūtims. Būsite priversti į santykius ir savo ribas pažvelgti rimčiau – gali tekti priimti sudėtingus sprendimus. Gali tekti atsisakyti tam tikrų prabangos dalykų, kuriuos dar galėjote sau leisti. Taupykite kruopščiai planuodamas savo išlaidas. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Metas bus neblogas pradėti naujus santykius ar atgaivinti jau turimus. Deja, galite kažkuo patraukti asmenį, kuris jaus pavydą jums, o tai truputį apkartins gyvenimą. Pamirškite dvejones, geriau jas pakeiskite viltimi. Išmintinga būtų pergalvoti savo santykius su kolegomis, partneriais – pasikalbėkite iš širdies, gal jiems kažkas jūsų elgesyje nepatinka?

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Tai geras metas parodyti aplinkiniams, ką sugebate ir ištaisyti klaidas, o taip pat pasikelti bendradarbių ir valdžios akyse. Visus jums skiriamus darbus griežtai susiplanuokite, kitaip skubėsite, versitės per galvą ir padarysite daug klaidų. Be to, netikėkite gandais, pasikliaukite tik tikrais faktais. Trečiadienį kontroliuokite savo emocijas, žiūrėkite ką ir kaip sakote ir nesivelkite į bendradarbių konfliktus. Penktadienį, jeigu iškils pasirinkimo būtinybė: vaikai ar darbas, neabejodami rinkitės vaikus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kažkodėl šią savaitę nuolat jausite konkurenciją, įtampą, į aplinkinius žiūrėsite kaip į varžovus, o ne bendradarbius. Gali kankinti savigarbos problemos, nežinosite, ką galite, kaip jus vertina, o tai kels vidinį nepasitenkinimą. Nebijokite rizikuoti, jei pasitaikys proga. Kai pasiseks, pats pakilsite savo akyse. Atminkite, kad svarbiausia yra jūsų požiūris. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šią savaitę palanku pradėti ilgalaikius procesus, kuriems seniai brendote. Pavyzdžiui, galite pradėti laikytis naujos dietos ar atsikratyti žalingų įpročių. Nepamirškite, kad geriausiai sekasi tiems, kurie sunkiai dirba ir nepasiduoda. Patartina atsisakyti besaikio vartojimo ar destruktyvaus elgesio. Ir nors vidinis pasipriešinimas gali būti stiprus, nenuleiskite rankų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šią savaitę gali tekti išvykti į kelionę – galbūt tai bus komandiruotė, o gal su asmeniniu mokymusi susijusi išvyka. Palankus metas atsinaujinimui, vidinės ramybės paieškoms. Nebijokite šiek tiek atsiskirti nuo viso pasaulio, pabėgti nuo šurmulio, padarykite pertrauką renginių, vakarėlių maratone. Gali tekti pakovoti vardan to, ko norite ir ko siekiate, tačiau neatsisakykite savo svajonių. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šią savaitę tinginiauti neteks – pasiraitokite rankoves ir žinokite, kad už sunkų darbą bus atlyginta! Visgi planetų išsidėstymas ne ypač palankus – galite jaustis išvargę. Jūsų taip pat laukia pokyčiai namuose, kurių numatyti nesugebėsite. Tai gali būti tiek teigiami, tiek neigiami dalykai, kurių pasekoje visgi tapsite išmintingesni ir įgysite daugiau patirties. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitė bus sunki tuo, kad dėl bendros gerovės daugelis nesugebės jūsų palikti ramybėje. Įkyrumas greitai pradės jus varginti ir blogiausia, kad iš to nebus gerų rezultatų. Visgi jums gerai seksis kitus įtikinti bendram tikslui ir priversti dirbti. Savaitės viduryje susitvarkykite darbo vietą ar namus, nes kažkurioje erdvėje jaučiatės ne itin gerai vien dėl to, kad ten trūksta tvarkos. Venkite įsilinksminusių kompanijų, nes ten jūsų laukia praradimai arba liūdinančios žinios.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nors pats nesitikėsite, tačiau šią savaitę sulauksite komplimentų už savo pasiekimus. Nesiblaškykite, susikaupę dirbkite ir toliau. Patartina labiau valdyti emocijas, nes tik tada jūsų aplinkiniai įvertins kūrybines mintis ir išsiveržimus. Atidžiai žiūrėkite į bet kurias smulkmenas, kurios atsiras visos savaitės metu. Nebijokite veikti kūrybiškai ir atsakingai. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šią savaitę gali įvykti tam tikrų pokyčių santykiuose su partneriais ar kolegomis, tačiau jie nebus pozityvūs, todėl jausite spaudimą priimti sprendimus. Derybos, jei tokios bus, išsunks iš jūsų paskutinius energijos išteklius. Visgi kovokite iki paskutiniųjų. Savaitgalį patartina išjungti telefoną ir pamiršti apie darbą. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Būsite linkęs sau nuolaidžiauti. Sunkiai seksis laikytis savo įsipareigojimų, kaip pavyzdžiui, dietos, nustoti išlaidauti ir pan. Kita vertus, juk gyvenate tik vieną kartą, tad kartais galite pamiršti griežtus rėmus, į kuriuos save pats įstatėte. Savaitgalį, viskas, ko tik imsitės, slys iš rankų. Dėl to prastės nuotaika ir kris noras užsiimti kitais darbais. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nepriimkite rizikingų pasiūlymų ir idėjų, mat gali nesisekti, o ir žinių bei patirties pritrūks norint išbristi iš sudėtingos situacijos. Venkite ir didelių susibūrimų, ten jausitės irzlūs ir be nuotaikos. Geras metas bus darbe, visi darbai eisis it sviestu patepti, turėsite daug minčių, seksis kūrybiniai darbai. Savaitei einant į pabaigą užplūs energija, noras padėti kitiems. Jei trūksta pinigų, geriau palikite piniginę namie eidami į prekybos centrus.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką