Dabar populiaru
Publikuota: 2014 lapkričio 23d. 19:00

Savaitės horoskopas – lapkričio 24–30 d.

Židinys
Fotolia nuotr. / Židinys

Kas mūsų laukia paskutinę lapkričio mėnesio savaitę? Skaitome astrologės Vaidos Budginaitės prognozes!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Naujos savaitės startas bus tinkamas, jei iki savaitės vidurio skrisite stebindami visus savo originalumu. O kuo plačiau aprėpsite – tuo geriau jums. Tiesa, jus į nepatogius rėmelius bandys įstatyti žmonės, siūlantys jums skolintis ar prašantys paskolinti.

Be to, jūsų nevaržomą optimizmą retkarčiais apgaubs migla: optimistinės nuotaikos konkuruos su abejotino tikrumo vidinėmis įžvalgomis ar sapnais. Situaciją gelbės pasikeitusi Merkurijaus padėtis, kuri jums parodys neaprėpiamas platumas, apie kurias norėsite kuo daugiau išgirsti ir papasakoti kuo platesnei auditorijai. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šią savaitę ne kartą aplankys pojūtis, kad su savo partneriais kalbate skirtingomis kalboms. Vykite šalin baimes, kad šioje situacijoje esate bejėgiai. Verčiau apsidairykite – netoliese išdygs netikėtos patirtys, priversiančios jūsų širdį plakti dažniau. Tie, kuriems nei aistros, nei romantikos netrūksta, čia skanaus bendros patirties vaisių.

Be to, dar ir draugai jumyse bandys įžiebti lūkesčių ugnelę, kuri, net neįsidegusi, užges. Permainų atneš ženklą pakeitusi bendravimo planeta: jūs vis dažniau peržengsite kitų žmonių tabu. Pernelyg nesigardžiuokite, įmindami kitų paslaptis, nes tuoj ateis ir jūsų eilė.

Taip pat skaitykite: Kitoks būdas dieną pradėti sveikai – mankštą pakeisti seksu

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Trikdžiai darbų grandinėje šios savaitės pradžioje bus normali būsena. Tam per daug reikšmės neteikite – ir be jūsų kažkas tai sureikšmins! Iš tiesų viskas geriau, nei kažkam gali atrodyti. Tiesa, sėkmė atplasnos ne iš tos pusės, kurios link lūkuriuosite, nebent žvalgytumėtės į draugus: santykiuose su vienu iš jų padvelks naujumu.

Tiesa, savaitės viduryje jus viliojančios aukštumos nenudžiugins jūsų antrosios pusės. Galite pataisyti padėtį, nes Merkurijus, įsikurdamas jūsų partnerystės sektoriuje, ragins jus dažiau išklausyti antrąją pusę ir kitus žmones. Jei nebandysite savaitgalį pabėgti nuo realybės, iš jų išgirsite vertingos informacijos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Norėdami to ar ne, vaikai jus patupdys į mažą narvelį, ir kažin ar lengvai iš jo ištrūksite. Kaip bebūtų keista, paguodą rasite darbo vietoje. Rutina ir pareigos, užuot ribojančios, jus išlaisvins. O netikėtų įvykių gausa tik paįvairins jūsų kasdienybę. Svarbu, kad nesukluptumėte, ieškodami aukso vidurio tarp savo norų ir realių galimybių.

Dėl Merkurijaus, pakeitusio žvaigždyną, dažnai savo vienintelę ir neginčijamą nuomonę išreikšite darbe. O tai kartais jus gelbės, o kartais kenks. Savaitgalį netikėkite tuo, ką jums teigia visa žinantys aplinkiniai. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Manote, kad viskas, ką pasakote šeimos nariams, atsitrenkia į abejingumo sieną? Gal jie tik bando jūsų žodžiams suteikti formą? Paguodos ieškosite ten, kur suvirpa jūsų širdis. Vieni galbūt bus užburti netikėtų aistrų, o kiti savo neįprastais kūriniais papuoš pasaulį. Deja, nei išlošti, nei ką nors vertinga sukurti, nei iki širdies gelmių įsimylėti nepavyks net ir ilgai bei nuoširdžiai kuriantiems tokius planus.

Įsileidę pokyčius, neišvengsite ir abejonių, kurios gesins ore sklandantį entuziazmą. Tai ne bėda, nes jūsų gyvenimo džiaugsmo ir kūrybos sritį stiprina Merkurijus. O savaitgalį tik įkyrėsite visiems savo svarstymais, kad esate nepakankamai girdimi. 

Taip pat skaitykite: Kaip atgaivinti veidą per 15 minučių!

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nors savaitei prasidėjus informacija vėluos ir strigs, ją gavę iškart galėsite pasikliauti. Net jei jums tai bus tik skurdūs naujienų trupiniai. Jais nepasisotinę, žvalgysitės po namus, bandydami rasti paguodą. Taip ir nutiks, jei džiaugsitės, kad viskas vyksta ne pagal planą. Ir nepamirškite iš namų išmesti visa, kas nereikalinga.

Savaitei įpusėjus supratę, kad praradimai neišvengiami, dar regėsite, kaip akistatoje susiduria jūsų šeimos ir partnerio poreikiai. Tiesa, komunikacijos planetos vietos pokyčiai leis šeimos rate rasti atsakymus į jums svarbius klausimus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitės pradžioje pelnytas atlygis užtruks ar kažkas sumokės mažiau, nei jūs esate verti. Tačiau tai ne priežastis manyti, kad taip bus amžinai. Apsižvalgę aplik save pamatykite, kiek daug žmonių nori jus nustebinti ir praskaidrinti tamsiausią metų laikotarpį! Deja, būti praktiškiems savaitės viduryje bus nepaprasta – buityje vyraus tikras chaosas.

O kai penktadienį Merkurijus įsikurs Šaulio ženkle, jūs būsite pakviesti nepaliaujamai dalintis savo idėjomis su aplinkiniais. Tačiau dažniau palaikykite liežuvį už dantų savaitgalį, nes čia viskas bus apgaubta tiršta migla.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Save išreikšti žodžiais bus nelengva, tačiau radę tinkamų pašnekovų, prabilsite taip, jog niekas nedrįs jumis abejoti. Iš tiesų, yra šis tas, kas guodžia: darbe kolegos nustebins jus nuvesdami toliau nuo įgrisusios rutinos. O nuo čia – netoli iki nedidelių dovanėlių maišo.

Deja, jis jums gali pasirodyti per mažas, nes kažkas neįvertins pastangų, kurias dedate investuodami savo kūrybinę energiją. O jei artėjant savaitgaliui mintyse įsikurs neriboti finansiniai lūkesčiai – nieko keisto. Tai Merkurijus aplankė Šaulio ženklą, optimizmu užliedamas jūsų finansų sritį. Svarbu nesuklupti dalinant nerealius pažadus. 

Kefyro dieta ir liekninamasis kokteilis: per savaitę atsikratysite iki 5 kg

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kuo labiau savaitės pradžioje stengsitės paslėpti savo mintis, tuo dažniau būsite priversti kalbėti ir suprasti, kad jūsų nesupranta. Tai laikina, nes savaitei baigiantis viskas keisis, kai Merkurijus, palikęs ramybėje Skorpiono ženklą, pereis į jūsų. Tuo metu garsiai ir drąsiai prabilsite apie tai, kas ir kokie esate.

Na, o iki tol dar turite ir pareigų, ir pramogų. Pavyzdžiui, sužavėti aplinkinius savo patrauklumu, originalumu, požiūrio platumu ir visais kitais būdais, leidžiančiais išsiskirti iš minios. Tiesa, besistaipydami prieš veidrodį retkarčiais apsižvalgykite namuose, kuriuose ne viskas tobula, net jei jums atrodo priešingai. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Sulaukę per mažai draugų ar kolektyvo narių dėmesio, nosies nenukabinkite. O jei kas ir jus grubiai išmetė iš savo draugų sąrašo – dėl to išgyventi neverta. Svarbu, kad jūs žinote, ko norite. Be to, šeimos narių dėka, ne be perversmų ir griausmų, išsispręs kažkoks užstrigęs reikalas.

Tiesa, savaitės viduryje brolis ar sesuo žadės tai, ko pildyti neketins. Išklausę jį ar ją, elkitės savaip ir apie tai nepasakokite. Ypač tai bus svarbu tada, kai paskutinę darbo dieną Merkurijus įsikurs Šaulio ženkle. Pasilikę savo nuomonę sau, neįsileiskite bet ko į savo  apmąstymų pasaulį ir netikėkite kiekviena jums pasekta pasaka. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Vos prasidėjus savaitei taip susitelksite į darbą, kad kolegos nuspręs, jog vengiate jiems suteikti reikalingą informaciją. O štai draugai ar bendraminčiai geranoriškai jus pakvies į naujų patirčių pasaulį. Jūsų atvirumas naujovėms padės sužinoti dalykų, kurie pabarstys savaitės patiekalus neįprastais prieskoniais.

Beje, įpusėjus savaitei, temų apie pinigus verčiau venkite. Nepaisant to, dėl Merkurijaus klajonių po Šaulio žvaigždyną pasitikėjimo įgausite būdami su draugais: keisitės idėjomis ir kursite neaprėpiamus planus. Savaitgalį su jais dalinsitės įtakos sferomis ir niekaip nesusitarsite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Susiruošę laikyti egzaminų mokymo įstaigoje ar šiaip gyvenime, ypač užsienio kalbos, būsite nemaloniai nustebinti – turėsite pasverti kiekvieną savo ištartą žodį ir pagristi išsakytą mintį. Laimei bus kas jus vertins ne taip griežtai, o tokia vieta yra darbe ir, jūsų nuostabai, viskas įvyks staiga.

Deja, ir čia savo veiksmais, mintimis ar žodžiais patys sau statysite kliūtis į tikslą. Visa bėda, kad patys nežinote, ko norite. Merkurijus, įsikurdamas Šaulio ženkle, paragins jus optimistiškiau žvelgti į viską, kas susiję su jūsų karjera. Viena, ko neturėtumėte daryti, tai sureikšminti savo ambicijų ir apgaudinėti savęs. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

Žemaitė iš Plungės savo laimę rado didžiausiame Europos uoste

Popiežiaus vizitas Aktualu

Kauno Santakoje popiežiaus mišių išvakarėse renkasi tikintieji

Stiprus vėjas talžo regatos jūroje dalyvius: sraigtasparnis ieško dingusio tėvo ir sūnaus, gelbėja įgulas

Aktualu

Selemonas Paltanavičius: esame viena labiausiai grybaujančių Europos tautų

Sportas

Barselonos ekipą įveikęs „Real“ kyla į Ispanijos čempionato viršūnę

Vienos iš labiausiai jaudinančių vizito akimirkų: popiežius Pranciškus aplankė hospisą

Gyvenimas

Kas nutinka, jei neleidžiate savo smegenims pailsėti

Lietuvių įspūdžiai po susitikimo su popiežiumi: „Fantastika!“

Verslas

Vagiančius siuntinių išvežiotojus „Amazon“ nusprendė gaudyti tuščiomis dėžėmis

Sportas

„Bayern“ Vokietijoje toliau nestabdo: pratęsė „Schalke“ agoniją

Vardai

Renata Norvilė į grožio renginį atvyko su dukra Vanesa: „Vaikų nesustabdysi – dažosi nuo 12-os“

Popiežiaus vizitas Aktualu

Kelionė su popiežiumi: susitikimas gali atimti kalbos dovaną ir pačiam kalbiausiam reporteriui

24sek

Š.Jasikevičius po pirmosios pergalės – apie klaidas, energiją ir naujokus

Gyvenimas

Įspūdinga „Moschino“ nuotaka – G.Hadid pasipuošė vestuvine suknele su skraidančiais drugeliais

Aktualu

Popiežius Pranciškus: Gailestingumo Motina kužda kiekvienam į ausį: „Ieškok savo brolio“

24sek

Su vėjeliu: „Žalgiris“ triuškinančia pergale pradėjo LKL pirmenybes

Vardai

Vaidai Skaisgirei Ispanija – tarsi antri namai: čia dešimtmetį gyvena sesuo su šeima

Gazas

Patarimai: kur popiežiaus Pranciškaus vizito metu Kaune galima palikti automobilį

Popiežiaus vizitas Aktualu

Popiežius Pranciškus Lietuvoje: „Galite tapti tiltu tarp Rytų ir Vakarų“

Aktualu

Mokslininkė: kaimų Lietuvoje net neverta gaivinti

Naujienos

Aktualu

Žemaitė iš Plungės savo laimę rado didžiausiame Europos uoste

Popiežiaus vizitas Aktualu

Diakonas D.Chmieliauskas: popiežius Pranciškus atsigavo bendraudamas su paprastais žmonėmis

Aktualu

Vilnius kaip Gailestingumo miestas: pasaulis tai žino, tik patiems lietuviams reikia suvokti

Sportas

Diržų kolekcija lieka Londone: prakirsta nosimi A.Joshua sudorojo rusą A.Povetkiną

Aktualu

Prie Panevėžio su BMW vertėsi „klevo lapas“ – nušlavė stotelę ir rėžėsi į medį

Susitikimų su popiežiumi vietos ir programa

Aktualu

Pirmoji popiežiaus diena: penkios įsimintiniausios citatos

Aktualu

Iš Lietuvos ir Vatikano diplomatinių santykių istorijos. Dovana popiežiui Pijui XI

Verslas

Penkis šimtukus gavęs abiturientas dabar minta korepetitoriaus duona ir apie emigraciją negalvoja

Popiežiaus vizitas Aktualu

Popiežius Pranciškus Lietuvos jaunimui: negražus gyvenimas stovint prieš veidrodį

Aktualu

Popiežius ir vėl nustebino: netikėtai išėjo pasisveikinti su susirinkusiaisiais

Vardai

Julia Roberts išnuomoja namą Malibu: pas žvaigždę gyventi galima už 10,5 tūkst. dolerių per mėnesį

Gyvenimas

Garsus treneris R.Neverdauskas miestą iškeitė į kaimą, o kartingus – į alpakas

Aktualu

Sukčių laiškai „iš Nyderlandų“: Kauno įmonės reikalaujama sumokėti už KET pažeidimą

Pasaulis kišenėje

Kroatijos pakrantės subtilybės: nuostabu, bet netikėkit, kad čia rojus žemėje

Vardai

Popiežiaus Pranciškaus sutiktuvėse – ir žinomi žmonės: „Negalėjome praleisti istorinio įvykio“

15min recenzija Kultūra

Filmas „Knygynas“: popierinė istorija su iliustracijomis

Aktualu

Paulius Jurkevičius: Kam skamba Pranciškaus buon pranzo – skanių pietų?

Popiežiaus vizitas Aktualu

Kauno Santakoje popiežiaus mišių išvakarėse renkasi tikintieji

Stiprus vėjas talžo regatos jūroje dalyvius: sraigtasparnis ieško dingusio tėvo ir sūnaus, gelbėja įgulas

Vardai

Daugiau vandens

Sveikata

Ruduo pilnas komplimentų

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką