Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitės horoskopas – birželio 8–14 d.

Daili moteris
Fotolia nuotr. / Daili moteris
Šaltinis: 15min
0
A A

Kuo nustebins antra vasaros savaitė? Pasmalsaukime!

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitė bus žavi ir daug žadanti, jei nuolat sau ir kitiems priminsite, kokie tobuli pašnekovai esate ir kaip jums sekasi visus reikalingus asmenis įtikinti dėl to, kas aktualu jums. Iš tiesų tam netgi nereikės daug pastangų, vien jūsų aktyvumo ir originalių poelgių.

Savaitės pradžioje įkvėpti atžalų ir jus pastebėjusių asmenų, ryšitės iškrėsti kai ką neįtikėtina. Vėliau savo žavesio niekuo neužmaskuosite ir tokiu būdu smagią pažintį užmegsite. Galiausiai savaitės pabaigoje jausitės tiek įsibėgėję, tiek pažįstamų įgiję ir tokie populiarūs, kad dėl menkniekio įsivelsite į diskusijas, kurioms nebus galo. Bet jei jūsų tikslas kilnus – nesustokite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Turite savaitę savo materialiojo pasaulio stiprinimui ir savo savivertės gerinimui. Čia galite išties nemažai gerų darbų atlikti ir ne tik dėl savęs, bet ir dėl savo šeimos. Atsiminkite viena: jei tikitės pagerinti savo pajamas, visų pirma turite liautis vaikščioti pramintais takeliais.

Savaitės viduryje jus apnikusios mintys apie reikšmingą pirkinį šeimai gali būti išties teisingos. Čia pravartu neskubėti ir, dieną kitą subrandinus iki tol gimusią mintį, imti ir atlikti. Panašu, kad tai pradžiugins tuos, kurie jums brangūs. O jei dar, atbildėjus savaitgaliui, gausite pasiūlymą padidinti savo pajamas ar bent apie jas padiskutuoti, kažin ar atsiras galinčių jus sustabdyti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šią savaitę gali kilti minčių, kad išmušė jūsų valanda ir tai tikrai gali būti tiesa. Jūsų nepastebėti minioje tikrai bus neįmanoma. Bet kokioje draugijoje jūs rasite pačių keisčiausių sprendimų ir nekukliai apie juos visiems papasakosite. Suspėkite visur, kur tik jus pakvies, nes kuo daugiau sužinoti, papasakoti ir su kuo daugiau žmonių susitikti, dabar yra jūsų teisė ir galimybė.

Per savaitę su džiaugsmu aplink save pribarstę savo idėjų, naujienų ir įvairiausių optimizmo sėklų, savaitgalį būsite pasiruošę už tai pakovoti. Turint tiek parako, būtų keista, jei kam nors pavyktų jus nurungti ar užgožti. Tačiau nepamirškite, kad kartais nepagalvotas žodis žvirbliu išlekia, o jaučiu sugrįžta. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šią savaitę turėsite nemažai darbų už kuriuos galbūt niekas neįteiks medalio ir neatlygins, tačiau jūs užsidirbsite papildomų taškų, kuriuos galėsite panaudoti ateityje. Tiesa, kuo mažiau apie tai mąstykite, o būkite  pilni atjautos ir noro pagelbėti. Net jei dėl jūsų poelgių pečiais gūžčios jūsų vadovybė, jūs žinosite, kad turite savyje viską savo sumanymams įgyvendinti.

Nenuostabu, jei savaitgalį pasijusite išnaudojami ar nuvilti. Net jei apie tai kalbės kieno nors lūpos, tai spąstai, kuriuos statote patys sau, leisdami savo baimėms ir niūriems prisiminimams jus užvaldyti. Vykite juos šalin, stiprindami savo dvasines galias, kuriomis dabar privalote dalintis su kitais. 

Taip pat skaitykite: Popiežius Jonas Paulius II – asmenybė, keitusi pasaulį

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ši savaitė jums atvers daugiau galimybių tapti geru draugu ir dar geresniu komandos nariu. Norėdami gauti tobulo komandos žaidėjo titulą ar būti išrinkti lyderiais, sutelkite visą savo charizmą, pasitikėjimą, optimizmą ir įgytas žinias, kurios laukia savo valandos. Beje, ši savaitė gali tapti įsimintina ir dėl mažų mielų sielą glostančių susitikimų bei pasikalbėjimų su geru draugu ar galimybių įgyti dar vieną draugą.

Savaitgalį jūsų iki tol pasirinkta kryptis ar atlikti žygiai gali pakibti ant plauko tik dėl to, kad tuo piktnaudžiausite. Būkite tikri, kad jūsų bičiuliai neįžiūrės jūsų poelgiuose noro juos sumenkinti ar nurungti. Nebent tai būtų tik smagus žaidimas. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jei jūsų galvoje karjeros aukštumos – vadinasi jūs teisingame kelyje. Būtent šią savaitę galite nuveikti svarbiausius mėnesio ar net metų darbus, jei tik būsite aktyvūs ir žinantys savo tikslą. Tiesa, sutelkę į jį savo mintis, nemanykite, kad vieni galite pakelti visą sunkią naštą. Kažkas nori jums tyliai pasitarnauti? Nuostabu! Kažkas pasiruošęs su jumis kai kuo keistu pasidalinti? Tai neįtikėtinai svarbu!

Savaitgalį savo ambicijas lyg kokį laukinį arklį suvaldykite. Žalia šviesa, kurios jūs taip geidžiate, reikalinga visiems ir jei ne visi jums ploja per petį už jūsų pastangas – nebandykite jų nuomonės pakeisti. Jei žinote, ką ir dėl ko atliekate, dėl grįžtamojo ryšio kol kas nesirūpinkite.

Taip pat skaitykite: Frida Kahlo: skausmingų išgyvenimų paliesta feminizmo legenda

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dabar turėtų suklusti visi, kuriems aktualu kelionės, ryšiai su užsieniu ar aukštosios studijos. Iš tiesų, jūsų prievolė šią savaitę pasirūpinti savo akiračiu. Todėl nieko nuostabaus, jei jus užklups ne vienas pasiūlymas mokytis, tobulintis ar keliauti. Žmonės, su kurias jus sieja darbo, verslo ar asmeniniai ryšiai jus ir stebins, ir įkvėps, ir primins, ką jūs galite, tačiau ir jūs rankų sudėję nesėdėkite.

Nepersistenkite savaitgalį bandydami kam nors įteigti savo nepakartojamą požiūrį. Tokiu būdu kažin ar būsite išgirsti. Veikiau tik audras stiklinėje sukelsite. Veikite nuosaikiau ir kaskart pasinaudokite galimybe kuo taikiau įtikinti pašnekovus dėl to, kas jums aktualu. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Tam tikri pokyčiai ryšiuose su žmonėmis ir su savimi pačiais gali būti pagrindinė šios savaitės tema jums. Regis, turėsite daug dirbti dėl savo sėkmės, tačiau būkite tikri, kad šiame mūšyje, kurį tikitės laimėti, esate ne vieni. Ir kai pajusite tikrąjį bendradarbiavimo skonį, ne tik jūsų santykiai, bet ir jūsų požiūris į kai kuriuo dalykus pasikeis.

Savaitgalį turėsite tiek energijos, kad jai suvaldyti ir produktyviai ją panaudoti reikės papildomų jūsų pastangų. Užuot įsivėlę į ginčus dėl paveldėjimo ar išsiruošę į intymių nuotykių paieškas, įsiklausykite į poreikius tų, kurie arčiausiai jūsų, ir galbūt ne vieną svarbią paslaptį įminsite. 

Taip pat skaitykite: Edith Rockefeller McCormick ir Carlas Gustavas Jungas: pražūtinga aistra

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nenuostabu, jei jūsų širdis šią savaitę bus ten kur jums svarbūs žmonės ir jūs būsite pasiruošę kuo daugiau dėl jų pasistengti. Laimei, turėsite visą glėbį optimizmo ir pilną galvą neįtikėtinų faktų, kurie jums padės užmegzti reikalingus ryšius, juos stiprinti ir išlaikyti. Negana to, turėsite ne vieną žavų planą, kuriam jie neatsispirs.

Tiesa, savaitgalį galite kiek per toli nueiti, bandydami kai ką savo antrajai pusei paaiškinti ar išsiaiškinti. Užuot siekę išpešti kažkokių argumentų ar rinkęsi rimtas temas pokalbiams, tiesiog prisiminkite, kad bendravimas ar buvimas kartu gali teikti paprasčiausią džiaugsmą.  

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jei savaitė prasidės nuo minčių apie kasdienius rutininius darbus ar savijautą, nebūtinai tai nuobodžios savaitės pranašas. Tiesa ta, kad galite griebtis bet ko, norėdami šią savo gyvenimo sritį pagerinti. Svarbu pasinaudoti jums suteikiamomis privilegijomis, priimti teikiamą paramą ir išnaudoti stebinančius namiškių pasiūlymus. 

Tęskite šia gaida ir savaitgalį, tačiau matuokite ne tokias dideliais matais. Jei bent kiek persistengsite – tik pakenksite. Susikoncentravę į sau iškeltas užduotis ir bandydami aplinkinius įtraukti į jų vykdymą stebėkite, ar neišeikvojate likusios energijos ir neiššvaistote to, ką įgijote per šią žavią savaitę. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Romantikos, nuotykių ir malonumų ieškotojai, atžalomis besirūpinantys ir uoliai kuriantys – visi jūs galite turėti puikią savaitę. Net jei neradote savęs tarp šių asmenų, turite šalia žmogų ar žmones, kurie jums – tikras įkvėpimo ir optimizmo šaltinis. Esate vieniši? Vadinasi, jis ar ji netoliese. Pamirškite planuotus susitikimus, nevenkite netikėtų naujienų ar keistų pasiūlymų – galbūt už to kampo jūsų laukia būtent tai, ko jums reikia.

Visaip žadindami savyje nuotykių išsiilgusį vaiką, savaitgalį tiesiog negalėsite savęs sustabdyti. Tegul jūsų veiksmuose būna kuo daugiau kūrybinės kibirkšties ir kuo daugiau džiaugsmo. O visa kita ateis kartu su tais, kurie norės su jumis praleisti įsimintiną savaitės pabaigą. 

Taip pat skaitykite: Tikra istorija. „Įsimylėjau geriausios draugės vyrą“

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Panašu, jog pagaliau save įtikinsite ir atvirai visiems pripažinsite, kad šiuo metu namuose jūsų reikia labiausiai. O ką privalote juose atlikti nereikės toli žvalgytis. Pradėkite nuo mažų dalykų, kuriuos sėkmingai atlikę, įgysite dar daugiau drąsos ir pasiryžimo. Netikėti finansiniai sprendimai ar jūsų gebėjimai, nukreips visus šios įvykius teisinga vaga. O jei dar kažką savo namams padovanosite – į juos bus dar smagiau sugrįžti.

Savaitgalį namai gali tapti jūsų mūšio lauku, tačiau galbūt tai dar vienas būdas ko nors pasiekti? Priminkite sau, kad būtent dabar gerai žinote, ko reikia jūsų namams ir šeimai, o jūs galite dėl to pasistengti. Jei viską išdiskutavę, imsitės konkrečių veiksmų, vadinasi, ši savaitė nenueis niekais. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką