Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitės horoskopas – gruodžio 15–21 d.

Šventinė nuotaika.
Shutterstock nuotr. / Šventinė nuotaika.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pasižiūrėkime, kokias prognozes savaitei prieš šv. Kalėdas surašė astrologė Vaida Budginaitė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šią savaitę jūsų širdis links link santykių su žmonėmis, tačiau aplinkybės jus vers susitelkti į profesiją. Visų pirma, Merkurijus, savaitės viduryje pakeitęs ženklą, skatins nuolat galvoti apie karjeros perspektyvas ir kurti su tuo susijusius planus. Artėjant savaitgaliui, darbe reikės įrodyti savo vertę ir stiprybes. Norėdami, kad jumis tikėtų, išlaikykite paslaptingumo aurą ir nemėtykite turimos energijos vėjais.

Savaitei baigiantis, peržiūrėkite savo svajones ir neseniai įgytas žinias. Tas, kurios pasiteisino, pasiimkite su savimi ir, nepaisant artėjančių švenčių, sekmadienį nuoširdžiai pamąstykite apie tai, ko siekiate darbe. Atsakykite sau, kokie jūsų veiksmai pagerintų darbo kokybę ir padėtų pakliūti ten, kur jūs norite būti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitės pradžioje susitelkę į darbus ir santykius su kolegomis, pamažu pabaigsite tai vieną, tai kitą kartu su jais pradėtą užduotį. Daugiau dėmesio skirkite ne joms, o tam, kokią įtaką jų atlikimas daro jūsų santykiams. O tai nebus lengva, ypač savaitei baigiantis, nes išaugs laisvės poreikis ir tikėjimas savo neginčijamais poelgiais.

Savo nuomonę konkrečiais argumentais įrodyti nebus sunku, kai šią savaitę bendravimo planeta įsikurs Žemės ženkle. Tokiu pat rimtu žvilgsniu žvelkite į visas išvajotas keliones ar galimybes iš naujo atrasti save, mokantis naujų dalykų. Tačiau ruošdamiesi į žygį įsitikinkite, ar visa iki šiol jūsų nešta manta yra kruopščiai peržiūrėta. O tai padaryti verta sekmadienį, artėjant Mėnulio jaunačiai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šios savaitės pamokas matykite kaip savo asmenybės brendimą, kurio metu jūs išmokstate ne tik džiaugtis, bet ir patirti pareigos ir atsakomybės už kitus skonį. Net tai patyrę ne kartą, dabar į visa tai galėsite pažvelgti per šių dienų įvykių prizmę.

Nepaisant padarytų klaidų ar neatitikimų, neskubėkite nutraukti gijų, siejančių jus su vienu iš draugų. Keiskitės patys, užuot bandę keisti aplinkinį pasaulį. O tam turite visas priemones, kurios, leisdamos į viską žvelgti giliau, padeda geriau suprasti kitus ir save. Savaitgalį pamąstykite apie bendrų resursų ir intymias temas: kiek galite duoti ir kiek norite imti, kiek arti galite įsileisti kitą ir kiek arti norite būti patys.  

Taip pat skaitykite: 4 savaitės, iš esmės pakeisiančios jūsų gyvenimą

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Per savaitę turite sutvarkyti kai kuriuos nebaigtus darbus, kad jos pabaigoje jums įteiktų bilietą į sėkmingų santykių traukinį. Kam to reikia ir kaip tai įmanoma? Tai delčios metas, kai jėgos senka ir geriausiai likusias naudoti darbams pabaigti. Tik tada, kai pamatysite rezultatą, suprasite savo pastangų prasmę.

Pirmus bandymus santykių fronte jau patyrėte dėl šiame sektoriuje esančios Veneros, kuriai patogiai čia jaustis šią savaitę kai kas trukdo. Kas? Darbas? Kiti žmonės? Jūsų poreikis kontroliuoti kitą žmogų? Argi juo nepasitikite? Pagalbon atskuba Merkurijus, mokantis susikalbėti ir išgirsti jį ar ją. Savaitgalį, artėjant jaunačiai, ieškokite racionalių sprendimų, padėsiančių įkvėpti naujos gyvybės jūsų santykiams.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitės pradžioje būsite aktyvūs bendraudami, vėliau pasistengsite, kad šeimoje būtų patrauktos visos įmanomos kliūtys, trukdančios džiugiai laukti švenčių ir galiausiai leisite sau pasidžiaugti, būdami su vaikais ar patys pasijusdami vaiku. O, jei viskas būtų taip paprasta!

Bet jūs galite to pasiekti, jei nepyksite ir nebandysite ištrūkti iš jungo, kuris jums yra užkrautas kolegų. Pažvelkite į viską su optimizmu, užuot bandę atsikratyti. Matykite ir supraskite daugiau už kitus, net jei tai paslėpta mažuose kasdieniuose ir įgrisusiose dalykuose. Nenusiminkite, čia tuoj pūstels nauji vėjai. O kad jie jums būtų draugiški, jau savaitgalį mintyse sudėliokite tobulą dienotvarkę.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Per savaitę pasitikrinsite savo finansines galimybes, susisieksite su tais, kuriuos buvote pamiršę, ir pabaigsite viską, kas šiuo metu aktualu. Ši kelionė būtų paprasta, jei ne kelios mažutės smulkmenos, bandančios jus įtikinti, kad jos – svarbiausios. Ir jūs, lyg kokia marionetė, skubate nutraukti jus varžančių santykių ar rizikuojate ne vien savo pinigais. Kad jums to visai nereikėjo, suprantate tik tada, kai kelio atgal nėra.

Norėdami to išvengti, šią savaitę nesiblaškykite. Pritraukę kitus asmenis prie savęs, jų neatbaidykite, o paprašykite, kad jie jus pralinksmintų. Kokia viso to prasmė? Jie jus įkvėps, nes netrukus dėl jaunaties šioje jūsų srityje jums reikės išmokti džiaugtis, mylėti, žaisti, kurti. Savaitgalį apie tai pasvajoję, apsidairykite, kad pamatytumėte, kokias praktiškas priemones tam pasiruošėte.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Leidę sau atsiskleisti, iš to gavę naudos ir pranešę apie tai visiems reikalingiems asmenims, būsite beveik pasiruošę sutikti jaunatį, kuri jus aplankys vos pasibaigus šiai savaitei. Deja, būtų naivu tikėtis, kad niekur neužstrigsite. Nei šiaip, nei taip jausitės namuose, kuriuose, regis, visi ir viskas jus varžo. Negana to, dar bando jums vadovauti.

Laimei, Merkurijus Ožiaragio ženkle, kuris, kalbėdamas paprastais žodžiais ir neįmantriomis frazėmis, padės suprasti vieniems kitus namuose. Jūs net stebėsitės, kodėl iki šiol viską taip kruopščiai vyniojote į vatą, norėdami pasiekti savo tikslų. Jų nepamirškite, bet savaitgalį, sudarydami su šeima ir namais susijusių lūkesčių sąrašą, pasistenkite, kad jis būtų aiškus ir konkretus.

Taip pat skaitykite: Ką slepia garsūs paveikslai

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Turite kai ką svarbaus padaryti per septynias šios savaitės dienas. Jos pradžioje jums reikės stebėti viską lyg iš šalies, įpusėjus nesivaržant parodyti, kokie esate, o savaitgalį įrodyti, ko esate verti. Ir jei šis pamatas paklotas teisingai, jūs galite artėjančiai Mėnulio jaunačiai iškelti dideles sąlygas.

Tačiau visų pirma stebėkite, kaip per savaitę jums sekėsi atsispirti savo norui viską mesti ir kažkur pabėgti. Pavyzdžiui, į pasaulio kraštą su nauju pažįstamuoju kuo toliau nuo nuobodžios kasdienybės. Ir kaip pavyko neraudonuoti, kai nejučia kažkam išplepėjote savo paslaptis. Jei padarėte klaidų – savęs neteiskite. Turite galimybę mokytis. O sekmadienį pagalvokite, ko išmokti, ką sužinoti ir su kuo susipažinti norėtumėte.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pabaigę svarbius darbus kolektyve, juos ir visa kita įvertinę ne šio pasaulio matais ir galiausiai savo asmenine pozicija ar net parašu patvirtinę tai, kas iki šiol kabojo ore, galite manyti, kad beveik pasiruošėte permainoms. O jos, šiai savaitei pasibaigus, žadės jums progų daugiau uždirbti ir tinkamus daiktus įsigyti, dažniau atskleisti savo gabumus ir įtvirtinti kitas vertybes.

Pirmieji ženklai, kaip jums sekasi šioje srityje, bus bandymai (greičiausiai netikę) imtis kažkokio rizikingo sumanymo ar tiesiog išleisti daugiau nei galima. Argi tuomet pasipriešinsite tiems, kurie bando skaičiuoti ir jums tokiu būdu atskleisti tiesą? Perėję šiuos išbandymus, susiraskite nukištą savo norų sąrašą tam, kad sekmadienį jį papildytumėte ir netrukus labai konkrečiomis priemonėmis pradėtumėte jį įgyvendinti.

Taip pat skaitykite: Nekrinta svoris: ką darote ne taip?

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Svarbūs darbai pabaigiami, kartu dirbantys ir kitų tikslų kartu siekiantys apdovanoti, viskas apmąstyta... Taip turėtumėte jausis šios savaitės pabaigoje, o kol kas atlikite viską iš eilės tam, kad jaunatį savo ženkle, kuri prasidės vos pasibaigus šiai savaitei, sutiktumėte su pakilimu širdyje ir noriai maudytumėtės dėmesio spinduliuose.

Pirmieji jūsų asmenybės stiprumo išbandymai bus jau šią savaitę. Jūsų žodžiai įgaus stiprybės, kai Merkurijus įžengs į jūsų ženklą. Tačiau pasidžiaugti ir kitus pradžiuginti nepavyks, jei laisvės troškimas šeimoje nederės su jūsų asmenybės poreikiais. Galbūt pasieksite to, kad kai kas, pažvelgęs į jus, atsuks jums nugarą. Jį susigrąžinsite, jei savaitgalį nuspręsite, kokias savo asmenines savybes norite rodyti pasauliui, ir ties tuo ateityje padirbėsite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Per savaitę galite nemažai atlikti, nepaisant per delčią sumažėjusių fizinių ir dvasinių jėgų. Energijos nebarstykite, tiesiog stebėkite, kur svarbu padėti baigiamuosius akcentus, ypač profesiniuose dalykuose ir kolektyvo veikloje. Turite žinoti, kad jūsų laukia atsitraukimo periodas, kuris bus palankus ir prasmingas, jei žinosite, kad viską, kas priklauso nuo jūsų, padarėte iki galo.

Tiesa, retkarčiais būsite pakviečiami atlikti kai kurias užduotis toliau nuo aktyvios veiklos. Galbūt kovosite su nelauktai užplūdusia aistra, nežinosite, kaip pasielgti susitikę savo svajonių objektą ar grumsitės su užklupusia liga. Visa tai jums gali tapti vidinių atradimų gairėmis. Nepasiklysite savo vidiniame pasaulyje, jei savaitgalį nuspręsite, ką tikitės jame klajodami atrasti ir suprasti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Turbūt jaučiate, kad pastarosios savaitės leido jums užsiropšti ant aukštesnio jūsų karjeros laiptelio. Jeigu ne – vadinasi, kažką praleidote. Gal dar galite šią savaitę suspėti į traukinį, į kurį bilietą gavote prieš mėnesį? Pojūtis, kad kažką padarėte negailėdami savo pastangų ir valios, jums yra geriausiais įrodymas.

Artimoje ateityje atsiras žmonių, kurie leis patirti darbo komandoje prasmę. O tam dabar ruoškitės, nemėgindami atsikratyti jus nevertinančių asmenų ir nebandydami išsivaduoti iš verčiančių jus elgtis taip, kaip tinka jiems. Naudokite gautus kozirius, tokius, kaip praktiškas ir tikslus Merkurijus, padedantis susitarti su pakeleiviais. Seksis dar geriau, jei savaitgalį, prieš prasidedant jaunačiai, suformuluosite geidžiamų bendražygių savybių sąrašą.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką