Dabar populiaru
Publikuota: 2015 kovo 8d. 21:00

Savaitės horoskopas – kovo 9–15 d.

Moteris.
Shutterstock nuotr. / Moteris.

Kokiomis nuotaikomis gyvensime, kokiais keliais mus nuves žvaigždės? Ar sugebėsime perprasti siunčiamus ženklus?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Kuo savaitės pradžioje džiaugsmo kitiems daugiau suteiksite, tuo daugiau jėgų įgausite realizuoti savo keisčiausioms idėjoms. Tiesa, bet kuriuo momentu reiks keisti kryptį ir rinkti šukes, pabirusias jūsų darbo vietoje ar kelyje į profesines aukštumas. Čia galite rinktis, kaip reaguoti – kaltinti tuos, kurie užima aukštesnes pareigas nei jūs, arba toliau tęsti keistuolio, džiaugsmo skleidėjo ir linksmintojo misiją.

Savaitei baigiantis kažkas jus nublokš į apmąstymų pasaulį. Nejaugi jums jame nejauku? Nesistenkite kol kas iš jo išrūkti. Ten būdami tikrai kažką suprasite ir, jei tektų pažvelgti savo baimėms į akis, pasakykite joms visą tiesą, kurią apie jas manote. Be to, prasideda ilgas ir varginantis išsivadavimo nuo seno ir jums nereikalingo balasto laikotarpis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kai jūsų šeimos nariai savaitės pradžioje jums įrodys, kad jūsų veikla svarbi ir prasminga, jūsų suturėti niekam nepavyks. O kai patirti išgyvenimai viršys jūsų numatytus limitus, nesuklysite, leidę jiems atlikti savo darbą. Ypač, pripažindami ir sudorodami ne išorinius priešus, o vidinius. Ir jei kažkas sunkia ranka pagrūmos sakydami, kad jūs visiškai neteisūs, tęskite tai, kas stiprina jūsų vidines galias.

Savaitei baigiantis pokalbiai su draugais ir komandos nariais netils. Kalbėdami ar rašydami atsidursite jų dėmesio centre. O kai link jūsų atskubės visa gvardija mažų ir didelių, tikrų ir išgalvotų, keistų ir akivaizdžių troškimų, priglaudę juos, suteikite jiems vilties. Dar kažkas primins, kad jums verta apsikuopti santykiuose. Tam turite marias laiko, todėl prieš generalinę pertvarką gerai viską apmąstykite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitės pradžioje jums netrūks informacijos, kuri reikalinga rėmėjams gauti ar komandai padidinti. Kuo aktyviau plėsite savo bendražygių gretas, tuo plačiau apie jus visus bus informuota. Kad viskas nebūtų pernelyg tobula, kai kas iš jūsų komandos narių ims ir pasakys „sudie“. Nieko neaiškindami ir dėl nieko nesiteisindami. Gal jiems per mažai sumokėta? Gal jie stokojo palaikymo? Gal kažkas apie juos sužinojo tai, ko žinoti nedera?

Savaitgaliui artėjant jums iš galvos neišeis mintys apie darbą. Jos vaikščios ir visiškai ištryps jūsų tobulą ir viską visada žinančią galvą. Keiskite taktiką, patikėdami tuo, ko negalima įrodyti logiškais argumentais ir užrašyti žodžiais. Tik tai jus nuvestų link šlovės ir pripažinimo. Dar, be abejo, praverstų pagalvoti apie kūno apsivalymą ir dietas, kurios nuo šio savaitgalio ilgus kelis mėnesius taps būtinos siekiantiems geresnės savijautos.

Taip pat skaitykite: Grikių dieta: svoris krinta greitai ir lengvai

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savo talentų ir uolaus darbo dėka šios savaitės pradžioje mikliai palypėsite karjeros kopėčiomis. Ir, žinoma, užsidirbsite. Tačiau ar nuo tų kopėčių taip pat mikliai nenusirisite – niekas jums nežada. Jomis laipiodami būsite maksimaliai originalūs ir nevaržysite savo laisvės. Tačiau ką darysite tuomet, kai jūsų dalykiniai partneriai jums pačiups už pakarpos darant kažką ne pagal jų skirtus nurodymus?

Paklusite jiems ar ne, Merkurijus vis tiek savaitei baigiantis pereis į vandens ženklą. Jis jums primins, kad privalote pagalvoti apie gyvenimo prasmę ir kiek įmanoma dažniau paklusti jūsų draugei jos didenybei nuojautai. Kai ramiai ir sklandžiai jums versis įvairių galimybių durys, kai kurios gali užsidaryti, ypač susijusios su meile, malonumais, kūryba ir jūsų kūriniais. Tiesa ta, kad kažkurių dalykėlių tikrai jums nebereikia, o ko – parodys laikas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jūsų dosnumas šios savaitės pradžioje bus pripažintas, kai jums bus atvertos naujos galimybės studijų, kelionių ar bet kurioje kitoje srityje. Nesiliaukite būti dosniais kitiems ne dėl to, kad visas išdalytas gėris jums sugrįžtų. Tai bet kuriuo atveju jums sugrįš. Tačiau šiame maloniame rate suktis be trikdžių kažin ar pavyks. Staigūs posūkiai, palankūs jums arba ne, bus neišvengiami. Priežastis – sveikata, buitis, darbas, kolegos.

Baigiantis savaitei jums parūps temos, kurioms jūs iki šiol neteikėte reikšmės, jų bijojote arba jos buvo jums tabu. Neišduokite to, kas privalo likti paslaptyje, bet į paviršių traukite tai, kas turi išvysti dienos šviesą. Be to, dar būsite priversti peržiūrėti savo namų rakandus ar prisiminimus, kad įleistumėte gaivaus oro į šias sritis. Tik, šiukštu, neskubėkite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kai kas savaitės pradžioje pažadins jūsų galias, ir jūs ryšitės tam, kam atlikti įprastai nekyla rankos. Kas jums padeda, negalėsite suprasti. Gal visgi tai jūsų ankstesnis įdirbis gelbstint kitiems? Tačiau taip greitai viską pastatę, greitai ir sugriausite. Svarbu, kad skuboti sprendimai ar didžiuliai užmojai neištuštintų jūsų ir jūsų partnerių bendrų taupyklių ar bendrų patirčių vietų. Bet kaip atsispirsite tam, kas malonu?

Darbo savaitei baigiantis visas jūsų mintis pasiglemš partneriai ar kiti jums svarbūs asmenys. Kai kas jūsų nesupras, kai kas paprašys įdėmiau pasiklausyti jo ar jos. Kaip elgsitės jūs tuomet, kai reikės į viską pažvelgti kito akimis? O tai, kad kažkas vis dar netobula jūsų bendravime ir minčių raiškoje, jums bus įrodinėjama savaitgalį ir dar daug daug dienų. 

Taip pat skaitykite: 26 gydančios Louise L. Hay mintys

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savo energijos perteklių investuosite į santykius su žmonėmis. Ir kuo daugiau šioje srityje darbuositės, tuo sparčiau daugės norinčių jums ištiesti ranką. Kaip tai padaryti, geriausiai žinos jūsų draugai ar komandos nariai. Deja, ne viskas it sviestu patepta ir ne viską pavyksta numatyti partnerystėje, visuomeniniame gyvenime ir šeimoje. Svarbu, kad permainos jūsų nesupriešintų su artimaisiais.    

Paskutinėmis savaitės dienomis parūps pasikalbėti apie sveikatą ir darbą arba daug kalbėti darbe. Šios tendencijos išliks ir vėliau, kai jums žūtbūt reikės aptarti su kolegomis krūvas reikalų, nebūtinai profesinių. Be kita ko, dar greitu metu teks rimtai peržiūrėti ir atrinkti savo vertybes ir turimas gėrybes. Tuo užsiimti tam tikros aplinkybės jus paragins jau šį savaitgalį. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitės pradžioje bus tiek energijos darbams atlikti, kad tai neliks nepastebėta jūsų vadovybės. Kai kam bus pasiūlyta komandiruotė į užsienį, kai kam daugiau galių darbo vietoje, o likusiems – padaugės optimizmo vykdant savo kasdienes pareigas. Tačiau šitas sėkmės siūlas gali nutrūkti greičiau nei kas nors galės įsivaizduoti. Ypač, jei kišite nosį ne į savo reikalus ar bandysite siekti didesnių laisvių darbo vietoje. 

Artėjant savaitgaliui vis dažniau įsitrauksite į kūrybinius vyksmus. Žaiskite, kurkite, įtraukite į tai vaikus ir visus, kuriuos mylite ar kuriuos norite sužavėti. Tegul jie pajaučia, kad galite grįžti trumpam į vaikystę ir iš jos pasisemti stiprybės. Savaitgalį, pažvelgę į veidrodį, atsakykite sau, kurios savybės jums trukdo. Šioms korekcijoms turėsite pusę metų.  

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Taip karštai tikėsite savo vaikų sėkme, savo projektų ateitimi ir įvairiausiais stebuklingais išsipildymais, kad taip viskas ir bus. Na, bet ne tiems, kurie vieši tinginių šalyje ar jos apylinkėse. Kiekvienas jūsų žingsnis skatins dar tolimesnius žingsnius. Savo didžiai nuostabai jūs vis dėlto atidursite aklagatvyje. Netrukus paaiškės, kad tai labirintas, kurio vienam gale pasakiški turtai, o kitam – suskilusi gelda. Yra ir jums skirtas kelias, kuriame jūsų laimė ir jūsų sėkmė.

Kaip rasti savo kelią, galbūt jums, priartėjus savaitgaliui, pakuždės pokalbiai su šeimos nariais. Pavyzdžiui, įspūdingos praeities istorijos, papasakotos senelių ar tėvų. Nesuksite galvos, jog dalis to, ką girdite, sugalvota ir nekaltai pagražinta. Tai ir jūsų istorija. Ir dar šis tas. Savaitgalį ir dar daug dienų jūsų vidinis pasaulis prašyte prašysis, kad jame būtų jūsų apsikuopta. 

Taip pat skaitykite: Olivia Opre ir Mindy Arthurs – dvi moterys, JAV spaudoje pramintos karalienėmis žudikėmis

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kažkas savaitei prasidėjus palaimins jūsų ketinimus, susijusius su namais ar šeima. Regis, net dosniai parems, patalkins ar patarpininkaus. Jūs tokiu būdu taip įsibėgėsite, kad sustabdyti jūsų neįstengs niekas, nebent jūs patys. O jūsų asmenybės galia niekas nedrįs abejoti. Tik bala žino, ar tos permainos, kurias savo namuose primygtinai bandysite įdiegti, kam nors iš šeimos narių patiks.

Prisiartinus prie savaitgalio, bus taip svarbu pasikalbėti su šalia esančiais. Iš painiavos, į kurią įsivelsite žodžių pagalba, išsikapstysite skaitydami tarp eilučių. Tiesa ta, kad riba tarp realybės ir įsivaizduojamo bus beveik nematoma. Beje, jums dar gali parūpti draugų sąrašas, kurį artimiausiu metu teks išties labai rimtai peržiūrėti. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitės pradžioje kalbėsite daug ir garsiai. Ir tai nuostabu, nes kitaip pasielgti neįmanoma, kai informacijos daug, klausytojų dar daugiau, o noro savo mintis išlieti auditorijai – tiesiog neįmanoma sulaikyti. Tačiau savo kalbėjimo toną kontroliuokite ir vidinius demonus tramdykite. Antraip šioji draugiška minia greitai taps jums priešiška ir išsiskirstys greičiau nei susirinko. 

Artėjant savaitgaliui į galvą įkyriai landžios mintys apie savo vertę, talentus ir uždarbio būdus. Viską matuodami sąvokomis vertinga ar nevertinga, galite tapti panašūs į kietakakčius kurmius. Na, bet jums tai naudinga, tiesa? Jūsų nuojauta kaskart atsakys į šį klausimą. Be to, rimtų piktžolių dar neišravėjote savo karjeros dirvonuose. Atėjo metas pagalvoti, kur jos, o kur – vertingi pasėliai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ilgėjantis darbų sąrašas savaitės pradžioje skatins jus ištraukti iš užmaršties kelis savo gebėjimus. Tuos, apie kuriuos buvote beveik pamiršę. Susiruošę aršiai grumtis už išlikimą ar materialinę gerovę, visų pirma įsitikinkite, kad visas jums skirtas užduotis įvykdėte. Čia jus nemaloniai stebins draugai ar bendražygiai, o išlaisvins – neįprastas elgesys su pinigais ir dar neįprastesni būdai jiems uždirbti.

Merkurijus, lyg koks vilties spindulys jums, savaitei baigiantis įsikurs jūsų ženkle. Tikėsite, kad jus pagaliau išgirs, bet ar bus verta veltui aušinti liežuvį? Unikaliu būdu, t. y. kūrybiškai ir jautriai pasauliui praneškite ypatingą žinią. Savaitgalį dar prisiminkite, kuriose įsitikinimų kertėse reiktų pamosuoti šluoste. Kol kas pasiruoškite, nes tuo užsiimti teks rimtai. 


Horoskopą sudarė astrologė Viada Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Verslas

Ne tik Londono Sitis: valdžia paramą žada ir už kitas skrydžių kryptis

Aktualu

„Pontem“ kotletų atsivalgęs Seimas rengiasi ieškoti naujų maitintojų

Sportas

G.Griezmannas apie baudinį: „Galvojau mušti „Panenką“, kaip Zizou 2006-aisiais“

Verslas

Po audito globos įstaigų vadovai sprendžia, ką daryti su J.Pagojaus įmone

„Vieni vartai“: naujasis futbolo karalius ir triumfuojantis Paryžius

Vardai

Williamas ir Kate parodė mėgstamiausią nuotrauką iš krikštynų: princo šypsena ištirpdė tūkstančius

Aktualu

Per potvynį vanduo taip apsėmė automobilį, kad vilnietė nebegalėjo iš jo išlipti

Vardai

Daina Bilevičiūtė pristato Anglijos pakrantėje filmuotą vaizdo klipą „Ach, kodėl?“: tapo undine

Sportas

Šventės spindesys nepaslėpė Rusijos skaudulių: dalis šalies čempionato net nepajuto

Maistas

auGalingas pirmadienis: pupų paplotėliai ir saldžiųjų bulvių ir lęšių kukuliai su naminiu pomidorų padažu

Pasaulis kišenėje

Lietuvą apėmė kelionių karštinė: visoje šalyje iššlavė naujuosius magnetukus

Vaizdas į Vilnių pro privačių interjerų langus – konkurso „Debiutas“ nugalėtojo darbuose

Dirbančių mamų byla: kaip apginta teisė į mokamas nėštumo ir gimdymo atostogas

15min tema Verslas

Su Vyriausybe susitarusi „Danpower“ nutylėjo apie milijonus Rakauskams

Sportas

Keistas epizodas: kodėl vienas aukso medalis „dingo“ už V.Putino stovėjusios moters kišenėje?

Vardai

Šokiruojantis Meghan Markle tėvo pareiškimas: „Mano dukra išsigandusi, matau tai iš jos šypsenos“

Mokslas.IT

Dirbate biure be sienų? Turime jums prastų žinių

Vardai

Hiphopo duetas „Lilas ir Innomine“ pristato naują singlą „Kaip tau visgi tinka“

Vardai

15min studijoje – festivalio „Midsummer“ pristatymas su V.Petreikiu ir „G&G Sindikatu“

Verslas

Reitingų agentūra įvertino Lietuvą: patikima investicijoms, bet galima ir geriau

Naujienos

Verslas

Ne tik Londono Sitis: valdžia paramą žada ir už kitas skrydžių kryptis

Aktualu

„Pontem“ kotletų atsivalgęs Seimas rengiasi ieškoti naujų maitintojų

Sportas

G.Griezmannas apie baudinį: „Galvojau mušti „Panenką“, kaip Zizou 2006-aisiais“

Verslas

Po audito globos įstaigų vadovai sprendžia, ką daryti su J.Pagojaus įmone

„Vieni vartai“: naujasis futbolo karalius ir triumfuojantis Paryžius

Vardai

Williamas ir Kate parodė mėgstamiausią nuotrauką iš krikštynų: princo šypsena ištirpdė tūkstančius

Aktualu

Per potvynį vanduo taip apsėmė automobilį, kad vilnietė nebegalėjo iš jo išlipti

Vardai

Daina Bilevičiūtė pristato Anglijos pakrantėje filmuotą vaizdo klipą „Ach, kodėl?“: tapo undine

Sportas

Šventės spindesys nepaslėpė Rusijos skaudulių: dalis šalies čempionato net nepajuto

Maistas

auGalingas pirmadienis: pupų paplotėliai ir saldžiųjų bulvių ir lęšių kukuliai su naminiu pomidorų padažu

Pasaulis kišenėje

Lietuvą apėmė kelionių karštinė: visoje šalyje iššlavė naujuosius magnetukus

Vaizdas į Vilnių pro privačių interjerų langus – konkurso „Debiutas“ nugalėtojo darbuose

Dirbančių mamų byla: kaip apginta teisė į mokamas nėštumo ir gimdymo atostogas

15min tema Verslas

Su Vyriausybe susitarusi „Danpower“ nutylėjo apie milijonus Rakauskams

Sportas

Keistas epizodas: kodėl vienas aukso medalis „dingo“ už V.Putino stovėjusios moters kišenėje?

Vardai

Šokiruojantis Meghan Markle tėvo pareiškimas: „Mano dukra išsigandusi, matau tai iš jos šypsenos“

Mokslas.IT

Dirbate biure be sienų? Turime jums prastų žinių

Vardai

Hiphopo duetas „Lilas ir Innomine“ pristato naują singlą „Kaip tau visgi tinka“

Vardai

15min studijoje – festivalio „Midsummer“ pristatymas su V.Petreikiu ir „G&G Sindikatu“

Verslas

Reitingų agentūra įvertino Lietuvą: patikima investicijoms, bet galima ir geriau

Vardai

Idėjos savaitgaliui

Sveikata

Svajonių virtuvė

Festivalis „Galapagai”

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką