Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 5d. 19:00

Savaitės horoskopas – balandžio 6–12 d.

Kačiukas
Fotolia nuotr. / Kačiukas

Kokias permainas žada nauja savaitė? Kviečiame sužinoti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei kai ką svarbaus atidėjote, tikėdamiesi tai atlikti po didžiųjų pavasario švenčių, regis, nesuklydote. Jūsų asmeninės galios ir galimybės save atskleisti padidės.

Dings kliūtys, kurias kažkas iki šiol statė jūsų kelyje į saviraišką ar poreikį priimti rizikingus sprendimus. Jūs tapsite įžvalgūs ir išradingi. Stebinsite ir stulbinsite. Prikaustysite kitų žvilgsnius ir dėmesį. Žinosite, ką pasakyti, kaip tai perteikti ir kam visa tai adresuoti. Tiesa, savaitės pradžioje būkite budrūs, kad tokiu būdu neatskleistumėte svarbios asmeninės informacijos.

Savaitgalį pokyčiai ir meilės srityje. Čia daug susitikimų ir pažinčių, daug pokalbių, bet mažai emocijų. Na, bet jums tai tikras palengvėjimas. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Tai, kas vyko šeimos rate pastaruosius mėnesius, vertė jus manyti, kad jūsų privatus gyvenimas slysta jums iš rankų. Tai panašu į patikrinimą šioje srityje, kurio metu jums reikia patiems suprasti ir išbandyti save. Kiek savyje išugdėte šeimos laimės kūrėjo savybių, tiek galiausiai jums bus atlyginta.

Regis, privačių pokalbių ir permainų vidiniame pasaulyje ir asmeniame gyvenime šią savaitę netrūks. Ir jei ten, viduje, kai ką iš esmės keičiate, tai nereiškia, kad išduodate save. Tačiau bet kokios diskusijos dėl pažiūrų gali jus įvaryti į kampą.

Savaitgalį jus užvaldys meilės pinigams ir materialioms gėrybėms tema. Mažų dovanėlių ir sau nepagailėsite, ir jums bus nepagailėta.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Galite pagaliau iš širdies pasikalbėti su kuo nors iš draugų, kolegų, bendraminčių ar bendražygių. Žodžiai liesis laisvai, ko negalėtumėte pasakyti apie pastaruoju metu vyravusias tendencijas. Laimei, visa tai praeityje. Ir tai galios viskam, kas susiję su bendravimu, mokymusi ir kasdieniu judėjimu.

Tiesa, komandos, kolektyvo ar grupės išlaikyti nepakitusios nepavyks. Todėl būkite lankstūs, kai reikės vienus narius išbraukti, o kitus įrašyti. Tačiau šie pokyčiai tegul teka kaip vanduo – lengvai ir natūraliai. Bandydami kažką pagreitinti ar, priešingai, sustabdyti, tik visiems pakenksite.

Savo žavesio kerus paskleisite jau savaitgalį, kai Venera įsikurs jūsų ženkle. Žvelgdami į veidrodį galiausiai nuspręsite, kad laikas atnaujinti garderobą, apsilankyti grožio salone ar kitaip parodyti meilę sau.

Taip pat skaitykite: Jokių bausmių ir rėkimų: 4 žodžiai, priverčiantys vaiką pasitaisyti ir elgtis deramai

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Prieš kelis mėnesius jums duotas pažadas dėl gausesnių pajamų galiausiai buvo pamirštas. Dabar galite ištraukti jį iš archyvų ir parodyti su tuo susijusiems asmenims. Tiesa, vien žodžių neužteks. Kai kam reikės pademonstruoti išradingumą. Kai kas privalės pasirinkti naują profesinę kryptį. O kiti – atlikti tai, kas neva buvo ne jų nosiai.

Kol dovanos ar žadėtas atlygis pateks į jūsų rankas, nebūkite per rūstūs  kitiems žmonėms, nebandykite žodžių naudoti tam, kad juos į kur nors įpainiotumėte. O jei su jumis kas nors nuspręs tokiu būdu pasielgti, priminkite jiems, kad visi šie pigūs triukai toli nenuves.

Svajojantys apie romantiškus pasivaikščiojimus po žvaigždėtu dangumi tegul ir toliau lindi svajonėse. Realybėje visos jūsų vizijos taps nieko vertos dėl savaitgalį pakitusios meilės planetos padėties.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nieko keisto, jei į jūs sužiurs daugybė akių, vos tik prabilsite miniai, kuriai norėsite pranešti svarbią žinią. Ir turbūt ne vieną. Kad ir ką bedarytumėte, elkitės karališkai. Demonstruokite minties laisvę, išvaduokite save nuo išankstinių nuostatų, kitaip pažvelkite į įprastus dalykus ir dar kitaip juos interpretuokite.

Optimizmas ir galimybė jį paskleisti kuo plačiau – tai ir jūsų galimybė būti pastebėtiems, ir užduotis, kurią geriausiai šiuo metu galite įvykdyti. Tačiau tapę ryškūs, toli matomi ir neįtikėtinai populiarūs, neturėtumėte ignoruoti mažųjų savo pareigų ar bloginti santykių su kolegomis.

Savo meilę savaitgalį ir vėliau noriai dovanosite draugams. Kažkas kažkam taps daugiau nei draugas, na, o visi kiti mėgausis draugų dėmesiu ir bendraminčių palaikymu.

Taip pat skaitykite: 8 savimi besirūpinančios moters taisyklės

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dalis jūsų įžvalgų ir noras padėti buvo ilgokai nevertinamas, bet jūs jau galite pajausti ore tvyrančius pokyčius. Viskas, ką iki šiol darėte lyg būtumėte koks angelas sargas, galiausiai įgaus prasmę. Viskas, kas buvo paslėpta nuo aplinkinių žvilgsnių – pamažu ims lįsti į dienos šviesą. Ir jūs būsite aktyvūs viso šio proceso dalyviai.

Iš jūsų reikalaujama vieno – būti pasiruošusiems permainoms ir nebijoti veidrodyje pamatyti save ir savo santykių su kitais žmonėmis visiškai kitokių, nei jie buvo iki šiol. Nors esate pasiruošę lūžiui, rizikai vietos nepalikite, ypač jei tai gali pakenkti tiems, kuriuos labiausiai mylite.

Tapti mylimais ir gerbiamais dėl savo profesinių pasiekimų ar statuso jums taps svarbu jau prasidėjus šiam savaitgaliui. O šių tikslų siekdami, negailėsite skleisti aplink save savo kerų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Komandinio darbo ar žaidimo komandoje taisyklės keletą mėnesių jūs vertė nerimauti ir skatino nuleisti rankas. Jei to nepadarėte ir uoliai, nepaisant nepalankių aplinkybių, tobulinote savo kaip komandos nario įgūdžius, stengėtės būti patikimu draugu – dabar būsite apdovanoti.

Apie tai pasikalbėti, užmegzti dar tvirtesnius ryšius ar papildyti savo komandos gretas bus ne viena proga šią savaitę. Čia gali nutikti ir esminių pokyčių, kai vienas ar keli dalyviai pasitraukia, kad jų vietoje atsirastų nauji. Praeities įvykiai ir su jais susiję sentimentai gali kliudyti įvykti teigiamoms permainoms.

Į nuotykių paieškas jausmų srityje jūs būsite pakviesti šį savaitgalį. Poros, kurios susiformuos artimiausiu metu, ieškos vis naujų įspūdžių, be to, nuolat diskutuos apie savo įsitikinimus ir pažiūras.

Taip pat skaitykite: Onkologė Elona Juozaitytė: „Jaunos moterys krūties vėžiu serga retai“

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Profesinis sąstingis ir jo inicijuotos abejonės šią savaitę pasitrauks. Jūsų į tai įdėtos pastangos net tuomet, kai atlikę reikšmingas užduotis vis dėlto judate ne pirmyn, o atgal, galiausiai jums atneš trokštamą įvertinimą. Darbo vietoje ieškosite įspūdžių, diegsite pokyčius, taikysite naujas technologijas arba visiškai pakeisite savo veiklos kryptį.

Vyks daug diskusijų ir pokalbių darbe ir apie darbą. O kaip gi kitaip, kai pagaliau jus pastebi, girdi ir vertina? Atsiradęs lengvumo jausmas tegul jūsų per toli nenuneša. Dalinkitės informacija, bet venkite, kad ji nutekėtų į netinkamas vietas – tikrinkite šaltinius, kuriems ją pateikiate.

Požiūris į santykius ir finansus savaitgalį taps pernelyg lengvabūdiškas. Tai jus trikdys ir vers nerimauti, bet niekaip nepajėgsite atsispirti šiai jus nešančiai srovei. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jums šią savaitę bus nepagailėta ryškių spalvų, kuriomis kitus apdovanodami, be abejonės, ir save praturtinsite. Tolyn pasislinkę, ne dėl jūsų kaltės neįvykdyti planai, susiję su užsieniu, studijomis, religija ar pažiūromis, jums primins apie save.

Lyg koks laukiamų permainų pažadas – pokalbis, įvyksiantis pirmadienį. Paskui šią pirmąją kregždę atskris ir kitos, kurios ragins jus išsilaisvinti, drąsiau kurti ir nepamiršti būti aktyviais žaidėjais, kurie žaidime aktyviai naudoja savo asmeninės charizmos galią. Rizikuoti, be abejo, bus nemažiau svarbu, tačiau kai kas gali jums pakenkti, pasinaudodami iš jūsų išgauta informacija.

Savaitgalį gali subruzti norintys pagerinti santykius su antrąja puse ar atrasti širdies draugą. Įsitikinkite, kad turite ką pasakyti. O kaip tai padaryti, suprasite žvelgdami jai ar jam akis.  

Taip pat skaitykite: Vakaras dviem: meilės filmų TOP 15

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Panašu, kad jūsų brangiame šeimos lizdelyje įvyks reikšmingų permainų. Nenorėsite patys keisti įprastos tvarkos – už jus kažkas tuo pasirūpins. Pasikalbėkite nuoširdžiai apie tai su šeimos nariais, dar ir dar kartą pabandydami pastatyti tiltus, leidžiančius jums susitarti, pavyzdžiui, dėl bendrų pirkinių ar lėšų panaudojimo.

Panašu, kad stringantiems paveldėjimo, investavimo ar kitiems finansiniams sprendimams pagaliau įsižiebs žalia šviesa. Jūsų asmeninės nuostatos gali būti didžiausia kliūtis, įvykdant reikalingus pokyčius.

Savaitgalį išryškės meilės darbui (ir kažkam iš kolegų) tema, kuri tęsis kelias savaites. Tai nebūtinai bus tarnybinis romaniūkštis. Gal tik šilti pokalbiai ar nekaltas flirtas, kuris padės jums geriau suprasti (ir link savęs palenkti) kolegas. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jums pagaliau atsivers durys į naujas erdves santykiuose su antrąja puse. Be to, žymiai suaktyvės jūsų visuomenins gyvenimas ir atsivers durys, kurias iki šiol vis jums užtrenkdavo prieš nosį. Jei nesiliovėte beldęsi, nusipelnėte atlygio. Daug išsamių pokalbių, uždegančių diskusijų, naujų intriguojančių pažinčių, netikėtų susitarimų ir keistų susitikimų, kurių tąsa vertinga partnerystė – tai šios savaitės realijos ir žvaigždžių pažadas jums.

Įspėjimas vienintelis: tegul praeities šmėklos, žmonių ar jūsų baimių pavidalu, jus aplankiusios šios savaitės pradžioje, viso to neaptemdo. Tačiau, jei išties norite kažkokią paslaptį pasilikti sau – būtinai pasilikite.

Svajojantys apie romantiškus jausmus, savaitgalį gali suaktyvinti jų paieškas. Be abejo, nepamiršdami, kad jį ar ją sužavėsite, jei pasiūlysite intriguojančių temų pokalbiams.

Taip pat skaitykite: Pirmasis rytas po meilės nakties: nesuklyskite

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Staigūs posūkiai materialiame pasaulyje ir kasdienybėje šią savaitę neišvengiami. Iki šiol sulėtėjęs darbų tempas vėl įgis pagreitį. Jūs nebežinosite, kurį užsakymą griebti, kad viską kuo tinkamiau įvykdytumėte.

Būdami aktyvūs ir išradingai naudodami tai, kuo jus apdovanojo gamta, prisiartinsite prie materialinio klestėjimo ir trokštamo įvertinimo, kurio nekantriai laukiate. Nevenkite pasikalbėti apie naujus uždarbio būdus ir gautą atlygį, tačiau nebūkite patiklūs visiems, laikantiems save jūsų draugais.

Šiltų jausmų savaitės pabaigoje ir vėliau nestokosite savo šeimos nariams. Juos reikšite žodžiais ir dovanosite jiems ne sentimentalias, o intelektualias dovanas. 


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Verslas

Lietuvos ekonomika sovietinėse fotografijose: propaganda dangstė gėdą

Vardai

Oskarą Koršunovą į Avinjono festivalį atlydėjo mylimoji Alexandra Kremer: „Jis – genijus“

Aktualu

Lietuva siunčia pagalbą degančioms kaimynėms – gaisrus gesina Švedijoje ir Latvijoje

24sek

Laukia įdomus vasaros tęsinys: geidžiamų žaidėjų ir trenerių dar pilna rinkoje

Gyvenimas

Turkiją įsimylėjusi D.Dabulskytė į lėktuvą namo neįsėdo: kuo žavi ir kuo erzina turkų vyrai

Gazas

„Aurum 1006 km lenktynės“: ką turi žinoti tikras automobilių sporto gerbėjas

Aktualu

JAV prezidentui V.Putino padovanotas kamuolys buvo kruopščiai patikrintas

Tiesiogiai Gazas

Palangoje kaista atmosfera: prasideda įtemptos 19-osios „Aurum 1006 km lenktynės“

Sportas

Dešimt brangiausių perėjimų šią vasarą futbolo pasaulyje

Vardai

Eglė Špokaitė traukiasi iš savo vardo baleto mokyklos: jos vadovė stebisi mestais kaltinimais

Vardai

Naktiniame reide policijai įkliuvo neblaivus aktorius Martynas Vaidotas: „Niekada sau neatleisiu“

Vardai

Oksana Pikul ir Simas Jasaitis atšventė 5-ąsias vestuvių metines: šeima vėl kartu

Gazas

Po kvalifikacijos antras likęs J.Gelžinis nenuliūdo: „Pirmam geriau, bet ir antra vieta neblogai“

Sportas

Atsidėkojo: viešbučio darbuotojams C.Ronaldo paliko 20 tūkst. eurų arbatpinigių

Gazas

1006 km lenktynių kvalifikacijoje skriejęs R.Kupčikas: „Greičiau įmanoma, bet ne šiemet“

Maistas

Metas konservuoti raudonšonius pomidorus: 12 klasikinių ir modernių receptų

Aktualu

Norėjo nuraminti, bet sužalojo: anūką globojanti klaipėdietė pasijuto įbauginta

Aktualu

Baltieji rūmai atmetė V.Putino idėją surengti referendumą Rytų Ukrainoje

Aktualu

Populiariausi – konservatoriai ir „valstiečiai“, Liberalų sąjūdis – dugne

XX a. pradžioje veikusio žmonių zoologijos sodo likučiai Prancūzijoje

Naujienos

Verslas

Lietuvos ekonomika sovietinėse fotografijose: propaganda dangstė gėdą

Vardai

Oskarą Koršunovą į Avinjono festivalį atlydėjo mylimoji Alexandra Kremer: „Jis – genijus“

Aktualu

Lietuva siunčia pagalbą degančioms kaimynėms – gaisrus gesina Švedijoje ir Latvijoje

24sek

Laukia įdomus vasaros tęsinys: geidžiamų žaidėjų ir trenerių dar pilna rinkoje

Gyvenimas

Turkiją įsimylėjusi D.Dabulskytė į lėktuvą namo neįsėdo: kuo žavi ir kuo erzina turkų vyrai

Aktualu

Kaune šalia Žalgirio arenos ugniagesiai iš Nemuno traukia skenduolį

Gazas

„Aurum 1006 km lenktynės“: ką turi žinoti tikras automobilių sporto gerbėjas

Aktualu

JAV prezidentui V.Putino padovanotas kamuolys buvo kruopščiai patikrintas

Tiesiogiai Gazas

Palangoje kaista atmosfera: prasideda įtemptos 19-osios „Aurum 1006 km lenktynės“

Sportas

Dešimt brangiausių perėjimų šią vasarą futbolo pasaulyje

Vardai

Eglė Špokaitė traukiasi iš savo vardo baleto mokyklos: jos vadovė stebisi mestais kaltinimais

Vardai

Naktiniame reide policijai įkliuvo neblaivus aktorius Martynas Vaidotas: „Niekada sau neatleisiu“

Vardai

Oksana Pikul ir Simas Jasaitis atšventė 5-ąsias vestuvių metines: šeima vėl kartu

Gazas

Po kvalifikacijos antras likęs J.Gelžinis nenuliūdo: „Pirmam geriau, bet ir antra vieta neblogai“

Sportas

Atsidėkojo: viešbučio darbuotojams C.Ronaldo paliko 20 tūkst. eurų arbatpinigių

Maistas

Metas konservuoti raudonšonius pomidorus: 12 klasikinių ir modernių receptų

Aktualu

Norėjo nuraminti, bet sužalojo: anūką globojanti klaipėdietė pasijuto įbauginta

Gazas

1006 km lenktynių kvalifikacijoje skriejęs R.Kupčikas: „Greičiau įmanoma, bet ne šiemet“

Aktualu

Baltieji rūmai atmetė V.Putino idėją surengti referendumą Rytų Ukrainoje

Aktualu

Populiariausi – konservatoriai ir „valstiečiai“, Liberalų sąjūdis – dugne

Vardai

Idėjos savaitgaliui

Išmanus kaimas

Festivalis „Galapagai”

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką