Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitės horoskopas – birželio 15–21 d.

Žemuogės
Fotolia nuotr. / Žemuogės
Šaltinis: 15min
0
A A

Žengiame į naują savaitę, kai Dvynių ženkle vyks jaunatis. Kaip mus tai paveiks? Į ką reikės susitelkti?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dvynių ženkle vykstanti jaunatis jums neleis nurimti – aktyviai megsite pažintis, ieškosite informacijos, o galvoje netilps idėjos ir mintys, kuriomis žūtbūt reikės su kažkuo pasidalyti. Todėl savaitės pradžioje, ypač antradienį, aptarkite jums rūpimas temas ir lūkesčius su reikalingais asmenimis ir atidžiai peržiūrėkite savo dienotvarkę, kad kuo daugiau jėgų skyrę prasmingai veiklai, išvengtumėte beprasmiško energijos švaistymo ir informacijos nutekėjimo.

Savaitgalį trykšte trykšite džiaugsmu, kai šalia jūsų bus mylimas asmuo arba skambės vaikų juokas. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dėl šio mėnesio jaunaties būsite taip susirūpinę savo materialine gerove, kad nenurimsite, kol pasijusite saugūs ir užtikrinti dėl ateities. Laimei, nesėdėsite rankų sudėję – ieškosite, kaip savo pajamas padidinti, kad užtikrintumėte sau ir artimiesiems saugų rytojų. Ir iš tiesų, jei antradienį gerai pasvarstysite savo žingsnius šioje srityje, rasite reikalingos informacijos ir žinių, o po to imsitės veiksmų, galėsite pasidėti tokį pamatą, kokio jums reikia. 

O jei savaitgalį jūsų šeimos židinys liepsnos degs karštai ir tolygiai, nereikšmingos smulkmenos ištirps, o jūsų širdyje taip pat įsiviešpataus ramybė ir džiaugsmas. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Degsite nekantrumu, kai norėsite parodyti pasauliui savo stiprybes ir dabar, kai jūsų ženkle vyksta jaunatis, tam nėra geresnio laiko. Regis, turėjote nemažai laiko, kad padarytumėte vieną kitą vidinį apsisprendimą, kuris dabar gali imti veržtis į išorę jūsų veiksmų ar žodžių pagalba. Būkite lankstūs ir smalsūs, neišbarstydami savo minčių perliukų. Dėl smulkmenų nepakeisdami savo požiūrio tikrai kur kas toliau nukaksite ir daugiau žmonių įtikinsite.

Savaitgalį pirmausite bendraujančiųjų gretose ir džiūgausite kaskart, kai atsiras naujų pažįstamų ar galimybės, ką nors sužinoti ar papasakoti.

Taip pat skaitykite: Patarimai, kaip atrasti save, kai kamuoja nežinia

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šią savaitę jaunatis jūsų sapnų ir svajonių srityje, todėl būtent jais pasikliaukite, kai rinksitės ateities tikslus, antraip pasiklysite savo pačių abejonėse. Tiesa, jums gali dar kišti koją įsivaizdavimai, kuriuos turite apie kai kuriuos praeities įvykius ir su jais susijusius žmones. Todėl savo fantazijoms įsibėgėti leiskite tik iš dalies. Kita vertus, savo nuoskaudų neignoruokite, o ieškokite būdų atleisti sau ir kitiems.

Savaitgalį sugalvosite savų būdų, kaip pasijusti turtingais. Kai kurie ieško kaip savo turtus pagausinti, o kiti – kaip turimus pademonstruoti. 

Taip pat skaitykite: 5 minučių intensyvi treniruotė padės suformuoti tobulą užpakaliuką

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jūsų ryšiai su komandos nariais ar draugais stiprės, jei šios savaitės pradžioje apsispręsite, kokią vietą norite užimti savo grupėje. Šioje srityje vyksta jaunatis, todėl jūsų ketinimai, išsakyti antradienio vakarą, turi neįtikėtinų galių. Jūsų draugai ar bendražygiai yra mokytojai, kurių patarimai ir teikiamos pamokos jums suteiks reikalingas gaires. Tiesa, nevalia ignoruoti ir savo norų, o idėjas reikia, kiek įmanoma, tiksliau nukreipti, kad jos nepasiklystų daugybės praktiškai neįgyvendinamų minčių jūroje.

Savaitgalį be didelių pastangų sužavėsite bet kurį jus dominantį asmenį, o savo dosnumu priblokšite net tuos, kurie iki tol jumis netikėjo.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Turintiems karjeros tikslų dabar, kai jaunatis aplanko šią jūsų sritį, patartina sutelkti savo mintis į profesiją. Tiesa, jos bus linkusios išsibarstyti į daugybę smulkių takelių, užuot judėjusios viena vienintele teisinga kryptimi. Nepraleiskite progos išmokti ko nors naujo ir sužinoti naujų dalykų apie žmones, su kuriais susiduriate savo darbe. Nenorėdami jų atstumti, suvaldykite temperamentą, kai demonstruosite savo galias.

Savaitgalį rinksitės geradario vaidmenį ir ignoruosite visus, kurie jumis netikės. Tyliai ir nuosekliai atliksite tai, kas leis jūsų sielai dainuoti atlikus ką nors ypatinga.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šio mėnesio jaunatis oro ženkle yra optimizmo ir didelių lūkesčių pažadas, todėl net nebandykite savimi, savo įgytomis žiniomis ir savo požiūriu abejoti. Bet kokią priemonę, kuri jus motyvuos siekti dar daugiau, laikykite savo laiminga proga ir įsikibę nepaleiskite. Antradienio vakarą stabtelkite ir pasvarstykite, kokiu būdu galite ties tuo sutelkti savo energiją. Tokiu būdu jūsų vasaros pradžia įgaus naujų prieskonių, o jums suksis galva nuo galimybių.

Savaitgalis bus tobulas, jei skirsite jį savo draugams. Jie geriausiai įžvelgs jūsų stiprybes, o jūs nematysite geresnės vietos nei draugų ar bendraminčių grupė, kurioje galėtumėte geriau save išreikšti. 

Taip pat skaitykite: Nomofobija: 20 teiginių testas leis suvokti, ar ja sergate

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šią savaitę būsite smalsūs, kai pakvips kitų asmenų paslaptimis. Nenuostabu, jei pakliūsite į keblias situacijas, kaišiodami nosį ne į savo reikalus. Iš tiesų, neišvengsite būtinybės su kai kuo bendradarbiauti ir įsivelti į jums patinkančias ar nepageidaujamas dalybas mintimis ar resursais. Sudėliokite akcentus savo planuose, kai privalėsite kai ką atlikti šia kryptimi. Aiškumas, kurį nustatysite sau ir suteiksite kitiems, jums užvers mažiau durų ir leis jų atverti kur kas daugiau ateityje.

Savaitgalį ore tvyros galimybės pagauti sėkmės paukštę už uodegos, todėl turėkite galvoje, kad visi jūsų poelgiai, geri ar blogi, turės įtakos jūsų reputacijai. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šią savaitę neišvengsite dilemų, kas svarbiau: jūsų norai ir svajonės ar kito žmogaus lūkesčių tenkinimas. Norėsite jam ar jai įtikti, bet ir savęs neprarasti. Regis, pagundos atiduoti savo likimą kam nors į rankas bus nemenkos ir šiuo atveju, kai jaunatis jūsų partnerystės srityje. Pasirinkimas kito asmens naudai gali jums suteikti ilgalaikių džiaugsmų ir privilegijų. Tiesa, su tuo susijusios temos gali jus tempti už liežuvio ilgai bei įkyriai diskutuoti apie tai, kaip būtų teisinga pasielgti.                                       

Savaitgalį būsite optimizmo ir vilties šaltinis, kuriam pavyksta kitus uždegti, įkvėpti ir įtikinti. Kai šalia jūsų platės šypsenos ir iš nuostabos didės akys, bus ženklas, kad jūs atlikote jums skirtą savaitgalio misiją. 

Taip pat skaitykite: Psichologė Alisa Bowman: „Tam, kad vyras varlė pavirstų į princą, reikia kur kas daugiau nei bučinio“

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kasdieniai darbai, santykiai su kolegomis, savijautos ir buities temos šią savaitę atsidurs jūsų taikinyje. Panašu, kad bus galimybių geriau viską išdiskutuoti ir susitarti, tačiau nelaukite, kol kas nors viską atliks už jus. Sveikata, darnesni santykiai su kolegomis ir tvarkingesnis dienos ritmas jūsų rankose. Skirkite šioms temoms antradienio vakarą, nuosekliai apsvarstydami veiksmų eigą, kiek įmanoma susitelkdami į esminius dalykus ir nesiblaškydami detalėse. 

Savaitgalį bus norinčių jums padėti, jus paremti ar kažkuo su jumis pasidalyti, o tą ignoruodami tik save susilpninsite. Todėl imkite, kas jums siūloma, tikėdami, kad to išties užsitarnavote.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Malonumų, kūrybos, žaidimų ir romantikos temos išnirs į paviršių dėl jaunaties Dvynių ženkle. Turite dėl ko pasidžiaugti? Džiaukitės! O jei jums rūpi sutelkti kuo didesnę auditoriją, kurią galėtumėte priversti šypsotis, įsitikinkite, kad patys patiriate begalinį džiaugsmą dėl to, ką veikiate. Tiesa, kils pagundų blaškytis nuo vieno taško iki kito, nesvarbu, kas tai – jus dominantis asmuo ar kūrybinė idėja. Jei tinkamai apsispręsite antradienio vakarą, ši džiugi kelionė taps miela dėl susižavėjusių žvilgsnių.

Įsitikinkite, kad į savaitgalį žygiuojate ne vieni, nes būtent tas žmogus, kuris jums svarbiausias, dovanos jums pačias didžiausias ir šilčiausiais dovanas. 

Taip pat skaitykite: Budos laimės pamokos harmoningam gyvenimui

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų privatus gyvenimas šią savaitę išliks pirmame plane. Norėdami dėl savo namų, šeimos ir tėvų atlikti kuo daugiau, nebūtinai atliksite viską deramai. Verčiau susiaurinkite savo užmojus, o susitelkite ties keliais jums pačiais svarbiausiais dalykais. Savo planus galite net užrašyti, o tam geriausiai tiks antradienio vakaras, kai Dvynių ženkle vyks jaunatis. Turėdami kryptį išvengsite šiam ženklui būdingo išsiblaškymo. Beje, kovodami už savo šeimą, pernelyg neįsismaginkite.

Savaitgalį bus gera savo rankomis pasirūpinti, kad buityje įsivyrautų harmonija, o jums brangūs asmenys jaustųsi sveiki ir laimingi, gaudami jiems reikalingą rūpestį ir globą. 


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką