TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitės horoskopas – balandžio 4–10 d.

Vaikai
Fotolia nuotr. / Vaikai
Šaltinis: 15min
0
A A

Sinoptikai žada šiltą savaitę, o kokiomis prognozėmis apipila astrologai?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

​​AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ši savaitė turtinga jums svarbiais astrologiniais įvykiais. Į jūsų ženklą pereis Venera, o šios padėties paveikti aktyviau rodysite savo jausmus ir būsite be galo žavūs. Be to, Merkurijus paliks jūsų ženklą, ilgam įsikurdamas gretimame Jaučio ženkle. Kiek įgrisę visiems kalbomis apie save, dabar savo neramias smegenis užimsite apmąstymais apie materialias vertybes ir praturtėjimo būdus.

Jaunatis, įvyksianti ketvirtadienio popietę, jums priežastis, nusimetus praeities naštą, daugiau padaryti dėl savęs ir savo nuožiūra. Būti savimi, eiti link savo užsibrėžto tikslo ir galbūt kažkokiose savo gyvenimo srityse tapti nauju žmogumi – svarbiausia. Tiesa, tam verta remtis savo žiniomis ar išsiskirti iš minios, tačiau nerekomenduojama konfrontuoti su vadovybe

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šią savaitę viena puiki žinia jums – planeta, atsakinga už bendravimą ir kitus komunikavimo būdus, pereis į jūsų ženklą. Jums bus ne tik paprasčiau reikšti savo mintis, bet ir laikyti vairą rankose bet kokioje diskusijoje. Kita vertus, dėl naujos Veneros padėties galite tapti savo jausmų belaisviais. Svajosite arba slėpsite tai, ką jaučiate, ieškodami išeities slaptuose ryšiuose.

Jaunatis gretimame Avino ženkle – tai priežastis išdalinti didžiąją dalį savęs kitiems, pamirštant apie save ir savo poreikius. Jei nesate tam paruošę dirvos, ruoškite ją iki ketvirtadienio, o tuomet numatykite savo būsimų veiksmų planą. Svarbu surasti sąjungininkų, gerai pažinti savo vidines galias ir neperdozuoti įsitikinimo savo teisumu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dėl dviejų asmeninių planetų vietos pokyčių jausite šiokias tokias pasekmes. Antai, Merkurijus Jaučio ženkle, dėl ko jūs kol kas turėsite prikąsti liežuvį ar bent jau sulėtinti kalbėjimo toną. Priversti daugiau laiko praleisti apmąstymuose nei smagiose diskusijose, ten atrasite daugelį atsakymų. Venera Avino ženkle, todėl jums mažiau rūpės jausmai, o labiau – draugiški ryšiai.

Dėl jaunaties galite nedvejodami kurti komandinius planus. Ir nesvarbu, ar esate tik komandos dalyviai, ar jos lyderiai, pajusite, jog pačiu laiku atsiranda jums reikalingi žmonės ir turite aibes idėjų, kurios visu žingsniu pralenkia laiką. Deja, sunkiai suvaldysite norą atverti tas duris, kurios jums yra uždaros.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šią savaitę dėl Veneros apsilankymo Avino ženkle jūsų susitelkimas į veiklą atkreips kitų žmonių žvilgsnius ir sukels jų susižavėjimą jūsų darbais ir pasiekimais. O dėl Merkurijaus viešnagės žemės ženkle, jūsų mintys bus nukreiptos į tai, kad kuo geriau pavyktų pasirūpinti savo svarbiausiais poreikiais. Kai pokalbiai su draugais ir komandos nariais netils, bus gera būti išgirstiems ir suprastiems.

Geros žinios norintiems imtis svarbių projektų darbo vietoje. Ketvirtadienį vyksianti jaunatis jūsų karjeros srityje suteiks jums ryžto siekti trokštamos viršūnės. Iki tol ruoškitės startui ir dėliokitės ateities planus. Pravartu vis sau priminti, jog bus daug atsakingo darbo, būtinybės iš esmės keisti kryptį ar naudoti naujausias technologijas, tačiau, šiukštu, neužkibkite ant kitų žmonių nemalonaus kabliuko.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šią savaitę jausmų pasaulyje įsivyraus daugiau aiškumo – kai Venera įžengia į Avino ženklo teritoriją, jums atsiveria vartai į platesnius pasaulius, padedančius daugiau sužinoti ir kitiems su malonumu paskleisti tai, ką žinote. Intelekto valdovas Merkurijus įsikurs Jaučio ženkle, taigi jums atėjo laikas pakalbėti apie savo vietą po saule. Lai visi sužino tai, ką gero esate nuveikę ir ką ketinate atlikti.

Jaunatis ugnies ženkle – tai kvietimas leistis į kelionę. Kuo ji tolimesnė, tuo geriau. Tai gali būti ir dvasinė kelionė, ir intelektualinė, ir dar vienas dievas žino kokia. Svarbu nepasilikti ten, kur viskas iki skausmo žinoma. Svarbu eiti, pažinti, atverti naujas erdves ir suvokti jas tam, kad vėliau galėtumėte atverti akis kitiems. Jūsų pareiga džiaugtis tuo, nepiktnaudžiaujant savo sveikata ar suteiktomis galiomis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Balandžio kalendorius: sėkmingiausios mėnesio dienos

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šią savaitę Venera atsidurs Avino ženkle, dėl ko „aš“ taps dešimtkart svarbiau nei „mes“. Nepaisant to, jums reikės priimti šį tą iš kitų, paminant savo savimeilę. Būsite stiprūs tiek, kiek rasite jus vienijančių, o ne skiriančių dalykų. O jūsų mintys dėl Merkurijaus žemės ženkle įgaus daugiau jėgos. Vos prabilsite apie tai, kuo tikite, aplink jus būriuosis norintys jūsų pasiklausyti.

Ketvirtadienį įvyks simbolinis Mėnulio ir Saulės susitikimas Avino ženkle, kuris jus pakvies bristi į paslaptingą tamsą tam, kad sustiprintumėte ryšius, jus siejančius su kitais žmonėmis. Pareigos, kuriomis jus apkraus šeimos nariai, jums taps ne našta, o priežastis pasistiebti. Kitokiu kampu žvelgdami į įprastas situacijas, vis dėlto atsisakykite beprasmės rizikos.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ši savaitė jums primins apie būtinybę perleisti iniciatyvą savo partneriams. Tą ypač pabrėš Venera, apsilankiusi priešingoje zodiako pusėje. Ir jei šią savaitę ar vėliau užsiliepsnos jausmai, jie degs greitai, karštai, bet, deja, neilgai. Be to, dėl Merkurijaus naujosios padėties, jums gali kilti noras atverti uždarytas duris ar kalbėti temomis, apie kurias paprastai tylite.

Ir nors mąstyti rekomenduojama lėtai, veikti reikės greitai, ypač jei norite sukurti sėkmingus santykius – Avino ženklas, kuriame vyks jaunatis, veikia nedelsdamas. Laimei, bus kas jus motyvuoja. O jums, atsižvelgus į jūsų partnerių norus ir patikėjus net keisčiausiais jų pasiūlymais, teliks aiškiai sudėlioti savo planus, nesumenkinant asmeninių poreikių. Dėl visa ko, neleiskite šeimos nariams jumis manipuliuoti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šią savaitę kaip ir artimiausiu metu aistros netrūks jūsų kasdienėje veikloje dėl Veneros Avino ženkle. Meilė darbui ir kolegoms, kiek pagardinta konkurencija, taps jūsų kasdiene palydove. O bendravimo planeta įsikurs priešingoje zodiako pusėje, suteikdama jums tobulą progą pasiklausyti kitų. Klausykitės, kad išgirstumėte vertingos informacijos tiek apie save, tiek apie jūsų santykius.

Dėl ketvirtadienį Avino ženkle įvyksiančios jaunaties jums verta atidžiau peržiūrėti savo kasdienių darbų, maitinimosi, mankštinimo ar kitus įpročius. Maži pakeitimai dabar – tai didelių pokyčių ateityje pranašai. Tiesa, imdamiesi atsakomybės už gerą savijautą ir sklandžią veiklą, neišvengsite pagundų išbandyti kai ką radikaliai nauja ir privalėsite atsilaikyti prieš tuos, kurie tiki, jog viską žino geriau už jus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Balandžio mėnesio taroskopas: prognozės pagal gyvenimo kelio skaičių

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Venera šią savaitę pasiekusi jūsų romantikos, kūrybos, malonumų ir pramogų sritį, apdovanos jus mažomis dėkingumo dovanėlėmis. Ir kuo dėkingesni jausitės už tai, ką gavote, tuo labiau jus džiugins jūsų mylimiausių žmogučių juokas. Merkurijus, užsukęs į Jaučio ženklą, jus pakvies pokalbiams darbo, sveikatos, buities ir kasdienių rūpestėlių tematika.

Mėnulio Jaunatis, įvyksianti ketvirtadienį, jums primins apie jūsų galimybes šį tą atlikti dėl savo atžalų, kūrybos, pomėgio ar laisvalaikio. Norite saviraiškos, meilės, dėmesio ir visokiausio polėkio? Tapkite lyderiais. Tokiu būdu inovatyvios idėjos ateis ir suras savo vietą jūsų planuose. Viena bėda – tai neramumai jūsų asmeninių finansų srityje, kurie kaip ir visa kita – įveikiami.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šia savaitę svarbių įvykių gali nutikti jūsų šeimoje, tačiau ne laukiant rankas sudėjus, o aktyviai dalyvaujant. Pirmoji ir ganėtinai miela gervė – tai Venera jūsų ženklo namų srityje. Kai nersitės iš kailio, kad įtiktumėte savo šeimai, namiškiai darys tą patį. Kai namuose įsiviešpataus grožio deivė, romantikos ir malonumų srityje įsikurs bendravimo planeta, jūs staiga suprasite, kad bendravimas gali būti vienas malonumas!

Šeimos temą pratęs ir jaunatis. Taigi, jeigu buvote kam nors paskolinę savo šeimos vairą, ketvirtadienį perimkite jį į savo rankas. Sukūrę strategiją, kuri patenkintų ne tik jūsų, bet ir šeimos narių poreikius, nedelsiant ją įgyvendinkite. Nesidairydami nei atgal, nei į kairę, nei į dešinę, vis dėlto gydykite praeities žaizdas, būkite atidūs naujiems vėjams ir liaukitės visur kaišioti savo nosį.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Gražiai pakalbėti, suburti aplink save kuo daugiau pašnekovų, klausytojų ir skaitytojų jums padės Venera, perėjusi į jūsų bendravimo sritį. Netrūks ir visokiausių mielų išvykų ar susitikimų su artimais giminaičiais bei kaimynais. Pokalbiams namuose ir mintims apie šeimos židinio kurstymą jus kvies ženklą pakeitęs Merkurijus.

Tiesą sakant, aktyvus bendravimas, mokymasis ir daug judesio jums bus svarbūs ir dėl jaunaties, kuri įvyks ketvirtadienio popietę. Turite ką pasakyti – sakykite, norite ko nors išmokti – nedelsiant užsirašykite į kursus, susiraskite mokytoją ar mokamąją medžiagą. Tiesa, tuo jus užsiimančius, bendražygiai apdalins rimtomis užduotimis, netikėtos naujienos viską vers aukštyn kojomis, o neišspręstos problemos rodys savo niūrų veidą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šią savaitę mažų džiaugsmų planeta paliks jūsų ženklą, pakviesdama jus pažvelgti į savo piniginę. Ar nuspręsite – daugiau išleisti, ar daugiau uždirbti, kelionė vis tiek bus maloni. Puiku, jei savo poelgiais kelsite savo vertės kartelę. Pasikalbėti su greta esančiais ar pranešti jiems žinią jums padės Merkurijus Jaučio ženkle, beje, neskubant ir gerai apgalvojant kiekvieną žodį.

Jaunas Mėnulis Avino ženkle ketvirtadienį – tai dar viena priežastis patiems suprasti ir kitiems įrodyti savo vertę. Norėdami atskleisti lobius, kurie jumyse slepiasi, savo pajamas padidinsite. Taigi, imkitės veiksmų, nelaukdami, kol kas nors viską patieks ant auksinio padėklo. Jums bus suteikta daugiau atsakomybės ir progų parodyti savo išskirtinumą, jei draugai ar bendražygiai jūsų neužgoš.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką